сама себе прекрасная• 21 февраля в 16:10
Як ви відмовляєте, якщо у вас просять в борг гроші?
Те що немає наприклад 1-2 тис грн, в таке не вірять
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:44
Ответ дляLishantes_
дивлячись яка у людини ситуація....іноді можно дати і без возврату...
якщо наприклад не дай боже термінова операція, захворів, похорон, аварія, пограбували, з батьками щось і т.д. ну такі ситуація, коли від людини не залежать....а на всяку фігню, типу закрити кредитку, не вистачає на відпустку і т.д. на таке взагалі ні..
стосовно як відмовити...ну от питаєте на шо людині кошти, і якщо там якийсь брєд, то просто кажете ’вибач, у мене зараз вільних коштів не має’....але будьте готові до того, що такі друзі\знайомі можуть злитися взагалі з вашого життя
Про форс-мажор річ звісно не йде. В останній раз ситуація,що потрібно хрещенику на змагання,перед цим що не вистачає навіть на їжу і т.п
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:45
Ответ дляБасноплетка
Крестнику я бы заплатила за поездку. Но я бы тогда сама их и давала и он бы знал об этом. Цель - иметь нормальные отношения с крестником и родителями крестника. Но если такое часто, то просто ’Ой, Светочка не могу, вообще никак’. Все.
поїдка 8000 ,так що навряд чи) а взагалі по 1-2 тис хоче
Басноплетка• 21 февраля в 16:45
Ответ длясама себе прекрасная
потрібно було не купувати за свої гроші, але що вже говорити,якщо зроблено
Доверилась.
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:48
Ответ дляБегущаяпо
Вам особисто важливо, щоб хрещеник поїхав, і ви маєте гроші на фінансування цього?
Якщо так, то дайте гроші просто як хрещена.
Це НЕ борг.
А якщо ні, тоді краще відмовляйте.
Це НЕ борг.
А якщо ні, тоді краще відмовляйте.
8000 поїздка) це останній раз просила,а загалом по пару тис хоче взяти в борг
Бжоли-бандерівці• 21 февраля в 16:49
Ответ длясама себе прекрасная
Цікаво кума живе: в один місяць не вистачає на їжу, в інший відправляє дитину на змагання за 8 тисяч.
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:51
Ответ дляГерцогиня
І часто вона просить? Може, знайти дешевший спорт, якщо не тягне
саме на змагання пару раз,
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:53
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну то не поїде 🤷всі ці гуртки в 99% діти кидають. А якщо він прямо геніальний спортсмен, повірте, і без цього проб´ється.
говорила, що якщо не знайдеш гроші він раз пропусте, так вона:ти що? для нього це так важливо і т.л,що я нічого не розумію,тому що немає своєї дитини
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:54
Ответ дляLishantes_
іноді буває так що люди кажуть: ’можеш будь ласка дати в бог, треба термінова операція’...то в таких випадках даєш і кажеш, без всякого боргу....головне щоб одужав...і все
від цього залежить життя людини, а не просто дай,а то мені не вистачає до зп чи щось подібне
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:55
Ответ дляБжоли-бандерівці
у кума не стабільний заробіток,то пусто,то густо.
Allein74999• 21 февраля в 16:56
Ответ длясама себе прекрасная
це моя кума,наприклад:дай в борг ,а то у малого змагання,а йому не вистачає щоб поїхати, не знайду гроші він не поїде (малий мій хрещеник) ну якось так
Дайте их с оговором - на др пусть ему будет
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 16:57
Ответ дляAllein74999
8000 для ДН буде забагато)
Allein74999• 21 февраля в 16:59
Ответ длясама себе прекрасная
8000 для ДН буде забагато)
Ну вы ж писали 1-2000. Дайте именно столько, остальные пусть ищет.
Когда детей пихают в спорт, родители понимают, что придется либо выложится, либо завязать со спортом. Дали, сколько можете,, остальные ее проблема найти или не найти
сама себе прекрасная
• 21 февраля в 17:07
Ответ дляAllein74999
зрозуміла вас) дякую за пораду-доречі це хороший варіант
дякую аж підскакую• 21 февраля в 17:11
Просто говорю нет, без указания причины
Зачем выдумывать причины отказа, а потом еще страдать, что вам не верят
Голодаю• 21 февраля в 17:45
Ответ длясама себе прекрасная
я так вже родичам дала в борг 15 тис грн на ремонт,4 р віддають
Вот и скажите - мне родичи должны, возьми у них.
А если серьёзно, никогда и в голову не приходило оправдываться почему я не могу дать денег. Нет и всё. Всё.
З вишневого садка• 21 февраля в 18:03
Ответ длясама себе прекрасная
Мой муж брату дал в долг брату 10000 💵 25 лет назад. Кроме обид и оскорблений с тех пор ничего не слышали, все мало ему….
Герцогиня• 21 февраля в 18:26
Ответ длясама себе прекрасная
А ви тут до чого? Ви їм не спонсор.
Герцогиня• 21 февраля в 18:27
Ответ длясама себе прекрасная
саме на змагання пару раз,
То мова не лише про змагання? Яка картина в цілому, скільки ви вже ’позичили’, тобто віддали в односторонньому порядку, бо нагадувати повернути борг, можу поспорити, вам язик не повернеться ?
Гірчинка• 21 февраля в 20:14
Ответ длясама себе прекрасная
ні і все,без пояснень?
Так, нажаль, не можу. Якщо питають чому, кажіть - є обставини. І все
Ганцю в кєдах• 21 февраля в 21:40
Ответ дляLishantes_
Так і є. Але в борг не даю.
Ганцю в кєдах• 21 февраля в 21:42
Ответ длясама себе прекрасная
Але ж коли густо, люди зазвичай відкладають
ЯкаКраля• 22 февраля в 07:08
Автор, фраза на все случаи от такого: ’ извини- лишних нет’.
Все. Помогает на 100%