Поліцейський патруль• 20 февраля 2025

Почему ничего не покупают, вот вообще тишина

Кумедний ґудзик• 20 февраля 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ось така куртка, я купляла сину 15 років назад, цій куртці вжек 15 років, яка там мембрана, це вже навіть не смішно такі моделі продавати
Возможно повтор модели ,а может и старье продают
Та никада в жизни• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Слипоны скечерс за сколько заберут?
новые
не сезон, які сліпони?
Та никада в жизни• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Під 300 грн. Треба точно? Можу чек глянути.
ну я купила штани в джинсовику на розпродажі доньці за 280 грн, але не адідас
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Вот это хорошая
Це йому спати, так, приємна, я три штуки купила.
автор Поліцейський патруль • 20 февраля 2025
Ответ дляТа никада в жизни
не сезон, які сліпони?
Весна на носу
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Джинси можна було за 450-500 грн купити.
Були тільки на меншого, а він до весни ще може підрости. Тому не купила зовсім.
Мені неважливо, що на бірці, аби були зручні і не рвані.
Чтооооооооооо?• 20 февраля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Я якраз продаю косметику , парфуми в тд … поскидала ціни , щоб в терміни вписатися , не беруть нічого , хіба що на розпив .Украінські бренди так себе зарекомендували, що не хочу їх і бачити
Ну значить так продаєте і не в тім місці.
За одяг український нема що поганого сказати - років 5 вдягаюсь суто в укр магазинах.
Звісно, не найдешевшого сегменту, але воно того точно варте.
Отож, не шукайте винних і причини - бо все чудово люди купують!
Докладальниця• 20 февраля 2025
Просмотров нет вообще, выставляла разные категории, за объявление заплати, за доставку % заплати, а просмотров пару шт… удалила нафиг. И дело даже не так в цене, как ноль просмотров(
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Люди дуже різні є.
Старший зламав блискавку у куртці зимовій у грудні. Куртка для двору, я вирішила, що 450 за нову блискавку дещо дофіга.
Подивилася на кідстаффі, знайшла пару варіантів. Одна підійшла по замірах (800 грн., було написано, що в ідеалі).
Я перепитала у продавця, у якому стані блискавки. ’Як нові’.
Домовились, що пришле з моєю передплатою, і на НП син поміряє.
Приїхала куртка з плямами, невеличкими дірочками і зі зламаною собачкою. Випрати я б могла, фіг з нею. Але ж я питала про стан блискавки окремо. Набрала продавця, а вона мені: ’ То ж можна притиснути і вона закриється. Давайте я Вам 200 грн. знижку зроблю’. От що у людини в голові? Я відмовилася, вона гроші повернула і досі продає ту ідеальну куртку.
Я пошукала ще, знайшла за 970, ’мало носив’, продавець чоловік. Куртка реально як позавчора з магазину, тільки запах не магазину, жодних слідів носки. Продав мені за 900, ще й вислав за свій рахунок. І це теж кідстафф.
АнтиТанкист• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Люди дуже різні є.
Так я про це, що люди оцінюють бу куртки 15 річної давнини за ціною теперішньої
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
У мене єдине оголошення висить з літа. Але то дуже специфічне б/в взуття за 200 грн.
Якщо не продам до літа, покладу у ’ кошик добра’.
І я користуюся безкоштовними оголошеннями.
Гарні диньки• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Почем спортивные штаны?
Мабуть спортсмени
Кумедний ґудзик• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Люди дуже різні є.
Я так покупала теплые кроссовки сыну
Размер 41 ,мужские многие широкие или он отказывается носить со словами -Мама ,это кринж !
То что нравилось ему -это либо цены по 10-ку,а что бюджетнее -нет в наличии размера
Начала искать б/у ( хотя я против б/у обуви ,но тут уже от безисходности решилась )
Нашли теплые вансы ,реально по фото прикольные ( я знаю эту модель ,так как у мужа и старшего сына как раз такая модель )
Написано -идеальные ,переспросила продавца -идеал ,сын носил 2 месяца и нога выросла (я верю ,потому что у моего так же и произошло)
Приходим на НП ( как хорошо ,что заказала олх доставку ) . Сначала в шоке я ,потом сын ,муж говорит -это секонд ?
Ну ту пару носили не один человек и пару лет явно ,отклеена подошва с каждой стороны ,замша в белых пятнах . Я отказываюсь и отправляю продавцу фото ее «идеальных « кед за 1800 грн
На что она мне пишет -так белые пятна ,это сын зубной пастой чистил подошву ,можете постирать их ( то есть я должна купить и постирать )
Пишу ,а подошва отклеена на каждом кеде -это как ? Ответ -да? А я и не видела
И это ж не за дешево она их продавала
Ответ дляКумедний ґудзик
Я так покупала теплые кроссовки сыну
И это ж не за дешево она их продавала
Я вансы в бауле на секонде себе купила в идеальном состоянии за 150грн оригинал, реально как новые.
Так что если у Вас есть БАУЛ посмотрите там , в завоз купите ну за 500грн но в отличном состоянии
Кумедний ґудзик• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
У меня рядом 2 Баула

Вансы берем в интертоп по акциям или заказываю с оф сайта
У меня подростки ,им нужно определенные модели и цвет
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Так і я про це. Та куртка вже була зношена, але для продавця ’ідеальна’.
Ответ дляКумедний ґудзик
У меня рядом 2 Баула

Может повезет вам в бауле.
Я такие купила за 150, в Интертоп они 2500
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Я так покупала теплые кроссовки сыну
И это ж не за дешево она их продавала
Мда :(
Кумедний ґудзик• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Может повезет вам в бауле.
Хорошая находка
Поздравляю
Штора с кисточкой• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Ого. А я ніяк не знайду, кому шафи віддати. Їх дофіга.
Київ.
Олх не люблю, а на кідстаффі глянула - мало оголошень, схоже, не дуже тут меблі купують.
Тут вже нічого не купують. Нажаль.