Тану на сонці• 20 февраля в 21:26

Чому Ви хочете лишились в Німеччині?

Мова зараз йде про тих, чиї міста не стерті, де є життя, у кого є житло!
Поясніть, люди добрі, невже так добре все життя бути іноземцем? Невже так добре поміняти свою Батьківщину на євро десь поруч з арабами та індусами?
Я більше року з родиною знаходжусь в Німеччині і є можливість лишитись, але я рахую дні до перемоги і до повернення додому!
Мені дуже цікаво почути тих, хто чіпляється руками і ногами за Німеччину.
Горня капучіно• 20 февраля в 21:27
Так не везде арабы и индусы
ЯсноВидящая• 20 февраля в 21:28
Хто дійсно хоче повернутися - повертається, а не розповідає, що «рахую дні до перемоги»
Natal_ka91• 20 февраля в 21:28
Близький родич там живе. Йому ок, робить дітей, 2 роки ходив на курси, пособіє регулярне. Додому не збирається, хоча наше місто в глибокому тилу. Ну таке
Бамбарбия! Кергуду.• 20 февраля в 21:28
Возвращайтесь
Natal_ka91• 20 февраля в 21:29
Питання лише одне - до якої перемоги?
Редисочка• 20 февраля в 21:29
Я живу в тихом немецком квартале. Тут никто по ночам не стирает, не пылесосит и не сушит голову феном. Домой не хочу.
автор Тану на сонці • 20 февраля в 21:30
Ответ дляГорня капучіно
Так не везде арабы и индусы
На кожному кроці. Я ніяк не можу до них звикнути. Я хочу до наших людей і чути свою рідну мову! І діти мої такої самої думки.
ЗабежАЛОЧКА• 20 февраля в 21:30
Так ви нам і розкажіть нащо ви щось там ´проміняли´.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 февраля в 21:31
Для удивительных почему там а не тут : там есть будущее, соц.защита, пенсии, развитие спокойное без погони за мат.благами, вообщем жизнь.
А тут кто что урвет ...
Горня капучіно• 20 февраля в 21:31
Ответ дляТану на сонці
Вы просто живете в социальном жилье
Король дивана• 20 февраля в 21:31
Ответ дляNatal_ka91
Дизертир?
автор Тану на сонці • 20 февраля в 21:31
Ответ дляЯсноВидящая
Так, як тільки по ночам перестануть шахіди над головою збивати - збираємо валізи !
Зліпок ступні• 20 февраля в 21:31
Я себе іноземцем не відчуваю: працюю, навчаюся, ходжу до спортзалу, інколи до лікаря.
Є і недоліки, і їх багато. Але звідси той неадекватний сусід, який може прийти о 4 ранку з ракетами, знаходиться хоча б на якійсь відстані.
Natal_ka91• 20 февраля в 21:31
Ответ дляКороль дивана
Дизертир?
Багатодітний, все як то кажуть, по закону
Залізна тьотя• 20 февраля в 21:32
Всегда удивлялась,что хорошего в батрачестве по чужим углам скитаясь.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 февраля в 21:32
Ответ дляРедисочка
А вы дома слышали как кто то ночью стирает ?
Стираю и мою посуду ночью ( у меня двойной тариф )
175см55кг19лет (она)• 20 февраля в 21:32
Ответ дляРедисочка
Вдалося купити житло в приємному районі, це ж супер)
В Україні серед маргіналів жили?
Король дивана• 20 февраля в 21:32
Ответ дляРедисочка
Похоже что вы до этого в Украине жили в общежитии!!
автор Тану на сонці • 20 февраля в 21:32
Ответ дляРедисочка
Так, це варте того, щоб лишитись
автор Тану на сонці • 20 февраля в 21:33
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А тут кто что урвет ...
Скільки Вам років? Ви можете заробити на нормальну пенсію в Німеччині?
Редисочка• 20 февраля в 21:33
Ответ дляКороль дивана
В панельке. Самой новой, которую построили последней. В 1993 году)
ЯсноВидящая• 20 февраля в 21:33
Ответ дляТану на сонці
Ваше житло ціле?
автор Тану на сонці • 20 февраля в 21:34
Ответ дляГорня капучіно
Вы просто живете в социальном жилье
Ні, ми живемо у приватному житлі і в кварталі з німцями. Але це не закриває від нас увесь світ, де вони на кожному кроці
Країна мрій• 20 февраля в 21:34
Ответ дляТану на сонці
Авторко, в Україні є регіони, де нічого не збивають й шахеди тільки в новинах бачили, що ж вас в ту Німеччину понесло? Сиділи б в Україні, з рідними людьми й мовою, не міняли б Батьківщину на євро
Сусановна• 20 февраля в 21:34
Ответ дляРедисочка
Ого, ну так, це дуже вагомі причини
Редисочка• 20 февраля в 21:34
Ответ для175см55кг19лет (она)
В Україні серед маргіналів жили?
Вот и поэтому ещё не хочу домой.. потому что украинцы норовят своим же нахамить)
Король дивана• 20 февраля в 21:34
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А тут кто что урвет ...
Если вы до этого ничего не заработали,то урвать конечно нечего!! А если в Украине на Родине бизнес и все блага,то урывать нет надобности
ЯсноВидящая• 20 февраля в 21:34
Ответ дляТану на сонці
Та Ви швидко звикнете
Манька вертихвостка• 20 февраля в 21:34
Ще трохи і араби та індуси будуть і в Україні. Так що не злорадствуйте.
НеКонец-Света• 20 февраля в 21:34
Я до сих пор как подумаю, что могла бы уже шпрехать вовсю..)) но не поехала. Это единственное, почему мне хотелось в Германию.