Поліцейський патруль• 20 февраля 2025
Почему ничего не покупают, вот вообще тишина
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
То можливо не Адідас, а щось під Адідас? Не пам´ятаю таких цін навіть для стоку
Штани не Адідас, я ту фірму не знаю. Приємні на дотик, звичайні сірі штани.
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
По 225 грн штани вийшли.
Купила 3 шт - собі, чоловіку і мамі.
Зараз в магазині акція, знижки 50%
Купила 3 шт - собі, чоловіку і мамі.
Зараз в магазині акція, знижки 50%
Покажите пожалуйста что за штаны?
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Ну жуткое качество, видно по ниткам и швам, и ткань дешман, для дома идеально.
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
300 грн домашнее штаны норм, для улицы найк за 1000 супер
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Продаю різні категорії товарів, не купляють нічого , люди тримають гроші на їжу та ліки , звичайно, є процент ,що купує як купував , але в основному ніхто нічого не купляє
Я купую за потреби і щоб недорого.
Восени треба були старшому штани для фізкультури, купила двоє на кідстаффі по 350грн/шт. Ноунейм не то Китай, не то Турція. Але я не перший рік у цього продавця купую, пару сезонів вони витримують.
А влітку дуже сподобалася кофта спортивна Пума у Атлетиксі. 950 грн була, бо останній розмір. Вже дірка на рукаві, десь об ґудзик у школі зачепив. То немає ніякого смислу йому дороге купувати.
АнтиТанкист• 20 февраля 2025
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Бо тут дорожче чим нове, візьмемо дві схожих моделі. Для чого мені поношене дорожче за нове
А вас размер не смутил? 110 это намного дешевле всегда, 146 это уже совсем другая цена
П´яна вишня• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Я купую за потреби і щоб недорого.
Я вам так скажу , я теж перейшла на свідоме споживання , ну дім реально переповнений речами , у мене все є , нічого не купую , взагалі, з нового року дала собі обіцянку не купляти в цьому році нічого , на жаль , не втрималась
Чтооооооооооо?• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Такие за 1000 супер и модель свежая, не старьё
Та ставте на олх і чекайте
Ми точно не купимо 😁
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Вони і є для дому на той час, коли не буде опалення.
Чоловік такого плану під джинси носить замість кальсонів.
Їх вистачає років на 5 йому, за таку ціну якраз.
Це поліестр.
Якщо буде вдома дуже холодно, то і спати в таких не жалко.
Це поліестр.
Эт вернячОк• 20 февраля 2025
Все нормально продається, треба просто знати що продавати, знати як продавати і знати де продавати, в мене тільки з одного сайта 6000$/міс
Хитрушка-чекушка• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Тоді зрозуміло, ще й 100% поліестр. Таке собі...
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Ми у спортивних на вулиці не ходимо.
Чтооооооооооо?• 20 февраля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Неправда. Косметика і парфуми, зокрема ніша по 400-500 дол продається, одяг в інсті також - мільон нових брендів українських.
Купляли і купують не менше.
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Ми у спортивних на вулиці не ходимо.
Много кто ходит, поэтому надо качественные
Ранковий базар• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Нові. Стоковий магазин недалеко від дому.
Схожих стокових багато.
Не весь товар там нормальний, висять поруч Адідас бавовняні футболки і поліестр за одну ціну, наприклад.
Не всі розміри реальні, я беру рулетку з собою.
Ну і не всі розміри у наявності.
Схожих стокових багато.
Ну і не всі розміри у наявності.
Покажите бирку
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Та ставте на олх і чекайте
Ми точно не купимо 😁
Эти я не продаю , себе взяла
Хитрушка-чекушка• 20 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Покажите бирку
Та Athletic там ще й 100% поліестр
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Це поліестр.
Под джинсы можно термуху носить
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Покажите бирку
Показали же выше
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Я і раніше не бігала за брендом. Багато чого у секонді купую.
Речей чимало, у синів штук по 20 футболок, бо йде по 2 на день, якби було менше, я б тільки біля пралки і стояла б.
Штора с кисточкой• 20 февраля 2025
Я шукаю б/у меблі для дачі. В понеділок-вівторок вибрала купу об´яв.
Ліжко, тумби, шафи, крісла, дивани. Розраховувала в пятрицю-суботу викупити.
Сьогодні зібралась обдзвонювати продавців.
Два ліжка різних продавців, які мені повністю підходили по розміру та ціні - немає. Тумба - вже немає. Два цікавих крісла (не дешевих) - вже не має.
Залишилась шафа. Але я хотіла за один день з великою машиною об´їздити продавців і зразу завезти декілька речей.
Теж думала, що ніхто нічого не купує......
Кумедний ґудзик• 20 февраля 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Разница в росте
Б/у на подростка
А новая -110 рост ,это пятилетка
Я продала Ленне за 1000 грн б/у ,рост был 146
Висит еще 158,сын ни разу не надел в этом году ,буду осенью выставлять ,но на за 3 тыс - ее просто не купят ,даже за 2 не продать
Б/у на подростка
А новая -110 рост ,это пятилетка
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Под джинсы можно термуху носить
Можна, є пару термо у нього з Декатлону. Теж поліестр.
Але різні ситуації бувають, не завжди двох достатньо.
П´яна вишня• 20 февраля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Купляли і купують не менше.
Я якраз продаю косметику , парфуми в тд … поскидала ціни , щоб в терміни вписатися , не беруть нічого , хіба що на розпив .Украінські бренди так себе зарекомендували, що не хочу їх і бачити
Поліцейський патруль
• 20 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Паперові вже всі відірвала, буду прати.
Вот это хорошая
АнтиТанкист• 20 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Разница в росте
Б/у на подростка
А новая -110 рост ,это пятилетка
Б/у на подростка
А новая -110 рост ,это пятилетка
Ось така куртка, я купляла сину 15 років назад, цій куртці вжек 15 років, яка там мембрана, це вже навіть не смішно такі моделі продавати
Задолбулька• 20 февраля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ого. А я ніяк не знайду, кому шафи віддати. Їх дофіга.
Київ.
Олх не люблю, а на кідстаффі глянула - мало оголошень, схоже, не дуже тут меблі купують.
Київ.
Та никада в жизни• 20 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
У всіх по-різному. На пошті бачу щодня роздрібні посилки бусами привозять, по сто коробок чи пакетів.
Тому як би це не було печально визнавати, зараз нема попиту тільки на наш з вами товар, а інші продають і купують
це хитрожопі комбінатори посилок, що досі не зрозуміли, що будуть платити за кожну та не знають про це правило на Розетці