Маурита• 21 февраля в 09:42

Демі Мур. Чим всі захоплюються? Це ж не її обличчя? Вона ніколи гарною не була

«На лицо» неприйняття себе.
Стиль дівчинки 25-35 років з довгим волоссям і оголеними плечима.
Врнв талановита, я люблю фільми з нею. Але красою почали так захоплюватися тепер, коли їй зробити нрву зовнішність хірурги.
Нікого не дивує, що це не їі лице і на саму себе вона мало схожа..
Має гроші, вибір, можливості - ок.
Але паралельно з піднесенням її на пʼядестал іде хейт людей, які обирають старіти.
Моніка Беллуччі і тд
Та навіть молодих 40 річних які виглядають на 40 і не міняють це.
Мене це обурює..
Чому не захоплюються Меріл Стріп, Шарон Стоун, Беллуччі?
Вони дійсно гарні жінки і зберегли своє обличчя тим що схожі на себе, а не косять під 25 річних, як Ніколь Кідман, бекінсейл і Мур
Результат:
вже голосів: 428
98 (22.9%) Захоплююся Монікою
89 (20.79%) Результати
75 (17.52%) Захоплююся Меріл Стріп
61 (14.25%) Захоплююся Демі Мур
58 (13.55%) Захоплююся Шерон Стоун
25 (5.84%) Бекінсейл
22 (5.14%) Захоплююся Ніколь Кідман
Кросівки оригінал• 21 февраля в 10:14
Ответ дляМаурита
Як без змін?
Це вже не вона
Те ж і бекінсейл. Інше обличчя
Ще про Єву Лонгорію напишіть, а потім подивіться як вона тренується
автор Маурита • 21 февраля в 10:16
Ответ дляВільнаНазавжди
Вы завистливая. И все.
А завистливые всегда с проблемами. Черное зло никого не красит. Находите оправдание своему внешнему виду и все должны стать такими же, *принять себя*. Принимайте.

А люди любят себя и занимаются собой.
Наколоті та губаті завжди впевнені що всі їм заздрять, і просто не мають грошей цього зробити. А що комусь ця штучність не довподоби - і в голову не приходить
Чому тоді Моніка не робить цього? У неї ж є гроші
Оле Лукойе• 21 февраля в 10:16
Ответ дляМаурита
фото
На Меган Фокс похожа
Меня много• 21 февраля в 10:16
Ответ дляМаурита
Я після трейлера з Кілман не можу наважитися сісти і подивитися той акуєнний фільм з нею..
мене трошки бісить що її досі беруть в кіно.
Лице - маска..
Взяли б жінку яка обирає профессіоналізм
Ой, матня така, виключила з середини
Але подивіться, що б мати свою думку.
автор Маурита • 21 февраля в 10:16
Ответ дляВільнаНазавжди
А кто ест не смачно?
Моделі на дієтах напр
Кusalochka• 21 февраля в 10:17
Ответ дляМаурита
Так
Але тим самом : Шаблонно, штучно, неприродньо
Не схожа на себе
Очень похожа на себя и выглядит офигенно. Очень хорошо, что сейчас есть выбор и быть внешне бабушкой не обязательно. И да, совершенно не обязательно принимать свои недостатки, чтобы себя любить.
Невісточка ж• 21 февраля в 10:18
Ответ дляМеня много
Ой, матня така, виключила з середини
Але подивіться, що б мати свою думку.
А в чем ужасы, почему фильм называется триллером?
Мишка-шалунишка• 21 февраля в 10:20
Они все разные. И хорошо, что можно выбирать, как стареть.
Меня много• 21 февраля в 10:21
Ответ дляНевісточка ж
Трейлер та трилер це різне
Ми ж про погана хороша дівчинка?? Фігня якась. Не додивилася.

Апд, сорі, не так зрозуміла ваш коментар.
автор Маурита • 21 февраля в 10:21
Ответ дляДівка в намисті
Це її вибір. Те, що ви повісили чи хтось інший на неї свій ярличок ніяк не вплине на її життя і карєру. Тільки вона про вас не думаю, а вас ломить))
Мене ломить не від Демі чи Ніколь. Мені байдуже. Мене оомить від хейту на тих хто цього не хоче. Не хотіла одразу писати імена, бо зараз почнеться. Але з недавнього
Шейк захейтили як вона вийглядає в 39 років.
А в 39 виглядати на 39 це вже не нормально?
Чи Беллуччі?
Постійно люди в шоці хто як постарів
Бо інстаграм навʼязує нам пластику, шаблоні обоиччя та фільтри
Замріяна• 21 февраля в 10:22
Не завидуйте. Вам до нее далеко
Невісточка ж• 21 февраля в 10:23
Ответ дляМеня много
Трейлер та трилер це різне

