Анютины ласки• 20 февраля 2025
Куди втікати?От куди?Європа під загрозою.Японія,Південна Корея-поряд
Китай і Північна Корея.В США-без варіантів.Австралія-теж не витримає русо-китайо-корейо війська.Можливо,Канада і Південна Америка?Не планую поки що,але на душі щось не спокійно з цим всим та і кошти зберегти хотілось би,там щось купити чи жити так до смерті
Natal_ka91• 20 февраля 2025
Ответ дляLv1107
Автор вже визначилась і втекала. Швидка яка!
Я вже не знаю яка то всепропало тема за день
Стрекоза любви• 20 февраля 2025
Ответ дляLv1107
Люблю такі теми. Коментарі- топ!
Ответ дляnatt25
А шо сталося? Чому потрібно тікати? І що з європою? Я тут хворію, новин не читаю з тиждень, може хто прояснить ситуацію, може якісь посилання є.
До вашого комента ше додам - хто авторку пусте в канаду, австралію, південну америку... Чи в неї є візи до всіх країн
Киев_Елена• 20 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Андорра, Лихтенштейн, Монако
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
Забыли про латинскую Америку)
Манька вертихвостка• 20 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
’...Не лучше ли устроить пир на эти двадцать семь тысяч и, приняв яд, переселиться ’в другой мир’ под звуки струн, окруженным хмельными красавицами и лихими друзьями?’(с)
SARA Abramovнa• 20 февраля 2025
Ответ длялетта
У меня как раз все в Швейцарии) Думаете пронесет?
Ну, если воспользуетесь советом из поста 44,то да, точно пронесёт)
Aksinia 111• 20 февраля 2025
Ответ дляRemensa
Шо ж так швидко анонім зняли, не дали автору повумнічать😆
Вона чекала ’ саме безпечне буде на московии’ не дочекалась .
mamosik 74• 20 февраля 2025
Ответ дляSentjabrinka
В европе не то что паники нет, даже разговоров на эту тему нет
есть. Например, в Германии хотят строить бомбоубежища