Щастя-здоровля• 21 февраля в 11:29

Morpheus 8. Хтось робив? Хочунеможу)))

Є реальні відгуки? Читала, що боляче. Але блін приспічило. 15 тисяч шия +обличчя. Мені 47. Як би по показам,-треба. Вдячна за будь який допис.
Как_б_не_так• 21 февраля в 11:30
Название конечно 😄
Пушкининиана• 21 февраля в 11:30
Я робила обличчя+шия+очі, дуже боляче місцями і заживає все тиждень потім
Плюс уколи в шию і під очі, заплатила 36000 грн.
буреЛОМКА• 21 февраля в 11:31
Вы же знаете, что нужно несколько процедур . Получается довольно дорого, но отзывы очень хорошие
Весела моль• 21 февраля в 11:33
Ответ дляПушкининиана
Мене в цій ситуації хвилює « дуже боляче» 🫣, а як результат, ви задоволені ? Ніякого взагалі знеболення не передбачено?
автор Щастя-здоровля • 21 февраля в 11:34
Ответ дляПушкининиана
а як вам результат? є?
Ответ дляВесела моль
передбачено. є емла і більш сильні препарати
сама себе прекрасная• 21 февраля в 11:35
Делала смасс на ультраформере.
На третьем и МРТ.
автор Щастя-здоровля • 21 февраля в 11:35
Ответ дляПушкининиана
я потім хочу люмекку. а потім реджуран під очі і ботокс
Електрохарчування• 21 февраля в 11:36
Ну палят вам кожу высокой температурой , ожоги . Не знаю круто это или нет. По мне- так лучше операция по подтяжке
автор Щастя-здоровля • 21 февраля в 11:36
Ответ длясама себе прекрасная
Делала смасс на ультраформере.
На третьем и МРТ.
ну смасс це трохи ж інше???
Ответ дляЕлектрохарчування
морфеус 40 градусів. це не смас
сама себе прекрасная• 21 февраля в 11:37
Ответ дляЩастя-здоровля
ну смасс це трохи ж інше???
Немного другое, но тоже лифтинг.
Реанимация• 21 февраля в 11:38
Ответ длябуреЛОМКА
А что он делает ?
сама себе прекрасная• 21 февраля в 11:39
Ответ дляЕлектрохарчування
А вы делали? Были ожоги?
Подтяжку в 35, 40 лет делать не будешь. И к шрамам не все готовы. Поэтому каждому свое.
буреЛОМКА• 21 февраля в 11:39
Ответ дляРеанимация
А что он делает ?
Подтягивает и улучшает качество кожи.
Леннон_Жив!• 21 февраля в 11:51
я подивилася на ці всі ціни та поки що пішла на ендосферу, зробила тільки три процедури, але результат вже бачу, планую зробити штук 8-10, в мене набряковий тип, тож розгін лімфи гуд як раз

мені 53

реджуран теж буду колоти як закінчу ендосферу
Сусідка знизу• 21 февраля в 11:55
Ответ длясама себе прекрасная
Немного другое, но тоже лифтинг.
Я робила смас- не помітила ефекту
Гигиенишвили• 21 февраля в 12:07
Задавайте этот вопрос опытному косметологу. Есть уже более современная методика омоложения endolift
автор Щастя-здоровля • 21 февраля в 12:12
Ответ дляГигиенишвили
ендоліфт не така ж і сучасна... вона ще з 20 або 21 року. і не просто ж так не набула популярності
Соседушка• 21 февраля в 12:33
Ответ дляЩастя-здоровля
Мені робили з нормальним анестетиком, тому не було боляче, лише в там де зовсім ніжна шкіра відчула, але то було дуже швидко.
Не боюся осуду• 21 февраля в 12:34
Ответ дляЩастя-здоровля
ви хоча б знаєте ціни? це дороге задоволення і все потрібно підтримувати. результат: будете виглядати свіжіше допоки колите, не молодше, свіжіше. як тільки перестанете робити апартку і інєкції все повернеться назад, лише сотні тисяч грн ні.
Не боюся осуду• 21 февраля в 12:35
Ответ дляГигиенишвили
може підкажете де в києві можна зробити у досвідченого лікаря?
Електрохарчування• 21 февраля в 12:44
Ответ длясама себе прекрасная
А вы делали? Были ожоги?
Ну это я за возраст 50+ говорю , понятно , что в 35-40 никто еще на это не пойдет
автор Щастя-здоровля • 21 февраля в 13:03
Ответ дляНе боюся осуду
знаю ціни. де там сотні тисяч? це догляд. догляд на постійній основі
Не боюся осуду• 21 февраля в 13:16
Ответ дляЩастя-здоровля
нема сенсу щось вам доказувати, ви плаваєте в цій темі
РокерША• 21 февраля в 13:20
Ответ дляЛеннон_Жив!

мені 53

Эндосферу вы делали только на теле или на лице тоже?
Баба Йога• 21 февраля в 13:25
Я робила на початку грудня, потім + 2 біо Ялупро. Ефекту не бачу. Годину сиділа з кремом, не боляче. Другий раз сказали не треба, аж через рік.
Мандолина Бу• 21 февраля в 14:19
Якщо не плануєте пластику, робіть.
Хірурги часто відмовляють робити пластику після таких процедур