Love_Love_Love_• 25 февраля в 19:02

Чому ніхто не пише про Макрона?

Ну не молодець?
Uebersetzerin• 25 февраля в 19:03
А подробнее?
Не все ж сидят круглосуточно в новостях
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:06
Ответ дляUebersetzerin
А подробнее?
Не все ж сидят круглосуточно в новостях
В тому і справа що СМІ не підхопили, не роздули перекручений переклад, з позначкою: все пропало і Трамп всемогутній, а французьку не всі розуміють.
Vikyliya• 25 февраля в 19:11
Хто не в темі: Макрон заткнув рота Трампу і назвав брехнею фразу останнього, що Європа нам за гроші допомагала.
tarveldy• 25 февраля в 19:11
Так давайте ваші інсайди , поговоримо
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:15
Ответ дляtarveldy
Так давайте ваші інсайди , поговоримо
Макрон сказав Трампу що він обманює, той закрив рот, після цього декілька разів запитав де гарантії України які він обіцяв?
FightingFox• 25 февраля в 19:15
Ответ дляVikyliya
це з новин європейських чи яких? бо нашим вірити -себе не поважати, побрехеньки та пропаганда.
Читат треба європейців з цього приводу
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:16
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Читат треба європейців з цього приводу
Це з конференції , пряма мова Макрона
FightingFox• 25 февраля в 19:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Це з конференції , пряма мова Макрона
зрозуміло, бо зараз всі блефують
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:17
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Читат треба європейців з цього приводу
Суть теми в тому що наші мовчать, ніяку перекручену хрєнь: а ля помилковий переклад ніхто не ширить
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:19
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Читат треба європейців з цього приводу
Вибачте, не він обіцяв, а які обіцяли Україні*
Даксо• 25 февраля в 19:19
Слон
Olvia1987• 25 февраля в 19:20
Какая разница,кто и с кем посоревновался в красноречии?У нас разрушены сотни сёл и городов,тысячи промышленных предприятий,убиты десятки тысяч людей,а самый главный ’союзник’ решил поучаствовать в дальнейшем уничтожении.И все понимают,что это предательство,каких свет не выдал,но произнести это слово боятся.
Даксо• 25 февраля в 19:21
Нормально трампа поправляв. Дожилися, президент США як розмазня, несе таку дурню, що всі в шоці
Манула• 25 февраля в 19:22
Ответ дляVikyliya
Так, красиво вчора трумпа опустив на землю
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:22
Ответ дляOlvia1987
Що значить : какая разніца?
Мав хтось закрити рот цьому неадеквату, чи він мав би приїхати взяти лопату і відбудовувати те що розрушено?
Olvia1987• 25 февраля в 19:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить : какая разніца?
Где там российские ЗВР Европа у себя припрятала?
FightingFox• 25 февраля в 19:28
Адміністрація Байдена влаштувала в нас прачечну. Вже ясно стало, на яку суму старого барахла нам сюда поставили, дають на 12 записуть собі на 31 млрд.
Тому зелений нічого не знає про 100 млрд, які загубилися. Звісно винуватий Трамп, а хто іще.
Демократи добре попрацювали на ВПК своєї країни.
В нас бойня- в них підйом.
А ми ще й винні всім. В тому числі, єВРОПІ.
Ніхто нічого безкоштовно не надавав.
tarveldy• 25 февраля в 19:30
Ответ дляLove_Love_Love_
А по ділу щось зробив? Так щоб з підписами ?
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:31
Ответ дляtarveldy
А вчора були підписи?
tarveldy• 25 февраля в 19:31
Ответ дляLove_Love_Love_
А вчора були підписи?
Це я питаю, бо вже те все якийсь сюрреалізм
_Annyshka____• 25 февраля в 19:34
А що там новини з ЦЕНТРу, автор не давалась знати чи події пішли не за сценарієм?)
Луна-Натали• 25 февраля в 19:37
Ответ дляLove_Love_Love_
А де гдянуути це відео?
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:38
Ответ дляЛуна-Натали
А де гдянуути це відео?
В інтернеті
FightingFox• 25 февраля в 19:42
війна на території України йде 11 рік, Європа задоволена. Всі торгові, економічні, геополітичні питання вирішуються на нашій землі.
Європа бажає продожвення війни, я так розумію з тих новим, які читаю.
Перемовинам ні, трамп гівно.
А вони тут до чого? Бойня у нас. Не їх вбивають.
Особливо смішно за борців кордронів 91 з-за кордону. Цікаво дивитись за театром бойових дій у безпеці, ходити на мітинги та волати стояти до кінця.
Мандарина• 25 февраля в 19:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Це з конференції , пряма мова Макрона
С той самой, где они там гладят друг друга?😂
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:44
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Перемовинам ні, трамп гівно.
Ви знаєте, я не зустрічала жодного борця кордонів 91 року. Особливо, останнім часом.
FightingFox• 25 февраля в 19:44
зараз ЦПД розкаже, що все це російське іпсо, європа з нами.
ага, з нами, хочуть з України зробити щит живий. Чудова перспектива.
Але не для тих, кто в Украіні.
FightingFox• 25 февраля в 19:47
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
автор Love_Love_Love_ • 25 февраля в 19:48
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Удалено администрацией...
Яка пропаганда, яка конкретно пропаганда працює саме на людей за кордоном обгорнутих в прапор?
Поясніть ви без пропаганди яким чином здобувати перемогу?
Star39• 25 февраля в 19:49
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Перемовинам ні, трамп гівно.
Мне понравилось, как Европа быстро перешла от идейно-пафосного подхода (’спасение демократии’) к торгово-закупочному. В ответ на соглашение Трампа европейцы тут же выкатили свой собственный договор о совместном использовании украинских ресурсов. Украина оказывается в интересной роли.