сама себе прекрасная• 21 февраля 2025

Як ви відмовляєте, якщо у вас просять в борг гроші?

Те що немає наприклад 1-2 тис грн, в таке не вірять
автор сама себе прекрасная • 21 февраля 2025
Ответ дляБасноплетка
А знаете в чем ошибка? Вы оправдываетесь и Вас дальше по ниточкам докапывают. Попробуйте коротко отказывать или не отвечать на какие-то вопросы.
ні і все,без пояснень?
Альдебаран• 21 февраля 2025
Не просять у мене ))
Басноплетка• 21 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
ні і все,без пояснень?
’Ой, не могу’. И все. Он спросил, Вы ответили. Все. На все дальнейшие вопросы уклончиво и без конкретики.
На границе• 21 февраля 2025
валю все на чоловіка, що він не дозволяє
Allein74999• 21 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
тому що вона бачить сво достатки і мої
Это их проблемы. Они могут видеть все, что угодно. У меня тоже доход выше немного окружающих и тем не мене деньги всегда в обороте, а если выведены, то для какой-то цели, явно не для дачи в долг. Надавалась в свое время, научили. Нет и все. Им просить не стыдно, а вам че стыдно отказать?
Басноплетка• 21 февраля 2025
У меня такая ситуация сейчас. ’Друг’ попросил купить билеты на самолет знакомым, я их знаю. И они уже скинули деньги за билеты ’другу’ (козел). Я купила. Возникла какая-то фигня, их надо было менять, отменять, почта не та. Короче никто никуда не полетел, деньги я потратила. От ’друга’ (два раза козел) денег я добиться не могу. У него аргумент ’но дело же не закрыто. Друзья же не улетели’. А мне что? Билет был безвозвратный. Знакомые говорят разбирайся с другом, деньги у него (вообще он должен был купить билеты), а тот п*д@р@c вот так уклончиво сливается. Деньги для меня большие. 350 евро.
Щебетуха• 21 февраля 2025
Ответ дляБасноплетка
Ппц
Тра Ля Ля• 21 февраля 2025
Ответ дляБегущаяпо
Кажу, що в борг не даю нікому і ніколи, це мій принцип.
в мене була така подруга яка казала ’що це її принцип і це псує дружбу’, на той момент доволі забеспечена. Коли життя розвернулось до неї іншим боком, то вона в мене брала в борг і не раз і віддавала зі скрипом, останій раз взагалі не віддала. Ну і якось наші дороги розійшлись після цього
Виходить була права про дружбу...
Ответ дляAllein74999
це моя кума,наприклад:дай в борг ,а то у малого змагання,а йому не вистачає щоб поїхати, не знайду гроші він не поїде (малий мій хрещеник) ну якось так
Ответ дляБасноплетка
фігеть,оце то козел( а нічого що ви свої потратили? це дійсно скотство
Я така бойова• 21 февраля 2025
Так это их проблемы. Я говорю что нету. А верят они или нет не слишком переживаю
Басноплетка• 21 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Поэтому я Вам и советую отвечать уклончиво и ничего конкретного. Знакомые говорят разбираться самой. Они только за чтобы тот мужчина отдал мне 350 евро, но возиться они не будут, ссориться с ним тоже. А этот только кормит меня завтраками. Идеально работает. Ничего конкретного не говорит.
Lishantes_• 21 февраля 2025
дивлячись яка у людини ситуація....іноді можно дати і без возврату...
якщо наприклад не дай боже термінова операція, захворів, похорон, аварія, пограбували, з батьками щось і т.д. ну такі ситуація, коли від людини не залежать....а на всяку фігню, типу закрити кредитку, не вистачає на відпустку і т.д. на таке взагалі ні..
стосовно як відмовити...ну от питаєте на шо людині кошти, і якщо там якийсь брєд, то просто кажете ’вибач, у мене зараз вільних коштів не має’....але будьте готові до того, що такі друзі\знайомі можуть злитися взагалі з вашого життя
Басноплетка• 21 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Крестнику я бы заплатила за поездку. Но я бы тогда сама их и давала и он бы знал об этом. Цель - иметь нормальные отношения с крестником и родителями крестника. Но если такое часто, то просто ’Ой, Светочка не могу, вообще никак’. Все.
Басноплетка• 21 февраля 2025
Ответ дляLishantes_
Ваши случаи без возврата - это когда сам хочешь поддержать в тяжелой ситуации. тут да, деньги назад не ждешь.
Обижулька• 21 февраля 2025
Ответ дляПсихологічка
Мені краще дати людині 1000 грн і більше з нею не спілкуватися.
хто крайній?
Khmelnichanka• 21 февраля 2025
Так і кажу. Що, на жаль, не можу допомогти.
Або не хочу.
Але я рідко відмовляю :)
Басноплетка• 21 февраля 2025
У меня знакомая вот как делала. Она нормально зарабатывала и откладывала деньги в долларах. Если нужны были гривны, а доллары она меня не хотела, то одалживала у других и возвращала с зарплаты. Норм вариант) Но она возвращала.
Майская киска• 21 февраля 2025
Говорю, что сейчас нет и начинаю жаловаться на траты.
Amalia_Ke• 21 февраля 2025
Говорю ’ Извини, свободных денег сейчас нет’.
Бегущаяпо• 21 февраля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Виходить була права про дружбу...
Я не писала нічого про дружбу.
В борг я не даю.
Але якщо комусь з моїх близьких (в тому числі близьких подруг) буде потрібна допомога, то я допоможу на свій власний розсуд та виходячи зі своїх можливостей, не розраховуючи на віддачу чи повернення. І це - не дати в борг, це допомога.
Бегущаяпо• 21 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Вам особисто важливо, щоб хрещеник поїхав, і ви маєте гроші на фінансування цього?
Якщо так, то дайте гроші просто як хрещена.
Це НЕ борг.
А якщо ні, тоді краще відмовляйте.
Ганцю в кєдах• 21 февраля 2025
Навіть не пам´ятаю, коли в мене просили дати грошей в борг. В час, коли існують кредитні картки, це дивно.
Алина-1240• 21 февраля 2025
Говорю что не даю и не беру в долг
Герцогиня• 21 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
І часто вона просить? Може, знайти дешевший спорт, якщо не тягне
Бегущаяпо• 21 февраля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
В мене нова сусідка сходу почала просити, коли ми переїхали. Років 5 тому.
Я ще сильно здивувалася, бо ж геть малознайома людина, ну разів кілька віталися, і все.
Бжоли-бандерівці• 21 февраля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Ну то не поїде 🤷всі ці гуртки в 99% діти кидають. А якщо він прямо геніальний спортсмен, повірте, і без цього проб´ється.
Ганцю в кєдах• 21 февраля 2025
Ответ дляLishantes_
Просто дати людині кошти - це не дати в борг. На лікування гроші даємо, скільки можемо.
Ответ дляБасноплетка
потрібно було не купувати за свої гроші, але що вже говорити,якщо зроблено
Lishantes_• 21 февраля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
іноді буває так що люди кажуть: ’можеш будь ласка дати в бог, треба термінова операція’...то в таких випадках даєш і кажеш, без всякого боргу....головне щоб одужав...і все