Анютины ласки• 20 февраля в 21:39

Куди втікати?От куди?Європа під загрозою.Японія,Південна Корея-поряд

Китай і Північна Корея.В США-без варіантів.Австралія-теж не витримає русо-китайо-корейо війська.Можливо,Канада і Південна Америка?Не планую поки що,але на душі щось не спокійно з цим всим та і кошти зберегти хотілось би,там щось купити чи жити так до смерті
Natal_ka91• 20 февраля в 21:53
Авторе, вас чекати?
Lv1107• 20 февраля в 21:56
Автор вже визначилась і втекала. Швидка яка!
Natal_ka91• 20 февраля в 21:58
Ответ дляLv1107
Я вже не знаю яка то всепропало тема за день
Стрекоза любви• 20 февраля в 21:58
Он один на Марс зібрався, може й вас з собою візьме.
Стрекоза любви• 20 февраля в 22:00
Ответ дляLv1107
Люблю такі теми. Коментарі- топ!
Читака• 20 февраля в 22:01
та заспокойтеся вже з тою Європою, нічого з ними не станеться, за нас краще переживайте
LeraApril• 20 февраля в 22:03
Ответ дляSentjabrinka
В европе не то что паники нет, даже разговоров на эту тему нет
ну почему же.. Брошюрки раздавали
natt25• 20 февраля в 22:04
А шо сталося? Чому потрібно тікати? І що з європою? Я тут хворію, новин не читаю з тиждень, може хто прояснить ситуацію, може якісь посилання є.
lapulik• 20 февраля в 22:04
Ісландія
Insin• 20 февраля в 22:06
Ответ дляnatt25
До вашого комента ше додам - хто авторку пусте в канаду, австралію, південну америку... Чи в неї є візи до всіх країн
Neweve• 20 февраля в 22:07
Все умрем... что ж поделаешь
Киев_Елена• 20 февраля в 22:07
Ответ дляPrervana
Андорра, Лихтенштейн, Монако
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
Забыли про латинскую Америку)
Белоснежная• 20 февраля в 22:07
Зеленский на советчице?
Versamix• 20 февраля в 22:07
Нехай автор з´їсть оселедця з солоним огірком, зап´є кефіром - тоді і думать про це не буде. Інші горизонти намалюються.
polski• 20 февраля в 22:11
Я всё ещё надеюсь на предсказания здесь, где писали,что на фоне пизде..ца который будет во всем мире Украина будет более менее безопасным местом, типа про нас забудут и забьют на нас и особо трогать не будут . Как то так тут ведуньи писали
Falcon82• 20 февраля в 22:13
Оман
летта• 20 февраля в 22:13
Ответ дляPrervana
Андорра, Лихтенштейн, Монако
Сингапур
Ну и старая добрая Швейцария😉
У меня как раз все в Швейцарии) Думаете пронесет?
Манька вертихвостка• 20 февраля в 22:13
Ответ дляbegovelik
’...Не лучше ли устроить пир на эти двадцать семь тысяч и, приняв яд, переселиться ’в другой мир’ под звуки струн, окруженным хмельными красавицами и лихими друзьями?’(с)
Мerida• 20 февраля в 22:20
Покупайте остров. Его колючей проволокой и под электричество. Но, цунами...
SARA Abramovнa• 20 февраля в 22:23
Ответ длялетта
Ну, если воспользуетесь советом из поста 44,то да, точно пронесёт)
lilu1990• 20 февраля в 22:28
Ответ дляnata.ant
Тільки тут якийсь дурдом,хоч не заходь.Головне в Европі паніки немає
Немає паніки? Навіть після виступу венса? Ну ви в бронепоїзді, шо тут сказати
Da.Da• 20 февраля в 22:30
А вы набухайтесь и вас попустит.
На Краю• 20 февраля в 22:33
Дома сидеть.хоть станы свои и быт налажен. Язык знаешь, родные люди рядом.
Beile• 20 февраля в 22:37
Ответ дляbegovelik
Классика. Мастер и Маргарита
Remensa• 20 февраля в 22:57
Шо ж так швидко анонім зняли, не дали автору повумнічать😆
Be_me• 20 февраля в 23:25
Ніщо не здатне так прискорити вирішення питання, заданого на Порадниці, як перший коментар від адмінів « відтепер без анонімів»🙈😅
Lydmila408• 20 февраля в 23:32
К пингвинам
Aksinia 111• 20 февраля в 23:42
Ответ дляRemensa
Вона чекала ’ саме безпечне буде на московии’ не дочекалась .
mamosik 74• 20 февраля в 23:58
Ответ дляSentjabrinka
есть. Например, в Германии хотят строить бомбоубежища
катерина12009• 21 февраля в 02:21
Опіздалі ви автор, і у пінгвінів і на марсі вже забито