У этого дома?
Ответ дляRantka
Ідеальний. Є транспорт до центру. До зупинки пару метрів.
Як на мене, ВЕЛИЧЕЗНИЙ недолік цього будинку він ТІЛЬКИ на електриці. До війни в них була реклама ’Незалежний від газу’.
Я живу на пару будинків вище, тому добре знаю.
Зверніть увагу краще вже цей комплекс.
Вы просто супер
спасибо
Ответ дляRantka
Зверніть увагу краще вже цей комплекс.
А в нем газ?
Anjutka-Anjuta• 22 февраля в 09:45
Авторе, я не львів´янка але деякий час жила в маьуть в 300 метрах від цього будинку (на Жасминовій). Якби я хотіла купити квартиру у Львові то брала би саме тут, район реально суперовий, між двома парками, транспорту купа, центр недалеко. Єдине що немає в пішій доступності великих супермаркетів і ТЦ якщо це вам важливо.
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Ну вот инфинити из-за газа больше советуют, как вам?
Anjutka-Anjuta• 22 февраля в 14:26
Ответ длядивчинка
Я взагалі скільки там жила - стільки на нього і накидала оком))) мріяла як би прикольно було тут купити квартиру. Тільки не беріть вікнами на Зелену, шумно буде. І так, я би зараз не розглядала квартиру суто на електриці. Бажаю вам знайти гарну квартиру яка вас задовільнить!
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Спасибо