дивчинка• 21 февраля в 17:53

Кто живёт во Львове? Насколько хороший район

У этого дома?
https://lun.ua/s/3s1nan?from=copylink
NafffAnja• 21 февраля в 17:56
Ну, погулянка і алтайські озера - рахуються одними з найдорожчих.
Парк поряд. Транспортна розвʼязка така собі. Трамвай ходить. До маршруток треба йти.
Rantka• 21 февраля в 18:10
Ідеальний. Є транспорт до центру. До зупинки пару метрів.
Як на мене, ВЕЛИЧЕЗНИЙ недолік цього будинку він ТІЛЬКИ на електриці. До війни в них була реклама ’Незалежний від газу’.
Я живу на пару будинків вище, тому добре знаю.
https://www.miydim.lviv.ua/
Зверніть увагу краще вже цей комплекс.
Rantka• 21 февраля в 18:13
Ответ дляNafffAnja
Це Зелена, район стадіону Україна. Майже навпроти церкви.
автор дивчинка • 21 февраля в 18:31
Ответ дляRantka
https://www.miydim.lviv.ua/
Зверніть увагу краще вже цей комплекс.
Вы просто супер спасибо
автор дивчинка • 21 февраля в 18:32
Ответ дляNafffAnja
А пугулянка это район?
автор дивчинка • 21 февраля в 18:39
Ответ дляRantka
https://www.miydim.lviv.ua/
Зверніть увагу краще вже цей комплекс.
А в нем газ?
NafffAnja• 21 февраля в 20:30
Ответ дляRantka
Ааа, думала прям таки на погулянці таке зорудували 😳
Rantka• 21 февраля в 20:53
Ответ длядивчинка
А пугулянка это район?
Погулянка, так район, але він не має чітких меж.
Rantka• 21 февраля в 20:56
Ответ длядивчинка
А в нем газ?
Так.
Rantka• 21 февраля в 21:01
Саме ці корпуси брати не варта, виходять на дуже шумну вулицю. Бокові або другий ряд.
Anjutka-Anjuta• 22 февраля в 09:45
Авторе, я не львів´янка але деякий час жила в маьуть в 300 метрах від цього будинку (на Жасминовій). Якби я хотіла купити квартиру у Львові то брала би саме тут, район реально суперовий, між двома парками, транспорту купа, центр недалеко. Єдине що немає в пішій доступності великих супермаркетів і ТЦ якщо це вам важливо.
автор дивчинка • 22 февраля в 12:22
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Ну вот инфинити из-за газа больше советуют, как вам?
Anjutka-Anjuta• 22 февраля в 14:26
Ответ длядивчинка
Я взагалі скільки там жила - стільки на нього і накидала оком))) мріяла як би прикольно було тут купити квартиру. Тільки не беріть вікнами на Зелену, шумно буде. І так, я би зараз не розглядала квартиру суто на електриці. Бажаю вам знайти гарну квартиру яка вас задовільнить!
автор дивчинка • 22 февраля в 14:40
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Спасибо