Реверанс• 20 февраля 2025

Трамп винуватив в пропажі 50% наданої США допомоги Зеленського

Президент США стверджує, що Зеленський маніпулював Америкою, змусивши їх витратити 350 мільярдів доларів на «війну, в якій неможливо перемогти». Він додав, що 175 мільярдів доларів просто зникли і президент сам не знає де вони.
Результат:
вже голосів: 101
66 (65.35%) Допомогу влада вкрала
20 (19.8%) Вірю в чесність Зеленського
15 (14.85%) Ваш варіант
Aesonne• 20 февраля 2025
Ответ для_Annyshka____
Так ніхто 350 мільярдів нам не давав, спочатку Трамп озвучив 500, потім сказав 350. Не було таких сум. Тут питання навіщо він пиз*ить, можливо це якась подвійна гра.
Наші прекрасно деребанять гроші державного бюджету через різні схеми. Навіщо йти їм важким шляхом.
Та власть у нас вообще святая, а все вокруг врут и наговаривают. Все плохие, Зеленский хороший.
Соната любви• 20 февраля 2025
в 2022 еще писали про коррупцию и разворовывание финансовой и гуманитарной помощи.

поэтому, коррупция это неоспоримый факт.
каждый день выкладывают документы с разворовывание на том или ином уровне, махинации и так далее.

если чиновники за время войны стали миллионерами.
вчера не имел ничего, за время войны квартиры, машины, виллы заграницей, банковские счета, крипта.
Aksinia 111• 20 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Крім переходу на особистості,аргументів катма.
Хто рота відкрив автоматично працює на ворога?
Браво.
После всего, что было пропоносено трампом, Вы так свято верите в его расчёты? С его слов рашка ’ не агрессор’ , хутин ’классный чувак и друг’. Вы с ним согласны ? Или ’ тут согласен, там не согласен’ ?
’❗️США выступают против (!) использования формулировки ’агрессор’ в отношении России в новом коммюнике G7, — Financial Times ’
LudaSHS• 20 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
І не знайшли нічого?
По тій інфі у Змі, що вже була.-Не знайшли
класс123-7dcf• 20 февраля 2025
Як ви можете, наші можновладці -найчесніші и найбезкорисливіші люди на Землі.
ok1904• 21 февраля 2025
О Маск знайшов недостачу!