Знаю про ухилянта сусіда. Сидить дома, підбухує. Ніде офіційно не працює, живе на пенсію матері. Нікому не дає життя спокійно. Знаю точно що військовозобов´язаний. Куди анонімно повідомити можна, підскажіть.
Аня+Федя=Данил• 21 февраля 2025
Ответ дляalina351985
Хороших хлопців забрали тцк ,одного під під´їхдом, іншого за дітьми в садочок ішов. А цього непотріба дармоїда не заберають. Якого х...я спрашивается?
А Вы кто??вершитель судеб,все же вашим детям вернеться.Зачем оно вам?