nennsi• 21 февраля 2025

Видели Макрона с картой Украины? На весь мир выступил

10 проц оккупировано до 19 года и 10 за последние три года
всем надо• 21 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Так Порошенко не отдавал Крым. Шото хронология хромает
Порошенко в Крыму никто и не выбирал. Не любили его там.
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Порошенку не могли давати нічого, адже він знову ввів Медведчука в політикум і сприяв його бізнесу. Це при тому, що США наклали на Медведчука санкції за Крим в березні 2014 року. Та й війну не називали війною, а казали про терористів і АТО.
Головний ’зрадник’, якого не шукає Україна. Що відбувається зі справами Віктора Медведчука - BBC News Україна
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c0ew940pzz9...
Кабмін не знайшов підстав для запровадження санкцій проти Портнова
При цьому рішення Сполучених Штатів Америки про застосування санкцій не є визначеною Законом підставою для застосування санкцій», – йдеться у відповіді.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-kabmin-sanktsi...
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Знаю, що планувалися вони з 21 року. І що тоді ніхто проти не висловлювався і зради не вбачав у тому. Чи ви можете показати якісь протести ’опозиції’ цьому у 2021 чи на початку 2022го? Хто з політиків тоді критикував це рішення і вважав ’ зрадою?
Харош маніпулювати вже, заднім числом
так не маніпулюйте Чи про попередників можна маніпулювати заднім числом, а про нинішнього - зась?
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
вова вова... а как свистел, а как пел на стадионе
я бы лег, но не отдал Крым
просто перестал стрелять и..?
скакало воно на стадіоні навколо Пороха, як Моська навколо слона... і далі продовжує, бо більше ні на що не здатне
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляTakamaka
Це в якості «підтримки» в Україні було відкрито кримінальні провадження щодо Байдена?