Да. В описании сказано, что фильм триллер
автор Маурита • 21 февраля в 10:23
Ответ дляКросівки оригінал
Лонгорія красотка. До чого вона тут?
Вона показує себе в інсті без макіяжу, з сивиною.
Вона лялічка моя любима.
Я знаю як вона працює над собою
Якщо щось і робить то грамотно і непомітно, як і Джолі. Джолі точно робить багато, але Джолі - це Джолі, а не інсталялька на одне лице.
автор Маурита • 21 февраля в 10:24
Ответ дляОле Лукойе
На Меган Фокс похожа
Так, до речі. Дуже!
Замріяна• 21 февраля в 10:24
Ответ дляМаурита
Тю, люди разные. Я не делаю, потому что ипохондрик и боюсь что-то делать.
Мюллерная• 21 февраля в 10:24
Ответ дляБочка порохУ
Только какое отношение среднестатистическая толстушка имеет к Монике? В молодости, когда она прославилась, она была шикарной.
В молодости да.
А сейчас одинаковые.
Вот и топят за нее
автор Маурита • 21 февраля в 10:24
Ответ дляМеня много
Ой, матня така, виключила з середини
Але подивіться, що б мати свою думку.
Та я подивлюсь обовʼязкою, лише переборю супротив)
Невісточка ж• 21 февраля в 10:24
Ответ дляМаурита
Чи Беллуччі?
Постійно люди в шоці хто як постарів
Нашли о ком переживать. Любую шоувумен будут оценивать по внешности, это неизбежно при их профессии.
ВільнаНазавжди• 21 февраля в 10:25
Ответ дляМаурита
Моделі на дієтах напр
Это они вам сказали?
Дева Мария• 21 февраля в 10:26
Ответ дляМаурита
Як без змін?
Це вже не вона
Те ж і бекінсейл. Інше обличчя
А вы узнаваемы
30 лет И 60 ? Покажите фото , вас пообсуждаем . Как вы не изменились за 30-40 лет и стареете красиво ?
ВільнаНазавжди• 21 февраля в 10:26
Ответ дляМаурита
Чи Беллуччі?
Постійно люди в шоці хто як постарів
Шейк рашистка. Это пример озлобленной рашисткой бабы.
Ловлю капці• 21 февраля в 10:26
Буває дивно бачити в фільмі наче знайоме обличча, а наче і не дуже. Нові фільми з Кідман вже не дивлюсь і не хочу. В свій час також дуже вразила Рене Зельвегер. Таке. Нікого хейтити не хочу, хто як хоче, так і старіє. Але
Кросівки оригінал• 21 февраля в 10:26
Ответ дляМаурита
Моделі на дієтах напр
Ви досі думаєте що дієта це гречка і огірок?
ВільнаНазавжди• 21 февраля в 10:27
Ответ дляКросівки оригінал
Та там все сложно. Все худые - это те, кто ест не вкусную еду
автор Маурита • 21 февраля в 10:27
Ответ дляВільнаНазавжди
Рашист - це той хто за війну. Вона проти війни, живе не в раші. Вона просто родом з раші
автор Маурита • 21 февраля в 10:28
Ответ дляДева Мария
А вы узнаваемы
Так Моніка, Джолі, Меріл Стріп, Лонгорія, впізнавані.
Сара Джесіка паркер ..
А Демі Мур, Кідман, Рене Зельвегер не схожі на себе
автор Маурита • 21 февраля в 10:32
Ответ дляВільнаНазавжди
Это они вам сказали?
Кайлі Міноуг сказала в інтервʼю, що перед концертом сидить на дієті з апельсинів. Зʼїдає апельсин на сніданок, обід і вечерю.
Не знаю чи правда. Але думаю що у знаменитостей їжа хелсі

Пп їжа також буває смачною, але не такою як піцца і Наполеон. Хоча кому що. Я сама на пп і все ж вважаю що я жертвую відмовою від тортів, пасти і тд
Батон з нутеллою мені смачніше тост з пашот і авокадо)
ВільнаНазавжди• 21 февраля в 10:33
Ответ дляМаурита

А апельсины не вкусные?
ВільнаНазавжди• 21 февраля в 10:34
Ответ дляМаурита
Она за путлера.
автор Маурита • 21 февраля в 10:34
Ответ дляВільнаНазавжди
Она за путлера.
Покажіть де?