Аноним_Русалка• Изменено 21 февраля в 22:55
Чи можете ви смачну їжу замовити у вашому місті?
Мені всі заклади нашого міста несмачну іжу доставляють. У нас десь 5 закладів, не рахуючи суші та піцерій. Немає конкуренції, їжа негідна та дорога. Ніде не готують теплі овочі та нормальну рибу. Сьогодні привезли рибний суп на вершках (білий, жирний з олією та черв´якою рибою) Там тупо трохи риби, кріп і це все плаває у вершках. Ще овочі на грилі, як переварені, мокрі та политі чеснковим пюре. Огида. Щодня чеки по 1400 грн., все викидаю у мусор. Готувати ніяк не можу, важко працюю в офісі, веду безперд лише на вихідні. Завтраки ще готовлю. А ви якісь страви любите замовляти?
Рекламама• 21 февраля в 22:56
Так, є кафе з гарною кухнею біля дому. Як їду додому, часто там беру поїсти. Це голандське кафе 21.03
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 22:56
Ответ дляОноВамнадо
Без проблем,аби гроші.
А що саме любите? Я не можу їсти фрі, нагетси, піцу, суші, курку
Напланетянка• 21 февраля в 22:57
Да, пицца есть вкусная, разная, суши, шашлык. И просто салаты, закуски
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 22:57
Ответ дляРекламама
Так а що саме смачного?
Воленс-неволенс• 21 февраля в 22:58
у мене маленьке містечко. але навіть кебаби смачні. є смачні роли, піцци. є кондитерська
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 22:58
Ответ дляВесняний Марафон
Вам проще будет нанять женщину готовить для Вас.
Немае таких у місті, щоб я не гидувала.
Напланетянка• 21 февраля в 22:58
Ответ дляАноним_Русалка
Так а що саме смачного?
Правильно вам пишут, наймите человека, пару раз в неделю готовить ваши любимые блюда у вас дома
Весняний Марафон• 21 февраля в 22:59
Ответ дляАноним_Русалка
Немае таких у місті, щоб я не гидувала.
Так это проблема в Вас, а не в городе, тогда терпите.
Рекламама• 21 февраля в 22:59
Ответ дляАноним_Русалка
Так а що саме смачного?
Там все смачне. І норвежський суп там бомба ( про той, що ви пишите), вершки и великі куски риби. Паста з вершковим соусом і червоною рибою. Наберіть кафе 21.3 подивіться меню.
Напланетянка• 21 февраля в 23:00
Ответ дляАноним_Русалка
Немае таких у місті, щоб я не гидувала.
Полуфабрикаты, кулинария супермаркета, простые несложные блюда освоить самой и готовить на несколько дней. У вас очень сложно. Человеком вы бы брезговали, а общепитом не брезгуете?
Весняний Марафон• 21 февраля в 23:01
Ответ дляРекламама
Это же в Броварах которое? Я к ним из Киева за штолленами езжу)
ПП-шница• 21 февраля в 23:02
Я вообще никогда не заказываю, чем советчиц, наверное, ужасно удивлю... Видимо, у меня фобия брезгливости к еде которую не вижу и не знаю как готовили)
Сейчас натыкают мне смайлов))
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 23:02
Ответ дляНапланетянка
Ось я про щоденну іжу на роботі, як от смачний гарнір, салат, м*ясо тушковане, рибка. Немае такого.
Рекламама• 21 февраля в 23:02
Ответ дляВесняний Марафон
Так))) правда класне?
Силиконочка• 21 февраля в 23:05
Ответ дляАноним_Русалка
Немае таких у місті, щоб я не гидувала.
А кафе ви не гидуєте? Дивно
Напланетянка• 21 февраля в 23:05
Ответ дляАноним_Русалка
Каша как гарнир вариться 10-15-20 мин без вашего участия, можно варить на пару дней. Мясо запекать или тушить, это несложно и не надо стоять у плиты. Салат это что трудно? Уже все продается: помытые листья, к ним орешки, семечки, соусы разные, все смешал и готово. Почему люди делают из готовки подвиг? Не обязательно штруделя и холодцы выготавливать
Весняний Марафон• 21 февраля в 23:06
Галя Балувана есть у Вас? Может там что-то берите, лазанью поставите в духовку или куриное что-то и уже ужин
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 23:11
Ответ дляНапланетянка
Взагалі немає часу, люди над головою, часто на обід є 15-20 хв, навіть вийти за продуктами не встигну, не те що готувати.
spart-5037• 21 февраля в 23:11
Ответ дляАноним_Русалка
У вас есть столовая на работе ? Ну так покупайте в судочки и ужинайте дома
Весняний Марафон• 21 февраля в 23:13
Ответ дляАноним_Русалка
Вам нужна домработница. На Вашей кухне она приготовит, уберет итд.
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 23:15
Ответ дляspart-5037
Ні, немае. Це приватний офіс. Замовляю доставку щодня. І все викидаю. Все несмачне.
Весняний Марафон• 21 февраля в 23:17
Ответ дляАноним_Русалка
А что за город это?
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 23:19
Ответ дляВесняний Марафон
Мені не смачно, не можу там їсти нічого. Люблю санаторіі, де шведський стіл, там наїдаюсь досхочу.
Аноним_Русалка
• 21 февраля в 23:21
Ответ дляСиликоночка
А кафе ви не гидуєте? Дивно
Замовляю в ресторанах, в малі кафе не захожу.
Апрель Ивановна• 21 февраля в 23:22
Ответ дляПП-шница
Сейчас натыкают мне смайлов))
Натискають, так. Хто гидує, той не замовляє. Що неясно?!
А автор гидує, замовляє і викидає. Дурня якась