nennsi• 21 февраля 2025

Видели Макрона с картой Украины? На весь мир выступил

10 проц оккупировано до 19 года и 10 за последние три года
mymoly• 21 февраля 2025
Ответ дляТанюша
І що він хотів цим сказати?
Хто ж його знає
Popeye the Sailor• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
mymoly• 21 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Мы хорошо держались,могло быть намного хуже и на карте у Макрона в руках красным был бы Львов
Это все понятно, а дальше какие выводы нужно из это сделать?
Argesha• 21 февраля 2025
Ответ дляТанюша
Це типу, що ми не погано тримались ці три роки?
У маньки типу перемога, все зашибісь, і краще не бува.
Коротше, все як завжди🥱
begovelik• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Цікаво, по 4му питанню. Ви б дали гарантії, що саме ті будинки і не стали б мішенню ракет рф на заході України? Чи треба було просто звідкись взяти Патріотів одразу ( ви пам´ятаєте коли надійшли перші)?
Хто його знає, чи стали б, чи не стали б. Але по цьому пункту не було зроблено взагалі нічого, не дивлячись на те, що ЄС виділяв кошти. Навіть Польща та інші країни готувалися до прийому наших біженців, але це не про нашого потужного керманича, який готувався до шашликів
mymoly• 21 февраля 2025
Ответ дляПросто гостья
Ви в танку? Українцям і так зрозуміло,хто і на кого напав.І почалось це все не 24 лютого 2022 року. Чому ж не зупинили путьку ще тоді? Чому дали бойовим діям продовжуватись так багато років?
А тепер Зеля винен . Цирк,їй-богу.
Не перебільшуйте. Зеля винен в тому що не пристал на порозицію Трампа
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Які кошти в цифрах мали б бути , щоб збудувати ще один Харків, Суми, Херсон, Миколаїв, і+ багато менших містечок на заході України? Абсурд же
begovelik• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну чому абсурд? Більша частина виїхала закордон - менша частина залишилась. Але для них не було збудовано взагалі нічого. Особливо для тих, в кого було зруйноване житло.
Popeye the Sailor• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну конечно. Такое придумали для беженцев жилье строить. Куда лучше эти деньги потратить на клумбы в прифронтовых, дороги, командировки себя и своей свиты, на марафон в конце то концов.
Incol• 21 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Неделю назад Трамп сказал,что россия потеряла миллион солдат,а Джонсон сегодня,что 700+
Ще тиждень і виявиться, що втрати геть незначні.
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Сподіваюсь, ви виходили з протестами проти Кличка, який на бруківку і клубочки мільйони потратив, і не в 21-му, а в 22-23рр?
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Ви розумієте, що ваші ’роздуми’ - заднім числом? Десь була інформація офіційно, що Європа прийме мільйони, а не 50-100тисяч, деякі країни?
На 2021 жодна більша частина не виїхала за кордон. Тому ще раз подумайте де мало будуватися житло для мільйонів людей, і за які кошти в цифрах. І з гарантією, що не прилетить туди в першу чергу, як ’ зрадникам’ в очах пуйла, що не хотіли під рф
tala-li• 21 февраля 2025
вова вова... а как свистел, а как пел на стадионе
я бы лег, но не отдал Крым
просто перестал стрелять и..?
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Какой храбрый месье
Полностью соответствует фразе Вильгельма 2-го Он хочет быть женихом на всех свадьбах и покойником на всех похоронах’.Это про Макрона
Takamaka• 21 февраля 2025
Ответ дляПросто гостья
Це типу,що не Зе особисто винен у війні,а ті,хто були при владі ще до нього,з 2014 року.І порох,і Обама ще на той момент,і руда мавпа,яка з 2016 року була президентом США,а особливо-путька. Хай дебіл донні розбирається в причинно-наслідкових зв´язках,а не мститься Зеленському за те,що той його на виборах у 2019 не підтримав (Зе тоді підтримав Байдена,і щось мені підказує,що Донні тепер мерзотно мститься йому за це)
Це в якості «підтримки» в Україні було відкрито кримінальні провадження щодо Байдена?

А Деркача і його «плівки» забули? А де зараз Деркач?
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
я бы лег, но не отдал Крым
просто перестал стрелять и..?
Вам муляє, що не перестав? А ви так сподівалися...
mymoly• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
я бы лег, но не отдал Крым
просто перестал стрелять и..?
Так Порошенко не отдавал Крым. Шото хронология хромает
Кросівки оригінал• 21 февраля 2025
А картопляному він показав нарешті звідки ж планувалось нападєніє?😂
AnnaOst• 21 февраля 2025
Це він типу сказав трампу що він звєздун? Ви вже з´ясували що це означає?)
tala-li• 21 февраля 2025
Ответ дляmymoly
ну да, я в курсе
вова и прихильники этого не знают)
tala-li• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
он перестал
ОН строил дороги (урезал финансирование армии), он разминировал Чонгар, он сидел накануне нападения в колыбе в Буковеле после катания на лыжах, пиячил с дефективными менеджерами, фоткался с туристаме на лыжах на горе ... ну не долб..дятел? у мальчика вовы были зимние каникулы
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Во -первых,у меня имя другое,во вторых есть много видео,где он открыто здает интересы страны,есть история.Пусть суд решает.
та я в курсі, що ’маня’ - то погоняло ресурсне))) а нащо стільки клонів, якщо не секрет?
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
он перестал
Таки муляє, що не перестав ) адепти русского міра так на це сподівалися .
tala-li• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
вова все сделал, чтобы не укреплять обороноспособность, а разваливать
tala-li• 21 февраля 2025
как же нашего президента лябят в росии - все его проекты финансировались из росбюджета, все фильмы
это ж как свезло украинцу вове?
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
При ньому не підривалися 5 найбільших в Європі складів зі зброєю, як мінімум
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
это ж как свезло украинцу вове?
Особливо пуйло його ’ обожнює’. Ніяк не може прийняти, що не всі готові лизати пуйловський зад
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляBritishop
выполняли ж минские договорённости подписанные ранее, зашла посмотрела оставила комент. высокая цена, заключонного на бумаге перемирия с рашкой под вказявки америкосов..
овва))) а чого ж тоді тут (архівні теми доступні) стояв весь час вереск, що ’барига, не підписує, торгується’? ну і ті. хто в голову не тільки їсть, мають змогу витягнути той варіант, що нагинали Порошенка підписувати, і порівняти з тим, котрий підписала наша сторона. То про які вказівки мова?
І де в тій угоді вказані ділянки розмінування?

І наостанок, то чого ж тепер стоїть вереск (підозрюю, що від тих самих верескунів) ’мір любой ценой, пєрєміріє’? Чи ’ето савсєм другоє’?
tala-li• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
а с чего решили, что не обожнює?
прикрывает как может своего агента - эти украинцы будут делать все наперекор ему - вот и валит на вову помои, а бараны кричат НЕТ, он хороший диктатор, наш вечный Зе