Анютины ласки• 20 февраля в 21:39
Куди втікати?От куди?Європа під загрозою.Японія,Південна Корея-поряд
Китай і Північна Корея.В США-без варіантів.Австралія-теж не витримає русо-китайо-корейо війська.Можливо,Канада і Південна Америка?Не планую поки що,але на душі щось не спокійно з цим всим та і кошти зберегти хотілось би,там щось купити чи жити так до смерті
Natal_ka91• 20 февраля в 21:58
Ответ дляLv1107
Автор вже визначилась і втекала. Швидка яка!
Я вже не знаю яка то всепропало тема за день
Стрекоза любви• 20 февраля в 22:00
Ответ дляLv1107
Люблю такі теми. Коментарі- топ!
Ответ дляnatt25
А шо сталося? Чому потрібно тікати? І що з європою? Я тут хворію, новин не читаю з тиждень, може хто прояснить ситуацію, може якісь посилання є.
До вашого комента ше додам - хто авторку пусте в канаду, австралію, південну америку... Чи в неї є візи до всіх країн
Киев_Елена• 20 февраля в 22:07
Ответ дляPrervana
Андорра, Лихтенштейн, Монако
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
Забыли про латинскую Америку)
Манька вертихвостка• 20 февраля в 22:13
Ответ дляbegovelik
’...Не лучше ли устроить пир на эти двадцать семь тысяч и, приняв яд, переселиться ’в другой мир’ под звуки струн, окруженным хмельными красавицами и лихими друзьями?’(с)
SARA Abramovнa• 20 февраля в 22:23
Ответ длялетта
У меня как раз все в Швейцарии) Думаете пронесет?
Ну, если воспользуетесь советом из поста 44,то да, точно пронесёт)
Aksinia 111• 20 февраля в 23:42
Ответ дляRemensa
Шо ж так швидко анонім зняли, не дали автору повумнічать😆
Вона чекала ’ саме безпечне буде на московии’ не дочекалась .
mamosik 74• 20 февраля в 23:58
Ответ дляSentjabrinka
В европе не то что паники нет, даже разговоров на эту тему нет
есть. Например, в Германии хотят строить бомбоубежища