Маурита• 21 февраля в 09:42

Демі Мур. Чим всі захоплюються? Це ж не її обличчя? Вона ніколи гарною не була

«На лицо» неприйняття себе.
Стиль дівчинки 25-35 років з довгим волоссям і оголеними плечима.
Врнв талановита, я люблю фільми з нею. Але красою почали так захоплюватися тепер, коли їй зробити нрву зовнішність хірурги.
Нікого не дивує, що це не їі лице і на саму себе вона мало схожа..
Має гроші, вибір, можливості - ок.
Але паралельно з піднесенням її на пʼядестал іде хейт людей, які обирають старіти.
Моніка Беллуччі і тд
Та навіть молодих 40 річних які виглядають на 40 і не міняють це.
Мене це обурює..
Чому не захоплюються Меріл Стріп, Шарон Стоун, Беллуччі?
Вони дійсно гарні жінки і зберегли своє обличчя тим що схожі на себе, а не косять під 25 річних, як Ніколь Кідман, бекінсейл і Мур
Результат:
вже голосів: 428
98 (22.9%) Захоплююся Монікою
89 (20.79%) Результати
75 (17.52%) Захоплююся Меріл Стріп
61 (14.25%) Захоплююся Демі Мур
58 (13.55%) Захоплююся Шерон Стоун
25 (5.84%) Бекінсейл
22 (5.14%) Захоплююся Ніколь Кідман
автор Маурита • 21 февраля в 09:42
До
автор Маурита • 21 февраля в 09:42
Після
автор Маурита • 21 февраля в 09:43
Без образів• 21 февраля в 09:43
Вас реально це турбує зараз? Гарна була і є. Все інше пофіг
Мюллерная• 21 февраля в 09:44
Удалено администрацией...
Ms. Похвала• 21 февраля в 09:44
Мне понравился фильм основной инстинкт, англ на днях смотрела, я в восторге!!? А что дальше это ее жизнь, слежу за своими лицом и за свой внешний вид в последнее время стала переживать а другие мне по барабану
автор Маурита • 21 февраля в 09:44
Шарон реально красотка, і не міняла лице. Їй було що втрачати, але вона прийняла природні зміни. Хоча грошей також є зробити нове
Оце так цабе• 21 февраля в 09:45
Мур була красива з 30 до 40. А далі жах. Але її тіло - її діло. А Кідман - то взагалі мумія з прозорими очима. Хоч трісни - вік бере своє.
Ms. Похвала• 21 февраля в 09:45
Ответ дляМаурита
Она и сейчас хорошо выглядит, а сколько ей
автор Маурита • 21 февраля в 09:45
Ananasprotivogaz• 21 февраля в 09:45
Ответ дляМаурита
фото
Капец, ее не узнать
Булькаю• 21 февраля в 09:46
Вам хтось заважає захоплюватися тими, хто подобається?
Зайченя• 21 февраля в 09:48
Мур была хорошенькая всегда, просто в разное время разные стандарты. В фильме Привидение,например, она мне понравилась.
Шотуткоїться?• 21 февраля в 09:48
Хз... Мені Моніка подобається. Комусь Демі чи ще хтось. Навіть якщо це неприйняття себе, то і що з того?
іронічна антитеза• 21 февраля в 09:48
А чего вас так колбасит? Вы завидуете?
VivaForever• 21 февраля в 09:48
Ответ дляМаурита
Після
красота
VivaForever• 21 февраля в 09:49
Ответ дляМаурита
фото
она сейчас лучше чем в молодости
автор Маурита • 21 февраля в 09:50
Моя фаворитка
Обожнюю
І як вона любить себе «я не проти косметології, але поки що мені це не потрібно. Якщо буде потрібно - скористаюся»
Бесті 🥰
Чтооооооооооо?• 21 февраля в 09:50
Я вважаю вона псишка і анорексичка.
VivaForever• 21 февраля в 09:50
Ответ дляМаурита
Моя фаворитка
Обожнюю
Бесті 🥰
она красотка, но ей не хватает косметолога, посмотрите на эту шею(
автор Маурита • 21 февраля в 09:51
Ответ дляБулькаю
Ніхто..
Просто враження, що природні зміни хейтять, а пластику препідносять.
Нам насаджують неправильні стандарти
Булькаю• 21 февраля в 09:51
Ответ дляМаурита
Ніхто..
Нам насаджують неправильні стандарти
Насаджуйте свої
автор Маурита • 21 февраля в 09:52
Ответ дляVivaForever
она сейчас лучше чем в молодости
Згодна)
Бо їй зробили нове обличчя. Не її)
Чтооооооооооо?• 21 февраля в 09:52
Ответ дляVivaForever
Не ухоженнннная ну что поделаеш)) Она не может так как советчица
Кросівки оригінал• 21 февраля в 09:53
Ответ дляМаурита
фото
А для чого ви їх порівнюєте? Жінки різних типажів, різних амплуа. Мур і Кідман просто акуєнні в своїх останніх фільмах. Дуже яскраво показують що жінки «у віці» це тільки кліше і вони не просто не відстають від молодих, а їх просто не треба порівнювати. Жінка в будь якому віці може бути такою як хоче вона
VivaForever• 21 февраля в 09:53
Ответ дляЧтооооооооооо?
может но не хочет. также как и Памела не красится, это их решение. но они обе могут выглядеть лучше
автор Маурита • 21 февраля в 09:53
І ше красуня, якій було що втрачати, але старіння вона сприйняла як «супер! Тепер я змогу грати бабусь»
Геніальна акторка
Мюллерная• 21 февраля в 09:54
Толстухи так обиделись за свою кумиршу беллуччи, что даже настучали.
очень показательно
Пишу каліграфічно• 21 февраля в 09:54
Ви ж врахуйте її фігуру й тіло, тримати в такому крутому стані це дійсно важко, кажу вам з погляду 40 річної лінтяйки. В нас навіть молоді дівчата не мають такого тіла
Блондинка в Законе• 21 февраля в 09:55
Ответ дляМаурита
Геніальна акторка
Вот она уж страхолюдина всегда была.
Вы тут красоту с талантом сравниваете или что?