Бурундучиха• 22 февраля в 08:25

Английский - уже не преимущество?

Скорее база и много людей, особенно молодежь, его знаеет. Согласны?
МЧСница• 22 февраля в 09:22
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я думаю не далеко, что-то обязательно придумают, если не придумали уже. После ИИ.
Так уже придумали
Берете телефон - наводите на текст и оно вам все переводит. Очень удобно, быстро и бесплатно
НО! Это никогда не заменит необходимость языка для общения, работы и жизни.
Скоро_вчера• 22 февраля в 09:30
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Менеджер з маркетингу
Чесно, дуже хочу змінити сферу і дивлюсь саме на маркетинг. І хочеться і колеться. Можете рощказати, який у вас функціонал? І чи реально новачку 35 рочків стартонути в професії?
Сумка з негодою• 22 февраля в 09:34
Ответ дляЛеплю из пластилина
Маск считает, что не имеет смысла тратить время на обучение письму или другим языкам, учитывая скорость развития современных технологий. Так как скоро у нас у всех в глаза будут встроены мгновенные переводчики. Поэтому дети школы «К звездам» учат только несколько языков программирования

Вот про языки программирования согласна, очень развивает человека. Про «в глаза» вряд ли, может очки будут))
В нових телефонах Самсунг S серії,вже працює онлайн перекладач при телефонній розмові.Мало того,він ще й текст дублює ,і ви його згодом можете прочитати.
Поки що немає української та російської.Але локалізація відбудеться найближчим часом.
Перевіряли переклад іспанська -англійська.Все чітко працює,крім специфічних технічних термінів.Але їх не знають і 99% звичайних перекладачів-професіоналів.Виключення-вузькоспеціалізований технічний перекладач.
Брехушечка• 22 февраля в 09:43
Щоб не вивчити англійську, то треба бути зовсім ідіотом. Мова елементарна. Тому так
миссАрфография• 22 февраля в 09:45
Я бачу в роботі, що так. Часто вимагають якийсь азійський або щось європейське.
Думаю, що скоро і арабські якісь будуть вимагати, бо налагоджувати відносини з оае
Корсет_на_шурупах• 22 февраля в 09:51
Ответ дляСкоро_вчера
Стартонути реально звичайно.
Але з початкового рівня зп відповідно.
У мене 13 років безперервного досвіду.

Основні напрямки коротко:

1. Аналіз ринку та конкурентів
2. Розробка маркетингової стратегії.
3. Просування товарів і послуг (рекламні канали (онлайн і офлайн), окремо б виділила напрям SMM (контроль)
4. Робота з брендом
5. Організація продажів і залучення клієнтів
6. Аналітика

Тут важливі не тільки hard skills, але і soft
автор Бурундучиха • 22 февраля в 09:56
Ответ длямиссАрфография
В какой сфере работаете?
Чемна панночка• 22 февраля в 09:57
А в нынешнее время английский уже «ворожа мова» 😂😂😂😂
Леплю из пластилина• 22 февраля в 10:07
Ответ дляСумка з негодою
Ну вот, что и требовалось доказать. Достаточно хорошо знать один язык, но основной, на котором много людей говорит, чтоб меньше ошибок при переводе было.
Жду время когда можно будет проходить собеседования с переводчиком))
Леплю из пластилина• 22 февраля в 10:09
Ответ дляЧемна панночка
Переходим на британский Английский))
Удачная• 22 февраля в 10:11
Абсолютно! Языки это языки, просто средство общения, кроме этого нужно быть крутым спецом, иметь практический опыт, энергию, креативность.
Забрала і не сказала• 22 февраля в 10:22
Ответ дляБанка з медом
Вимоги навіть до офіс менеджера гарно гарно знати англійський, ну це крім тих всіх інших обов´язків. А зарплатонька то від того вища не стане, 20 тис грн це максимум від жлободиректора.
А скільки коштує вивчити англійський?) А часу це скільки на навчання?
Життєво. Пропонують роботу: 2 іноземні (англійська + 1 рідкісна), початок роботи в 4(!) ранку, бо на іноземний ринок. Ставка 20 тисяч, про премію загадково мовчать) 0)00 Підозрюю, що тисяча баксів — стеля, і треба пахати 25+ днів на місяць по 12 годин заради цих грошей
Скоро_вчера• 22 февраля в 10:39
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Стартонути реально звичайно.
Але з початкового рівня зп відповідно.
У мене 13 років безперервного досвіду.

Основні напрямки коротко:

1. Аналіз ринку та конкурентів
2. Розробка маркетингової стратегії.
4. Робота з брендом
6. Аналітика

Які софт необхідні, на вашу думку?
Банка з медом• 22 февраля в 12:42
Ответ дляЗабрала і не сказала
Да!!
Я уже так и руки опустила. Пусть ищут лоха дальше. Но проблема ж в том, что такие условия ставят все работодатели, как сговор получается и тупик, выхода нет.
Корсет_на_шурупах• 22 февраля в 12:45
Ответ дляСкоро_вчера
Які софт необхідні, на вашу думку?
1) і саме головне - комунікація
2) критичне мислення
3) гнучкість мислення
4) емоційний інтелект
5) багатозадачність
Завтра не пью• 22 февраля в 20:10
Ответ дляБурундучиха
Кто вы по профессии?
Філолог. Викладач української мови та літератури