Ms. Анонимная• Изменено 12 марта в 17:31

Клінака С. Хміля, хтось у них лікувався, які враження і результат?

Поділіться відгуками хто у них був. Була сьогодні у них, дорого, виявили поліп. Переживаю, щоб лишнього не приписували.
Наперед вдячна.
Топтунша• 12 марта в 23:09
Ну то зробіть УЗД в іншій клініці і перевірте. Хто вам може гарантувати таке, навіть якщо має гарний досвід?
маряшка-c693• 12 марта в 23:26
Ви у Львові були?
автор Ms. Анонимная • 13 марта в 14:36
Ответ длямаряшка-c693
Ви у Львові були?
Так
автор Ms. Анонимная • 13 марта в 14:37
Ответ дляТоптунша
Так, ви праві, просто хотіла почути відгуки. Мені попередньо клініка сподобалась, але відгуків щось не знаходила взагалі.
маряшка-c693• 13 марта в 21:40
Ответ дляMs. Анонимная
Так
Лікуюся там в лікарки Хасишин, також робила там гістероскопію все добре.
автор Ms. Анонимная • 14 марта в 00:54
Ответ длямаряшка-c693
Дякую