Анютины ласки• 20 февраля 2025

Куди втікати?От куди?Європа під загрозою.Японія,Південна Корея-поряд

Китай і Північна Корея.В США-без варіантів.Австралія-теж не витримає русо-китайо-корейо війська.Можливо,Канада і Південна Америка?Не планую поки що,але на душі щось не спокійно з цим всим та і кошти зберегти хотілось би,там щось купити чи жити так до смерті
Natal_ka91• 20 февраля 2025
Авторе, вас чекати?
Lv1107• 20 февраля 2025
Автор вже визначилась і втекала. Швидка яка!
Natal_ka91• 20 февраля 2025
Ответ дляLv1107
Я вже не знаю яка то всепропало тема за день
Стрекоза любви• 20 февраля 2025
Он один на Марс зібрався, може й вас з собою візьме.
Стрекоза любви• 20 февраля 2025
Ответ дляLv1107
Люблю такі теми. Коментарі- топ!
Читака• 20 февраля 2025
та заспокойтеся вже з тою Європою, нічого з ними не станеться, за нас краще переживайте
LeraApril• 20 февраля 2025
Ответ дляSentjabrinka
В европе не то что паники нет, даже разговоров на эту тему нет
ну почему же.. Брошюрки раздавали
natt25• 20 февраля 2025
А шо сталося? Чому потрібно тікати? І що з європою? Я тут хворію, новин не читаю з тиждень, може хто прояснить ситуацію, може якісь посилання є.
lapulik• 20 февраля 2025
Ісландія
Insin• 20 февраля 2025
Ответ дляnatt25
До вашого комента ше додам - хто авторку пусте в канаду, австралію, південну америку... Чи в неї є візи до всіх країн
Neweve• 20 февраля 2025
Все умрем... что ж поделаешь
Киев_Елена• 20 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Андорра, Лихтенштейн, Монако
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
Забыли про латинскую Америку)
Белоснежная• 20 февраля 2025
Зеленский на советчице?
Versamix• 20 февраля 2025
Нехай автор з´їсть оселедця з солоним огірком, зап´є кефіром - тоді і думать про це не буде. Інші горизонти намалюються.
polski• 20 февраля 2025
Я всё ещё надеюсь на предсказания здесь, где писали,что на фоне пизде..ца который будет во всем мире Украина будет более менее безопасным местом, типа про нас забудут и забьют на нас и особо трогать не будут . Как то так тут ведуньи писали
Falcon82• 20 февраля 2025
Оман
летта• 20 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Андорра, Лихтенштейн, Монако
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
У меня как раз все в Швейцарии) Думаете пронесет?
Манька вертихвостка• 20 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
’...Не лучше ли устроить пир на эти двадцать семь тысяч и, приняв яд, переселиться ’в другой мир’ под звуки струн, окруженным хмельными красавицами и лихими друзьями?’(с)
Мerida• 20 февраля 2025
Покупайте остров. Его колючей проволокой и под электричество. Но, цунами...
SARA Abramovнa• 20 февраля 2025
Ответ длялетта
Ну, если воспользуетесь советом из поста 44,то да, точно пронесёт)
lilu1990• 20 февраля 2025
Ответ дляnata.ant
Тільки тут якийсь дурдом,хоч не заходь.Головне в Европі паніки немає
Немає паніки? Навіть після виступу венса? Ну ви в бронепоїзді, шо тут сказати
Da.Da• 20 февраля 2025
А вы набухайтесь и вас попустит.
На Краю• 20 февраля 2025
Дома сидеть.хоть станы свои и быт налажен. Язык знаешь, родные люди рядом.
Beile• 20 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Классика. Мастер и Маргарита
Remensa• 20 февраля 2025
Шо ж так швидко анонім зняли, не дали автору повумнічать😆
Be_me• 20 февраля 2025
Ніщо не здатне так прискорити вирішення питання, заданого на Порадниці, як перший коментар від адмінів « відтепер без анонімів»🙈😅
Lydmila408• 20 февраля 2025
К пингвинам
Aksinia 111• 20 февраля 2025
Ответ дляRemensa
Вона чекала ’ саме безпечне буде на московии’ не дочекалась .
mamosik 74• 20 февраля 2025
Ответ дляSentjabrinka
есть. Например, в Германии хотят строить бомбоубежища
катерина12009• 21 февраля 2025
Опіздалі ви автор, і у пінгвінів і на марсі вже забито