Плекаю думи• 20 февраля 2025
Ніяк не можу вийти з кредитів, як та яма.
Кожного дня влажу в кредитку, раніше це не так відчувалося. Як почала жити сама, то це капець. Зп 25 тисяч(Київ), на квартиру разом з комуналкою 15 тисяч, на всьому і так економлю, купую лише саме необхідне+гроші на проїзд, на нігті, брови, вії не ходжу, все сама. Каву поза домом не купую, одяг раз в квартал і то не часто. Останнє що собі купила це зимові чоботи в грудні і сумку за 900 грн. Отримала зарплату, віддала за квартиру, позакривала борги, і на карті 700 грн, до наступного авансу 2 тижні, як вибратись з цієї боргової ями
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Ага, ще до електрички добратись і під розклад налаштвватись.
І можна взагалі нічого не знімати, як раз часу вистачить тільки ночувати в електричках.
Ну я ж нікого не спонукаю до електричок, я сама переїхала працювати 47 км до фронту, але тут з.плата не менша ніж у авторки, плюс спонсор/чоловік зі мною, плюс житло не 15 тис.
Плекаю думи
• 20 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Можно представить сколько денег за год автор отдала за это жилье!180000 грн
Это с коммунальными 15000 в месяц?
Так, з комуналкою
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Я пів року тому їздила ранком) як пару раз проїхала в тамборі забитиму , подумала ну його нафіг
Так і житло за 15 тис щось занадто кучеряво при доході в 25тис
Электричка• 20 февраля 2025
Ответ дляЗлива інформації
Ціни на продукти не бачили?
ну да.
мне одной на еду хватает 4000
Доставучая• 20 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
за это время нужно встать на ноги... ну, так много женщин делают.
((встать с колен)))
а как содеражнки встрают с колен ? если убрать тут мифические истории о заводах пароходах что им дарят за писечку
Мотористка• 20 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Это с коммунальными 15000 в месяц?
Так вона ж арифметику не подужала, для неї такі розрахунки заскладні.
Шкала Радощів• 20 февраля 2025
Ответ дляТа прям багіня
І до чого це?
Мова була про час на дорогу з борисполя.
Шкідлива молекула• 20 февраля 2025
Искать жилье дешевле, либо комнату. Отдавать 15 тыс за жилье и жить за 10 - никак из кредитов не выбраться
Шкідлива молекула• 20 февраля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Вже так звикла до цієї квартири, тут все комфортно і все радує око
Тогда живите в вечных кредитах и радуйтесь квартире. Такая цена того, чтоб ваш глаз радовался
ПесиКот• 20 февраля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
І гордо називають себе «самодостатніми» з зарплатою в 25000)
Нормальная зарплата для Украины или очередная айтишница вещает? Де вы такие беретесь оторванные от жизни.
Плекаю думи
• 20 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Що ви купуєте на одну себе на тисячу і на скільки днів?
Стабільно я купую молоко, творог, сметану, курячі філейки, рибу заморожену, макарони, чай, кава, цукор, хліб, твердий сир, палка ковбаси, яблука, хурму, банани. Моду раз в два тижні купити смачних цукерок, і по декілька в день з´їдати
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляШкала Радощів
І до чого це?
Ну от я взагалі виїхала з Києва, бо там мені дороговато все. А ракети, шахеди що тут, що в Києві, тому вирішили, різниця не велика в безпеці, а все інше тут мене влаштрвує
Шкідлива молекула• 20 февраля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Значит искать работу с большей зп
Проще 2 работы, еще на ночные смены где-то устроиться
Сяду на шию, дорого!• 20 февраля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Тоді шукайте іншу роботу, спонсора чи інші джерела доходу.
Ну а як інакше, якщо ваші доходи з вашими витратами не дружать?
Або знижуйте витрати, або збільшуйте доходи, іншої математики тут не існує.
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Ну не мало Ви і купуєте, то Вам дійсно в 1000 ще попробуй вкластися за похід.
