Байрактарна• 21 февраля в 23:21

Чи довго чекати поліцію

Якщо викликати на парковку автомобіля з ДВЗ на місці зарядки електромобіля.
Кожен раз одне й те саме, приїжджаю на зарядку, а там все зайнято довбогоаями, які не розуміють "що також"
Капуста Маша• 21 февраля в 23:23
В полиции скажут, сколько ждать. Пусть только помогут, когда приедут. Я тоже возмущена парковкой машин с двс на местах зарядки и на местах для инвалидов.
Винник• 21 февраля в 23:26
Полиция занимается штрафованием за неправильную парковку. Выпишут штраф, но машину никто не уберет, пока хозяин не объявится
автор Байрактарна • 21 февраля в 23:27
Ответ дляКапуста Маша
Просто якщо визвати, а вони приїдуть через годину, ситуація може змінитися. А якщо блочити, то власники можуть піти в рукопашну
Но реально дістала ситуація. А так може раз заплатять 300 грн і наступного разу подумає
автор Байрактарна • 21 февраля в 23:29
Ответ дляВинник
Зарядка біля супермаркету, місць багато, але самі козирні на зарядці електричок. Сьогодні поки заряджалася, поряд весь час стояли двз авто
Винник• 21 февраля в 23:31
Ответ дляБайрактарна
Пробуйте вариант с полицией. Если есть свободное время, закуситесь, как-то этот камень надо с места двигать, по-другому не получится, выходит
автор Байрактарна • 21 февраля в 23:32
Ответ дляВинник
А люди навіть не розуміють що вони роблять не так., якісь претензії, Особливо це жесть у період відключень.
Винник• 21 февраля в 23:35
Ответ дляБайрактарна
Удалено администрацией...
Домашка• 21 февраля в 23:37
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Ага. А ще бісить, коли стене одне авто на два парко місяця. Особливо, коли це вихідний і все забито. Такого прямо хочеться підчекати)
автор Байрактарна • 21 февраля в 23:38
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Сьогодні прийшлося вийти, стукати у віконце і казати баришні звільнити місце на зарядці, то вона була геть незадоволена і з претензіями.
І це добре що в машині,та не пішла як решта по магазинам
Винник• 21 февраля в 23:40
Ответ дляБайрактарна
В чем могут быть претензии? Идти на 10 метров дальше до входа в магазин?))) а как в эпицентре на парковке ошалелые жены бегают и занимают места, чтоб муженек припарковался))) тоже надо поближе к входу, а то ему три самореза и два шурупа нести через всю парковку)
автор Байрактарна • 21 февраля в 23:41
Ответ дляВинник
Понакупають електричок і бідним людям нема де стать)
автор Байрактарна • 21 февраля в 23:46
О, рукаліцо зайшов у чат. Шо цікаво вам не подобається)
Само_достаточная• 21 февраля в 23:53
Ответ дляВинник
Около эпицентра вообще сложно найти место, даже самое отдаленное (в любом случае у нас так), так что понимаю тех жен, я бы тоже занимала, когда 10 минут катаешься по парковке а мест нет
автор Байрактарна • 21 февраля в 23:56
Ответ дляСамо_достаточная
На Полярній в Епіцентрі нелегко,але стати можна. З веселого в мене в дворі є цікава родина свекр і зять. У зятя є улюблене місце, коли він їде на роботу тесть має місце охороняти своїм корчем, вечором, відбувається рекіровка) це цікаво виглядає, особливо коли є багато вільних місць
Само_достаточная• 22 февраля в 00:00
Ответ дляБайрактарна
Я думаю, такие в каждом дворе есть 😂