Кицюююня• Изменено 20 февраля в 16:25
Що для вас є кохання?
Кожна жінка в поняття ’кохання ’ вкладає щось своє. Тобто одна жінка розуміє , що чоловік її любить, коли він її ревнує, робить емоційні качелі, коли стосунки з психодрамою, коли сваряться, а потім миряться у ліжку. Коли все рівно-їй млосно,нудно. Їншій треба романтика, зустрічі світанку десь на горі, і байдуже, що холодно, брудно і т.д. Комусь достатньо зустрічей в парку з морозивом і все.
Головне розібратися яка любов тобі потрібна.
Я, наприклад, лише під 40 р.зрозуміла який чоловік мені треба. Які знаки уваги мені потрібні. Мені не потрібні психодрами, ревнощі,вірші і пісні. Мені не потрібно, щоб мені казали щодня як мене люблять. Мені важливо , щоб мене смачно нагодували, вигуляли в якомусь гарному місці, подарували щось красиве ( букет чи ще щось) , відвезли додому - для мене це прояв любові. А на це чоловік мусить мати гроші. Важливо, щоб я мала гроші на те, що я захотіла. Звичайно, я працюю, але я апріорі не можу поважати чоловіка якщо я від а до я сама себе забезпечую. Мені важливо щоб чоловік давав певну суму і казав -купи собі щось приємне і красиве. . Для мене важливий комфорт, і тому я ніколи не виберу відпочинок у палатках чи у вагончику. Ліпше вдома. І от коли я зрозуміла хто мені потрібен, то такий і зустрівся. А то вічно зустрічалася з тими, хто не мав грошей, не мав нічого за душею ( ні житла, ні норм.зп), зате була купа слів про любов. І я себе ламала, бо я ю не меркантильна.і вмовляла себе що гроші не основне. І чоловіки були хороші і симпатичні і зовнішньо мені подобались. Але от не відчувала з ними щастя і всім відмовила у заміжжі. В 41 рік зустріла того , про кого мріяла. Зовнішньо сподобався зразу. Він прекрасно знає, що для мене прояв його любові це піти з ним в якийсь заклад, коли я вся красива і він буде мною захоплюватися і пишатися. Коли він дає гроші на колечко, яке сподобалось, на нове пальто, на сукню. Коли після роботи він забирає мене і каже -їдемо в ресторан. Коли вдома завжди повно смачної їжі в холодильнику- багато зелені.фруктів.сири, ікра, м´ясо, вино біле. Коли зранку він варить мені каву і приносить тостик з авокадо. Коли гарний і якісний секс) і не треба мені ніяких свічок,романтики, признань, віршів, трояндових пелюсток.
А що для вас кохання?
Коплю на груди• 20 февраля в 19:14
Ответ дляМедсестричка
Ну где все ? Если для вас энергетика достижение
Где ваши мечты ?
Говорят энергетика достижения это мужская модель поведения.
Медсестричка• 20 февраля в 19:31
Ответ дляКоплю на груди
Конечно )
Два человек создают , а не один тянет на себе как ребенка другого , балуя платьем и едой
Коплю на груди• 20 февраля в 19:46
Ответ дляМедсестричка
Конечно )
Ну не знаю, даже ребенок чуть постарше уже хорошо помогает в быту , а взрослая женщина наверняка что то делает и тем более автор пишет что сама себе если что заоаботать может..
Медсестричка• 20 февраля в 20:05
Ответ дляКоплю на груди
Если что , но не зарабатывает и какими то платьями и холодильникам дзен