База_птеродактилей• 21 февраля 2025

"9 листопада" Гувер

Бачила багато дуже схвальних відгуків, що не можна відірватися. Популярна авториця.
Почала читати, поки не не шо не можу відірватися, а змушую читати)
По стилю мені нагадує 50 відтінків сірого. Літературна частина, нижче плінтуса, от тільки внутрішньої богіні не вистачає, для повного занурення.
Може воно далі цікаве, бо щось я втрачаю надію)
Перед цим прочитала Одеську сагу, отримала задоволення і від стилю і від сюжету
Пульт от линолеума• 21 февраля 2025
Добре.
Куда ж без меня• 21 февраля 2025
По книзі цієї авториці вже зняли фільм і скоро вийде ще два.
Можливо, особисто Вам не зашло.
автор База_птеродактилей • 21 февраля 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Можливо, особисто Вам не зашло.
50 відтінків також мали шалений успіх, але це не література, це твір на тему
Куда ж без меня• 21 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
То не читайте. До чого ця тема.
Зліпок ступні• 21 февраля 2025
вона зашкварилась з руснею тому я не читаю її книги ,якусь одну давно читала ...донцова американська і не більше .
Творческий типаж• 21 февраля 2025
И что дальше?
Я читала 9 листопада і Веріті, мне понрав)
Ответ дляЗліпок ступні
Дуже багато чула про цю авторку, налаштувалась на шедевр, трохи засмучена.дякую за відгук
Ответ дляТворческий типаж
И что дальше?
Дивую шалена популярність, а по факту розчарування. Але може там далі у книжці щось цікаве, чи як не пішло, так не пішло вже?