Поросенка• 22 февраля 2025
Переселенці, гуртожиток, секс.
Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Люблю джаз• 22 февраля 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Може у дитини і проблеми через такого батька
Так пусть разводятся
Детские_Будут?• 22 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Боже, какие у нас мерзкие люди. Читаю советы и противно. Во время войны поняла, что украинские женщины - самые мерзкие и жёсткие.
Мне неприятно это осознавать. Но вынуждена согласится с вами.
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Все верно. Но как это матери озвучить? Мне было бы стыдно это сказать даже при том, что все все понимают
Дякую за тонке розуміння ситуації. Саме так і є.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Ні, до жінок жодних претензій. Ніхто не винен в цій ситуації окрім пуйла. Просто життєва ситуація.
А до пуйла він скільки заробляв?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Які саме пропозиції? Ось написали про прогулянки бабусі з онуком - я подякувала.
Дивіться, двоє людей працюють, плюс допомога впо. Цього явно має вистачати на оренду квартири, а не кімнати в гуртожитку...
Бабусю в парк чи кіно - не варіант. Вона працює і має право на власний відпочинок. Варіант - знімати власне житло. Або шукати оренду на пару годин для сексу. Ну або чекайте літа і будете секситися на природі)
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
І це скрипт
Не знаю, що таке скрипт, сорі.
Люблю джаз• 22 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
бабушка работает. ото ей прям горит в 60 лет после работы по кинотеатрам зимой лазить.
Выходной
Пишу_граммотно!• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Ніхто не секситься. Він не придурок, паше як кінь. Раніше жили як звичайні люди, не міліонери, так буває. Втратили все абсолютно. Нічого ніхто не вимагає. Просто життя.
Багатьом дописувачкам, що сидять у себе вдома, вас незрозуміти
Люблю джаз• 22 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Им противно, что у кого-то есть муж, и может будет и секс
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Не знаю, що таке скрипт, сорі.
Готель недоступний, ванна недоступна...
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
В шоці, що двом дорослим людям не організували секс?
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
автор,вас конкретно питають - назва міста де живуть ці люди та звідки вони приїхали, яка громада. чи ви троль
54 відповідь, відповіла миттєво.
Xвостокрутелка• 22 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
я бы тоже не смогла. вроде как выгоняешь мать на улицу ради потрахушек. это б бабушке самой мозги включить надо. хоть в ближайший магазин с внуком на полчаса.
Тримаю свічку• 22 февраля 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Так звідки тоді бажання, якщо він такий втомлений
У мужиков все иначе))
Они напряжение и стресс сексом снимают
Кнопус• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Дякую за толкову пораду.
А самим сложно было догадаться?
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
У мужиков все иначе))
Они напряжение и стресс сексом снимают
многие женщины тоже
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Номер 56
Що саме не так? Те, що в сімейному гуртожитку загальний душ?
Я додам: туалет і кухня теж загальні.
Люблю джаз• 22 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Видимо, бабушка с Советчицы
Играю_на_кларнете• 22 февраля 2025
Снять еще одну комнату.
Вообще в Харькове реально снять квартиру не дорого, двушку и скажите как кони
Тримаю свічку• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
многие женщины тоже
Судя по ответам в данной теме, не многие)))
А зря)) добрее были бы
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
А зря)) добрее были бы
Без Баяна• 22 февраля 2025
Почему ещё никто не написал : да какой секс, спасибо что крыша над головой есть скажите, с жиру беситесь.
Не танцую- но пою• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
54 відповідь, відповіла миттєво.
Донеччина, Керамік. і шо це за ’велике місто’ куди вони переїхали
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Я додам: туалет і кухня теж загальні.
Все так. Жодної умови для сексу - немає. А погуляти бабусі з дитиною - ’толкова порада’.
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
А до пуйла він скільки заробляв?
Механізатором в сільському господарстві, влітку більше 40+, взимку меньше. Для села це було дуже ок.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Він один на всіх працює? Ну то не дивно.
Бабуся з онуком, ви теж йдіть на роботу. Дві дорослих людини не зароблять на оренду 2 к квартири ? + ВПО виплати на всіх
Ну шо не так?• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Тобто дитину зробити - дорослі, сексом займатись теж не соромно, а відкрити рота й поговорити з іншою дорослою людиною - ні? - Мамо, нам всім важко тіснитись в спільному просторі без особистого місця. Давайте давати один одному можливість відпочити від всіх, усамітнитись. В понеділок - ви від нас відпочиваєте, ми берем дитину й лишаємо Вас саму вдома. У вівторок - Ви нам допомагаєте гуляти з дитиною перед сном, а ми влаштовуєм собі вечерю при свічках вдома. Що тут складно сказати?