Реверанс• 20 февраля в 14:39

Трамп винуватив в пропажі 50% наданої США допомоги Зеленського

Президент США стверджує, що Зеленський маніпулював Америкою, змусивши їх витратити 350 мільярдів доларів на «війну, в якій неможливо перемогти». Він додав, що 175 мільярдів доларів просто зникли і президент сам не знає де вони.
Результат:
вже голосів: 101
66 (65.35%) Допомогу влада вкрала
20 (19.8%) Вірю в чесність Зеленського
15 (14.85%) Ваш варіант
Olha29• 20 февраля в 14:50
Ответ дляok1904
Бо вони сюди не надходили, звідки йому знати?
чи надходили, але стільки було розкрадене, що важко вже відстежити
автор Реверанс • 20 февраля в 14:52
Ответ дляYuljwa
Не было никаких 350 млрд, не позорьтесь.
Зачем распространяете? Чтобы мы отдали все, что у нас есть, на выплату несуществующего долга?
Я поцікавилася,а Ви вже до ломбарду побігли?
Yuljwa• 20 февраля в 14:53
Ответ дляРеверанс
Вы понимаете, что в США по законодательству не предусмотрены скрытые платежи, все прозрачно и публично.
Уже посчитали всю помощь, военную, гуманитарную, ту, которая планируется до 2035 г., донаты бизнеса и частных лиц с территории США.
И то получилось намного меньше.
Я не понимаю, зачем вы загоняете украинский народ в воображаемые долги?
LudaSHS• 20 февраля в 14:53
Ответ дляOlha29
я не вірю в те, що вкрали стільки грошей, але відповідь Зеленського мене вбила, коли він сказав, що я не знаю де ці гроші. Тобто президент країни відверто зізнається, що не знає де що витрачається. Нашому президенту треба розуміти де і коли та як що казати, але на жаль він каже, що думає, не враховуючи наслідки
Це натяк, що більша частина у американців
Хай у себе шукають
автор Реверанс • 20 февраля в 14:54
Ответ дляOlha29
Гуманітарку Єрмак крав ешелонами й вагонами.Не один скандал був.Цікаво,що з допомогою.Повинні ж бути папери й звіти,де все вказано.
alenka3108• 20 февраля в 14:54
Щось в діда біполярочка, то 350, то 500, а загалом набагато менше
автор Реверанс • 20 февраля в 14:55
Ответ дляYuljwa
И то получилось намного меньше.
Навіть не знала,що в мене такі повноваження є.
Bransoletka• 20 февраля в 14:57
Ответ дляРеверанс
Не для того він беріг Татарова і віддав йому всю владу,що б усунуться.
Зеленський владу не віддасть.
А хто його питатиме? Є люди впливовіші за нього
Olha29• 20 февраля в 14:57
Ответ дляLudaSHS
Хай у себе шукають
натякати можна по різному і президент повинен розуміти, що він каже на весь світ. І про те, що ми не бачили цих грошей також потрібно казати, але потрібно це робити з розумом, а ’я не знаю де ці гроші’. Хоча, дивлячись на масштаби корупції за останні роки, я не буду здивована тим, що насправді давали такі гроші, на жаль :(
katya-lucky• 20 февраля в 14:59
Те, кто считает, что власть украла эти деньги, Вы серьезно уверены в том, что Зеленскому и Ко привезли пару чемоданов с наличными? Или ему лично на банковский счет было сделано перечисление?
По ссылке можно увидеть от кого, сколько денег получала Украина.
Заодно можно увидеть какая страна какое вооружение нам поставляла.
https://www.ifw-kiel.de/topics/war-against-ukraine...
LudaSHS• 20 февраля в 15:01
Ответ дляOlha29
Думаю тирили
Але ні ці. Бо там прозоро список.
Наші корупціонери тирять наші гроші, з нашого бюджету по схемам. Це більш безпечно
LudaSHS• 20 февраля в 15:02
Ответ дляkatya-lucky
Звіт кільського інституту приносили в топ теми трічі, мало хто читає
автор Реверанс • 20 февраля в 15:04
Ответ дляBransoletka
Ні.
Попри незгоду союзників Татаров 3 особа в Україні і контролює багато структур.
ok1904• 20 февраля в 15:05
Ответ дляOlha29
Воно грішми немйшло, а в матеріальному еквіваленті, тому і пишу, що нестачу спишемо на данні з амер. супутників.
katya-lucky• 20 февраля в 15:06
Ответ дляLudaSHS
Мені він подобається коли друзі по фейсбуку із США починають розповідати про те, як штати нам допомогають, і скільки коштів вже на нас пішло.
ПадаюВреверансах• 20 февраля в 15:06
Ответ дляLudaSHS
Були вже
Аудит проводили
І не знайшли нічого?
Маска-0b9f• 20 февраля в 15:07
Интересно,теперь цены на квартиры упадут?
Aesonne• 20 февраля в 15:07
А то не видно по новостям было, что крадут как не в себя. Все ж кровно заработанное, ага ага :))
