Тасама• 21 февраля в 18:40

Хто такий доктор ПІ??

Хтось знає?
ura1981• 21 февраля в 18:45
Заслужений лікар України нагороджений Ющенком
Юлия_Юлия-2175• 21 февраля в 18:48
Псевдо лікар і шахрай, якого випустили з місць позбавлення волі.
Приблизно в 2010 був скандал.
’Нейрохірург’, як виявилося, без медичної освіти, проводив операції на мозку і лікував гіпнозом.
Мerida• 21 февраля в 18:48
В гугле забанили?
mar_mar• 21 февраля в 18:48
Я лиш дивуюся яка памʼять в людей коротка, вроді і не так давно та історія з ним гриміла.
lus_so• 21 февраля в 18:49
Шахрай, засуджений, видає себе за лікаря.
Murzeelka• 21 февраля в 18:53
Первая версия ’ спасителя’, того, кто сейчас все решит, ибо ’ он видящий’.
И хорошо распиареный.
Это, так сказать, первый сезон) ’ Начало’
ura1981• 21 февраля в 18:54
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Приблизно в 2010 був скандал.
А що наявність медичної освіти і диплома гарантує знання/вміння?
Рукожип колупався в мозгах і виліковував...дуже цікавий рукожом!
Romashka5577• 21 февраля в 19:07
Шизофреник, который выдавал себя за нейрохирурга, обласкан был властью, столько людей загубил, мрак
Romashka5577• 21 февраля в 19:08
Ответ дляura1981
У нього освіта ПТУ, він не лікар
ura1981• 21 февраля в 19:09
Ответ дляRomashka5577
У нього освіта ПТУ, він не лікар
Та хоть сантехнік...Ющенко його нагородив явно не за рукожопість
Romashka5577• 21 февраля в 19:10
Ответ дляura1981
А за що він його нагородив???
ura1981• 21 февраля в 19:12
Ответ дляRomashka5577
А за що він його нагородив???
Ойто яник нагородив
За видатні заслуги в медицині
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3927451-su...
Аноним ФЕЯ• 21 февраля в 19:13
Ого. Його випустили? Я й не знала. Це величезний шахрай, людина психопат, маньяк, і цим він страшний, бо свідомо і безжалісно калічив людей. а саме страшне, що володіє гіпнозом і застосовував його до оточуючих.
Під виглядом лікаря, він «лікуючи» людей і дітей, доводив їх до ще страшних станів , навіть до смерті. Знаю особисто таких його «пацієнтів»
Romashka5577• 21 февраля в 19:14
Ответ дляura1981
Ойто яник нагородив
За видатні заслуги в медицині
Ну, ещё один идиот
Tranquila• 21 февраля в 19:56
Багато хто видає себе за лікарів. Але щоб за нейрохірурга, то вже круто