Гл. Амурная• 20 февраля 2025
В 2014 р з тореза в Київ - з бабусиною пенсійною картою 1100 грн міс, спала на підлозі, 300 грн оренда місця, їла гречку місяць
На три зарпл купую ноут
Далі курси
Переучуюсь
За рік знімаю кімнату на Оболоні за 3 тис і лечу в Єгипет у відпустку ….
2025 рік - переїхала в свій таун під Києвом в лісі, в мене хороша посада, я працюю з дому, в мене є няня, дорога машина, є чоловік
Хай і у вас все буде гаразд
На три зарпл купую ноут
Далі курси
Переучуюсь
Хай і у вас все буде гаразд
Шкідлива молекула• 20 февраля 2025
Ответ дляТа прям багіня
МоЯ орендаторка платить до 7 тис з комунальними.
Дешево, моя и то, с коммуналкой 9+-
Вряд ли автор найдет дешевле квартиру, чтоб с коммуналкой было 9, разве что комнату
Котя_люлю• 20 февраля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Ага чтоб инсульт случился
Шкала Радощів• 20 февраля 2025
Ответ дляТа прям багіня
А ви можете говорити не про себе, а по темі?
Як це допоможе автору?
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
На три зарпл купую ноут
Далі курси
Переучуюсь
Хай і у вас все буде гаразд
На три зарпл купую ноут
Далі курси
Переучуюсь
Хай і у вас все буде гаразд
Гарно
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Дешево, моя и то, с коммуналкой 9+-
9+ це не 15+
Шкала Радощів• 20 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
На три зарпл купую ноут
Далі курси
Переучуюсь
Хай і у вас все буде гаразд
На три зарпл купую ноут
Далі курси
Переучуюсь
Хай і у вас все буде гаразд
Працюєте сценаристом про успішний успіх?
Плекаю думи
• 20 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Автор а які варіанти для себе ви бачите, реальні?
Є якісь думки?
Думки є змінити роботу, але ходила по співбесідах і щось такі зп пропонують 17-19 тисяч
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Як це допоможе автору?
Вище авторці дали поради або шукати дешевше житло, або більше заробляти, або шукати спонсора. Варіантів багато.
Гл. Амурная• 20 февраля 2025
Ответ дляТа прям багіня
Гарно
Насправді важко
Дуже
Я копила на кв в передмісті
Забрала бабусю
В торезі великий буд і кв залишилися
Тернистий шлях за 10 р
Лише зараз я почала жити
Але треба йти вперед
Завжди
Дуже
Я копила на кв в передмісті
Забрала бабусю
В торезі великий буд і кв залишилися
Тернистий шлях за 10 р
Лише зараз я почала жити
Але треба йти вперед
Завжди
Шкідлива молекула• 20 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
По барам?? И кто в период войны сидит по барам, дяди после 60 или инвалиды?
Те, кто может позволить себе там сидеть и не париться о мобилизации - те, у кого есть деньги
Котя_люлю• 20 февраля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Молоко творог сметана треба брати на ринку інакше від них ніякого толку і дешевше на ринку.
Банани можна і не брати , їжте яблука вони дешевші. Ковбаса і сир теж нічого доброго. Краще купуйте творог домашній і м´ясо
Коли борги
Та прям багіня• 20 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Насправді важко
Дуже
Я копила на кв в передмісті
Забрала бабусю
В торезі великий буд і кв залишилися
Тернистий шлях за 10 р
Лише зараз я почала жити
Але треба йти вперед
Завжди
Дуже
Я копила на кв в передмісті
Забрала бабусю
В торезі великий буд і кв залишилися
Тернистий шлях за 10 р
Лише зараз я почала жити
Але треба йти вперед
Завжди
Я знаю, що треба порівнювати лише себе в минулому і себе в теперішньому, на основі цього рухатися вперед. Але ... Багатьом лінь, банально лінь