Ну признать это значит всех свои друзей посадить и себя дискредитировать, этого бубочка позволить не может, потому будет отгавкиваться до последнего.
Потому что признать, что помощь предоставленная стране пошла на виллы дочерям Резниковых и т.д. - гос измена.
Yuljwa• 20 февраля в 15:11
Ответ дляLudaSHS
Хай у себе шукають
Большая часть и не предполагалась для Украины. Это оплата оружия, нового, которое заместило передачу Украине, осталось в США, многое союзникам в НАТО, некоторые статьи вообще непонятно, как попали в украинские пакеты (обслуживание подводных лодок, например).
Не может же Трамп быть настолько невежественен, что не способен ознакомиться с документами...или может?
Может, это все части какого-то дикого спектакля и многоходовочка.
Prervana• 20 февраля в 15:12
Ну судя по ответу Зели ’я не знаю, где эти деньги’ - их действительно свиснули. Потому что если бы этих денег изначально не было - и ответ был бы совсем другой. ’Нам никогда не давали вышеуказанную сумму, нам давали вот столько. И мы готовы предоставить отчетную документацию любым компетентным органам которым потребуются эти данные’
Маска-0b9f• 20 февраля в 15:14
Ответ дляAesonne
Что там признавать?Известный персонаж советчицы по кличке Маня не даст соврать.Ее окружение сплошь и рядом миллионеры на авто премиум класса,живушие в трехэтажных особняках и отдыхающее в Буковеле,где только порция борща на обед стоит пару тысяч грн.И это в то время,когда на фронте не хватает снарядов.
Olha29• 20 февраля в 15:15
Ответ дляPrervana
ось і я про це говорю, а він просто сказав ’я не знаю де ці гроші’ - це дуже дивно звучало з вуст президента
_Annyshka____• 20 февраля в 15:16
Ответ дляAesonne
Ага, і зі слів втратившого розсудок Трампа, Україна сама винна у війні і потім як виявиться у всіх смертних гріхах.
Наша влада не свята, жодна наша влада не була святою. Але це повна підміна понять. Воно хотіло припинити війну за день, потім за місяць. А зараз обісралося і вирішило піти найлегшим шляхом - звинуватити жертву.
super-kidd• 20 февраля в 15:17
Ну Трамп знатное брехло.. потому ему верить ... такое себе))
Prervana• 20 февраля в 15:18
Ответ дляOlha29
Ничего удивительного, сказал чистую правду. Хз где деньги😆
Маска-0b9f• 20 февраля в 15:18
Ответ для_Annyshka____
А вы чего от них ожидали?Американцы напали на Ирак в свое время.Как думаете,кто был виноват?
Aesonne• 20 февраля в 15:19
Ответ для_Annyshka____
Это не отменяет того, что наша власть воровала как не в себя все время войны.
И не нужно перекладывать все на что-то и кого-то. Если бы деньги тратились куда надо и решения принимались исходя из лучшего для страны, а не для их собственных задниц, все было бы иначе.
Ирина-bbd0• 20 февраля в 15:20
Ответ дляРеверанс
Трамп про допомогу Україні: Ми вже надали $350 мільярдів.
Де всі ці гроші? Не бачив жодного звіту
Трамп про допомогу Україні
США вже виділили Україні близько $350 мільярдів допомоги, втім відсутність звітності стосовно використання цих коштів викликає занепокоєння.
Про це президент США Дональд Трамп заявив на пресконференції у Мар-а-Лаго.
Джерело: https://censor.net/ua/n3536620
А я,вчера такое встречала
🇺🇸США ретельно наглядають за допомогою, яка була надана Україні, і наразі не було жодних повідомлень про те, що частина допомоги зникла — екс-посол США в Україні Гербст

«Крім того, правда й те, що значна частина нашої допомоги Україні була витрачена у США на американських виробників озброєнь. Тож у цьому сенсі вона була під прямим наглядом американців. А в Україні ніколи навіть не торкалися цих грошей», — додав Гербст.

🫡https://t.me/operativnoZSU/
_Annyshka____• 20 февраля в 15:22
Ответ дляAesonne
Так ніхто 350 мільярдів нам не давав, спочатку Трамп озвучив 500, потім сказав 350. Не було таких сум. Тут питання навіщо він пиз*ить, можливо це якась подвійна гра.
Наші прекрасно деребанять гроші державного бюджету через різні схеми. Навіщо йти їм важким шляхом.
Павела• 20 февраля в 15:24
Думаю, що крали всі, і американці в тому числі) Корупція присутня всюди. Але трамп таке враження, що цифри бере зі стелі, тому не факт, що сума саме ця, і не факт, що половина від виділеної. Нехай перевіряють.