Кучерявочка• 22 февраля в 08:46
По уходу за лежачим больным отпуск
Только за свой счет, неоплачиваемый?
Федорино Горе• 22 февраля в 08:49
Ответ дляПоторописька
Ну можете уход оформить. Там тоже копейки .но стаж идет
Это же увольняться тогда надо
Я супер-пупер• 22 февраля в 08:51
Відповідно до чинного законодавства України, відпустка для догляду за хворим родичем, який потребує постійного стороннього догляду, надається без збереження заробітної плати. Однак, у випадках, коли працівник доглядає за хворим членом сім´ї, може бути оформлено листок непрацездатності (лікарняний), що дає право на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності. Така допомога виплачується з першого дня непрацездатності, але її тривалість обмежується:
3 календарними днями — у загальному випадку;
до 7 календарних днів — у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості захворювання та побутових обставин.
Це передбачено статтею 15 Закону України ’Про загальнообов´язкове державне соціальне страхування’. Таким чином, оплачувана відпустка для догляду за хворим родичем можлива лише в межах, визначених для допомоги по тимчасовій непрацездатності. Для отримання такої допомоги необхідно оформити відповідний листок непрацездатності в медичному закладі.
Кучерявочка
• 22 февраля в 08:55
Ответ дляЯ супер-пупер
То есть на 3-7 дней? Речь идет о месяцах. За свой счет дают только месяц по закону, даже если неоплачиваемый(
Хи хи, ну ну• 22 февраля в 08:59
Ответ дляКучерявочка
На месяцы раньше можно было брать оплачиваемый больничный, сейчас только 7 дней.
За свой счёт можно взять по любой причине 90 дней личного отпуска во время военного положения.
Я супер-пупер• 22 февраля в 09:01
Ответ дляКучерявочка
Нажаль, так
І то, - ще багато залежатиме від роботодавця. І ті 7 днів може не дати, якщо упреться.
Вилами по воде• 22 февраля в 09:02
Ответ дляКучерявочка
Так какой смысл в таком длинном отпуске за свой счёт? Лучше уволиться, оформить уход, получать хоть какие-то копейки и стаж будет идти. За свой счёт в стаж не идёт.
ЛюбимаЯНЬ• 22 февраля в 09:03
Ответ дляКучерявочка
Я так і не вийшла. Місяці перейшли в роки(
тому розглядайте різні варіанти
Поторописька• 22 февраля в 09:05
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
тому розглядайте різні варіанти
А не проще нанять сиделку
Полюю на дрони• 22 февраля в 09:08
Ответ дляПоторописька
А не проще нанять сиделку
Это смотря какая зарплата у автора.
Дневная сиделка в Киеве - это от 20 тыс грн. в месяц. Если повезёт найти.
А если ещё и ночью требуется уход, то это должно быть две сиделки.
Поторописька• 22 февраля в 09:23
Ответ дляПолюю на дрони
Это смотря какая зарплата у автора.
Да какая б не была. Это проще чем повязнуть в уходе
Хи хи, ну ну• 22 февраля в 09:31
Ответ дляПоторописька
Вам пора взрослеть. У многих сейчас зарплата 10 тысяч - а вы предлагаете оплачивать двух сиделок каждой по 20 тысяч, платить коммуналку, одеваться и есть за что-то. Купите себе калькулятор, что ли, раз в школе арифметику прогуляли.
Хи хи, ну ну• 22 февраля в 09:34
Ответ дляВилами по воде
Личный отпуск на 2 месяца в стаж не идёт?
Где вы эту нереальную фантазию услышали?
Поторописька• 22 февраля в 09:36
Ответ дляХи хи, ну ну
Я давно взрослая. И таких зарплат не слышала много лет уже.
Мона Лиза• 22 февраля в 09:55
Ответ дляПоторописька
Тоді вам спуститись на землю. За межами Києва у половини українців така заробітна плата
Поторописька• 22 февраля в 09:58
Ответ дляМона Лиза
Ну тоді там і сиделки не по 20000. А по їх рівню зарплат
Мона Лиза• 22 февраля в 10:00
Ответ дляПоторописька
Ага. Знайдіть доглядальницю на периферії за 6000 24/7. Не видумуйте казок.
Поторописька• 22 февраля в 10:05
Ответ дляМона Лиза
Слухайте,чого ви причепилисяя? Мені вже не треба.вже лежачих своїх похоронила.
Пишу автору,що не сідайте вдома.
Шукайте когось за адекватні гроші
Пишу автору,що не сідайте вдома.
Шукайте когось за адекватні гроші
Мона Лиза• 22 февраля в 10:09
Ответ дляПоторописька
Пишу автору,що не сідайте вдома.
Шукайте когось за адекватні гроші
Пишу автору,що не сідайте вдома.
Шукайте когось за адекватні гроші
Якщо в автора є гроші - вона найме, якщо в неї мала заробітна плата, догляд лягає на її плечі і немає альтернативи догляду за малі гроші. Це реалії життя.
ЛюбимаЯНЬ• 22 февраля в 10:15
Ответ дляПоторописька
А не проще нанять сиделку
Не тільки хворий, а ще дитина в якої садок не працював через корону. Тому все множити на 2-3 рази, а з/п в мене на держслужбі не розгулятися. Тому вже є як є.
Мені також лікарі казали, що не більше кількох місяців, максимум рік. У сестри свекруха 1,5 місяці після лікарні, а чоловік на фронті, то так вистачило відпустка звичайна + за свій рахунок ще місяць. Тому і написала, що розглядати різні варіанти
Вилами по воде• 22 февраля в 10:39
Ответ дляХи хи, ну ну
В страховой стаж не идёт, так как нет отчислений в ПФ.