А Деркача і його «плівки» забули? А де зараз Деркач?
а їм неВдобно згадувати про це
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляmymoly
зараз Вам напишуть ’акакаяразніца’))) це теперішній потужний нічого не може, а попередник винен навіть в тому, що на хуторі у баби стара курка перестала нестись))) навіть після майже шести років ’потужного правління’ зелених
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
А картопляному він показав нарешті звідки ж планувалось нападєніє?😂
картопляний йому свою карту позичив)))
Olga_72• 21 февраля 2025
Ответ дляПросто гостья
Це типу,що не Зе особисто винен у війні,а ті,хто були при владі ще до нього,з 2014 року.І порох,і Обама ще на той момент,і руда мавпа,яка з 2016 року була президентом США,а особливо-путька. Хай дебіл донні розбирається в причинно-наслідкових зв´язках,а не мститься Зеленському за те,що той його на виборах у 2019 не підтримав (Зе тоді підтримав Байдена,і щось мені підказує,що Донні тепер мерзотно мститься йому за це)
Трамп мститься Зеленському за імпічмент.
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
ну да, я в курсе
вова и прихильники этого не знают)
все вони знають.... але то принцип ’головне плюнути і накласти купу’ - і хай попробує відмитись’. Он під моїм постом з посиланням на Закон України, де чорним по білому написано, хто продовжив перебування флоту москальні в Криму, манька-автор запостила брехню, не моргнувши оком. Бо як сказав спересердя один із 73%них, ’ти що, хочеш сказати, що я дурний?’ такі топитись будуть самі і топити країну. а не визнають свою дурість і продажність
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Особливо пуйло його ’ обожнює’. Ніяк не може прийняти, що не всі готові лизати пуйловський зад
ага))) аж патрушев, ідеолог знищення України, літачок для кататання потужного спрезентував в оман і назад для сходки))) Певно, із вдячності, що потужний синка фсбшника призначив фактичним правителем України))
begovelik• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви розумієте, що ваші ’роздуми’ - заднім числом? Десь була інформація офіційно, що Європа прийме мільйони, а не 50-100тисяч, деякі країни?
На 2021 жодна більша частина не виїхала за кордон. Тому ще раз подумайте де мало будуватися житло для мільйонів людей, і за які кошти в цифрах. І з гарантією, що не прилетить туди в першу чергу, як ’ зрадникам’ в очах пуйла, що не хотіли під рф
Ну да, всі б залишились у країні, на яку рашка наступає. І комунікації у Вови із західними країнами не було жодної. І за які кошти, я вище написала, можете ще раз підняти оченятка і перечитати. Гроші були, багато грошей, але куди їх і у яку дупу спустили, це вже інше питання
автор nennsi • 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
патрушев друг порошенка,как и путин,который предлагал порошенку полит убежище.
автор nennsi • 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Ну какая брехня,вам видео 2009г дали 2 раза выше,где счастливые улыбки Порошенка и Лаврова при сдаче Крыма ВОЕННЫМ КОРАБЛЯМ И РАКЕТОНОСИТЕЛЯМ РФ.Порошенко был мИНИСТРОМ ОБОРОНЫ
автор nennsi • 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Откуда у человека миллиарды дол?Почему путин предлагал ему полит убежище?
автор nennsi • 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Дела Порошенка будет рассматривать суд скоро
автор nennsi • 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Так Медведчук-друг и бизнес партнер Порошенка
begovelik• 21 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Как говорится, «а судьи кто?»(с)
Len_to4ka• 21 февраля 2025
Ответ дляAksinia 111
Для меня, сенсация . При полномасштабной труднее удержать территорию .
Для мене сенсація що є люди в Україні які випадково дізнаються про власну історію від президента Франції.
Це не було засекреченою інформацією .
Просто гостья• 21 февраля 2025
Ответ дляspain2406
Боевые действия идут так долго, потому что Украина как государство обороняется от напавшей на нее рашки. Украина защищает свою государственность и суверенитет. ПРекращение боевых действий - читай капитуляция Украины - приведет к исчезновению ее государственности. Почему это так - потому что цель путина - исчезновение государства Украина с карты мира.
Вопрос - вы считаете, если Украина сейчас капитулирует, то вы продолжите жить как ни в чем ни бывало при новой власти? российской власти.
От скажіть,де ви в моєму коменті знайшли хоч натяк на те,що я ’за капітуляцію України’?Я проти капітуляції категорично! Це буде визнанням агресора переможцем і цього не можна допустити аж ніяк. І якщо в моє місто прийде русня-то буду тікати,хоч за весь час війни навіть за межі області не виїжджала.
Я просто дивуюсь і не розумію,чого саме зараз накинулися на Зєлю,хоча цю блядську війну можна було зупинити ще задовго до нього.
Popeye the Sailor• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Сподіваюсь, ви виходили з протестами проти Кличка, який на бруківку і клубочки мільйони потратив, і не в 21-му, а в 22-23рр?
С интеллектуально стерильными больше бесед не веду. Пусть будет на вашей совести и вашего диктатора все, что пережили и переживают люди из Херсонской области.
Пожаловаться не забудьте ( как вы это делаете на все неудобные вопросы о вашем короле)
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Король - це у вас, той самий , що називає Зеленського диктатором - пуйло- Трамп.
А бесіди ви вести і не здатні, крім копіпасту ваших методичок, приправлених емоціями від ніби-то українців.
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Це коментар щодо ганебної підтримки Медведчука в 2014 ??
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляtala-li
а с чего решили, что не обожнює?
прикрывает как может своего агента - эти украинцы будут делать все наперекор ему - вот и валит на вову помои, а бараны кричат НЕТ, он хороший диктатор, наш вечный Зе
У вас все по Оруеллу ’’ свобода - це рабство’, ’ пуйло обожнює Зеленського ’ Напевно, за санкції проти рф обожнює, за всіх кацапів, перемелених ЗСУ, за спалену техніку на мільярди, а особливо - за Курську область

Але дякую, що показали ваш рівень мислення.
tala-li• 21 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek

’смешались в кучу кони, люди’
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Коли нинішній не буде Верховним Головнокомандувачем, то будь ласка. Але ви свідомо ллєте на млин кацапів.
А про попередника відповісти по суті не можете, все переводите маніпулятивно на наступника. Так наче дії наступника якось можуть виправдати дії попередника
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Дуже слабо.
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Ні, всі б переселилися у нові побудовані міста - мільйонники за ці кошти
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Как говорится, «а судьи кто?»(с)
Сподіваємося хоча б на чесні суди Чехії, бо продажні українські суди Порошенка навряд чи засудять - надто вже багато ’своїх’.
Анютка9• 21 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Ви праві з одного боку, але до Зєлі претензії, що: 1) Злив операцію по Вагнерам лукашенку; 2) Не попередив населення про те, що буде війна, а навпаки, завірив, що її не буде; 3) Не була організована жодна евакуація; 4) на євросоюзівські кошти не були побудовані будинкі на заході України для внутрішніх біженців; 5) провалена мобілізація, не був організований рекрутинг.
Чого всі кажуть шо не попереджав? Я точно помню дату - 16 лютого. Про тривожний чемоданчик з кожного канал вещали. Інша справа, шо я не хотіла вірити в це, навіть коли в посольстві Британії в нас не забрали паспорти, як завжди, для оформлення візи, а віддали на руки, бо існує загроза війни. Трохи стало тривожно, але вірити не хотілось до останнього і тривожна валізка вже збиралась під перший сигнал повітряної тривоги 24 лютого
begovelik• 21 февраля 2025
Ответ дляАнютка9
Ну загугліть його звернення у дні перед війною. Там і відео Заоужного є у «Право на владу»