Точу ляси• Изменено 21 февраля в 13:33
Хто проходив тест на визначення особистості?
В мене вийшло посередник. У кого також? Ким працюєте? Чим займаєтесь?
Хвець-тець• 21 февраля в 13:49
Я виртуоз и считаю,что такие тесты не совсем информативны. Нельзя объективно дать ответы на все вопросы.
Забрала і не сказала• 21 февраля в 17:32
це infp? У мене infp/intp , працюю дизайнером переходжу поступово до роботи психологом.
Точу ляси
• 21 февраля в 17:33
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так, це воно). Круто! Вчусь на лікаря, ось думаю в психіатрію піти. Дизайн подобався у дитинстві )
тянитолкайка• 21 февраля в 19:06
Прям зацікавили)) Пройшла. ISTP я. Не знаю, це посередник чи ні))
Точу ляси
• 21 февраля в 19:22
Ответ длятянитолкайка
Це тип особистості-віртуоз
тянитолкайка• 21 февраля в 19:31
Ответ дляТочу ляси
Це тип особистості-віртуоз
А я щойно знайшла, що це - Габен👀 Мабуть, різні класифікації.