КвартираЧья• Изменено 20 февраля в 14:17
Де важче працювати?
В лабораторії де здають аналізи(медсестрою) чи в аптеці фармацевтом?? Якось їхала на роботу з своєю знайомою, вона працює кожного дня, в неї дві роботи, два дні працює в одній лабораторії, два дні в іншій. Каже що сумарно заробляє 40-50 тисяч на місяць, і її влаштовує, бо може на роботі і поспати, і а телефоні сидіти, і поїсти спокійно, ще й відпускають інколи раніше. Я працюю 2/2 в аптеці, і мені не те що кожен день, мені 2/2 важко, після другої зміни так ноги викручує що ппц, спина болить, в шию стріляє. Якось я спробувала працювати з переробітками, пів місяця я пропрацювала з одним вихідним у тиждень, і максимум що я отримала це 30 тисяч(Київ), 2 тисячі з яких зняли за терміни придатності. Чи дійсно в лабораторіях такі умови, може краще в лабораторію піти?
Скользкая• 20 февраля в 14:19
Ну ви ж самі відповіли на своє запитання. Звісно, в лабораторії легше.
миссДавеча• 20 февраля в 14:20
Авторе,у різних лабораторіях- різні умови. Але робота медсестри у лабораторіях- це перша половина дня, далі вже набирати на аналізи потрібно лише у клініках та лікарнях.
КвартираЧья
• 20 февраля в 14:21
Ответ длямиссДавеча
От і я про це задумалась. А фармацевтом це постійно зрання й до вечора
миссДавеча• 20 февраля в 14:23
Ответ дляКвартираЧья
А ви маєте навички маніпуляційної медсестри?
Зяблик протестант• 20 февраля в 14:50
Ответ дляКвартираЧья
Може з колегою краще не 2/2 а наприклад по півдня але щодня ... плаваючий графік ..чи раз цілий раз пів...
Эскиз бесконечности• 20 февраля в 14:52
Ответ дляСкользкая
Залежить в якій. Знайома працює в ветеринарні в лабораторії, каже такий специфічний матеріал для дослідження проводять, що не кожен морально витримує
Эскиз бесконечности• 20 февраля в 14:54
Ответ длямиссДавеча
Буває по різному.Взагалі робота по забору матеріалу це перша половина дня, далі робота з аналізами, і в кінці заповнення документації , і це не мало
миссДавеча• 20 февраля в 14:54
Ответ дляЭскиз бесконечности
Аналізи робить не медсестра,а лікар- лаборант
КвартираЧья
• 20 февраля в 14:55
Ответ длямиссДавеча
Ні
Эскиз бесконечности• 20 февраля в 14:55
Ответ длямиссДавеча
Ну то мед.сестра теж не бере аналізи, в нас фельдшер-лаборант є. І не всі аналізи робить лікар, є такі(Заг аналіз мочі допустім) що робить лаборант
миссДавеча• 20 февраля в 15:03
Ответ дляЭскиз бесконечности
Именно медсестра и делает забор анализов.
миссДавеча• 20 февраля в 15:04
Ответ дляКвартираЧья
Ні
Тоді для чого ця розмова? Наприклад, плиточник за годину також заробляє більше чим ви та медсестра,але ж ви не зможете вкладати плитку
КвартираЧья
• 20 февраля в 15:05
Ответ дляЗяблик протестант
Пробували колись, ще важче. Та й зарплата дуже залежить від продажів. Більшість людей в нас ввечері. А мені зручно було працювати з 8 по 15, а колега приходила з 15 і по 22.