10 проц оккупировано до 19 года и 10 за последние три года
Aksinia 111• 21 февраля 2025
Хуйлу ’ друзья спешат на помощь’
’❗️Спецпосланець Трампа по Близькому Сходу Стів Віткофф заявив, що під час останньої поїздки в москву, під час якої було звільнено Марка Фогеля, він «провів багато часу з хуйлом і навіть завів з ним дружбу» — Sky News’
Aksinia 111• 21 февраля 2025
Ответ дляТанюша
І що він хотів цим сказати?
С 2014-2019 сдали без полномасштабной 10% и во время полномасштабной потеряли 10 % .
Lilit -efb4• 21 февраля 2025
Ответ дляТанюша
І що він хотів цим сказати?
нагадує хто на кого напав ще задовго до Зе, але при путі
Просто гостья• 21 февраля 2025
Ответ дляТанюша
Це типу, що ми не погано тримались ці три роки?
Це типу,що не Зе особисто винен у війні,а ті,хто були при владі ще до нього,з 2014 року.І порох,і Обама ще на той момент,і руда мавпа,яка з 2016 року була президентом США,а особливо-путька. Хай дебіл донні розбирається в причинно-наслідкових зв´язках,а не мститься Зеленському за те,що той його на виборах у 2019 не підтримав (Зе тоді підтримав Байдена,і щось мені підказує,що Донні тепер мерзотно мститься йому за це)
Aksinia 111• 21 февраля 2025
Ответ дляТанюша
Та я це розумію
Чому це сенсація?
Для меня, сенсация . При полномасштабной труднее удержать территорию .
Ответ дляПросто гостья
Не Зе особисто, а Порох і Обама? Цікава точка зору... Хто на кого напав?
Просто гостья• 21 февраля 2025
От мені цікаво,зараз розумники накинулися на Зе і взагалі Україну,Європу,що не зупинили війну у 2022 році.А чому ж ці розумники,які були при владі ще ДО повномасштабного,коли було ’АТО’,чому вони ще тоді не ’порєшали’?
Просто гостья• 21 февраля 2025
Ответ дляКатруська
Ви в танку? Українцям і так зрозуміло,хто і на кого напав.І почалось це все не 24 лютого 2022 року. Чому ж не зупинили путьку ще тоді? Чому дали бойовим діям продовжуватись так багато років?
А тепер Зеля винен
. Цирк,їй-богу.
А тепер Зеля винен
Ответ дляПросто гостья
А тепер Зеля винен
. Цирк,їй-богу.
А тепер Зеля винен
Це схоже ви в танку.
Oksania_mama• 21 февраля 2025
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 21 февраля 2025
Ответ дляVShpak
Якщо перед цим розмінувати заміноване, дороги замість дронів, гуманітарна по карманах, запуск виробництва ракет через 2 роки, то так … важче
И даже при всём том, что Вы написали , 10% ?
С 2014 по 2019 , где наши дроны? Склады ракет и другого оружия ?
Ответ дляПросто гостья
поводять себе як діти, знайшли винуватого замість вирішення проблеми і констуктиву
Aksinia 111• 21 февраля 2025
Ответ дляVShpak
А нас також фінансували усім світом ?
В 2014 була гола і боса армія, виробництво ракет зеля сам і закрив після 2019 !
Так надо ж было ’ с протянутой рукой ’ ездить, а не придумывать минские, которые сам не собирался выполнять .
Или Порох плохой дипломат и никто ему оружия и денег не давал ? Война была, территории отжимали .
TATATA1973• 21 февраля 2025
Ответ дляПросто гостья
А тепер Зеля винен
. Цирк,їй-богу.
А тепер Зеля винен
Удалено администрацией...