Поросенка• 22 февраля 2025
Переселенці, гуртожиток, секс.
Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Багатьом дописувачкам, що сидять у себе вдома, вас незрозуміти
Я вже це відчула повною мірою.
Играю_на_кларнете• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
ну раз в неделю гривен 400 на часа три для аренды найдете
В месяц это 1600. Ща эти деньги можно комнату в общежитии снимать
Без Баяна• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Судя по ответам в данной теме, не многие)))
А зря)) добрее были бы
Их просто мужья не хотят, вот и злющие змеи. А тут у людей столько проблем, а муж жену хочет
Міряно-переміряно• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Він багато і важко працює, питань до нього немає. І він нікому претензій не висуває. Просто гнітиться.
Ой , тут чоловіки не люди
Як це у порадниці чогось не буде якщо у чоловіка дві нирки
По темі - співчуваю . Не за своєю волею ви поїхали з власного дому і з такими цінами дуже важко заробити і на житло нове і на готелі для зустрічей
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
я бы тоже не смогла. вроде как выгоняешь мать на улицу ради потрахушек. это б бабушке самой мозги включить надо. хоть в ближайший магазин с внуком на полчаса.
Вибачаюся, а чому матері у цій ситуації ’мізки вмикати’ треба?
Може чоловіку і дружині треба думати? Хочеш сексу? Треба мати окреме житло. Що незрозумілого? Нема житла? Нема сексу
А як вони ще одну дитину ’насексять’, то що тоді?...Їх бабуся має право після роботи мати відпочинок у себе вдома. Вона працює, на відміну від доньки. Тому виганяти її в парк чи ще куди глядіти малого з вадами розвитку - знущання. Хай батько поглядить трохи власну дитину, раз у нього енергії забагато. Може, набігавщись по парку, вже й не до сексу буде?
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
В шоці, що двом дорослим людям не організували секс?
Хто й де просив щось організувати? Спитали поради, поговорити, вилити душу, - так зрозуміло?
Я нічого ні в кого не прошу окрім поради.
Але я вже тріль і брехло.
Детские_Будут?• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Дякую за тонке розуміння ситуації. Саме так і є.
Попробуйте под предлогом что у вас много дел по дому по выходным бабушку с ребенком отправлять за покупками. Скажите, что ребенку нужно быть больше на воздухе, пусть прогуляются заодно немного. Купите ребенку велосипед или даже просто мыльные пузыри это будет способствовать нахождению на улице.
Міряно-переміряно• 22 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Он мужик хочет секс а на секс не заработал, пусть заработает на жилье отдельное , он придурок полный с тещей и ребенком спать в одной комнате и секситься, он бы думал что ребенок в 6 лет не разговаривает и в сад не ходит и в школу не ходит
За своєю волею дім покинув ?
Чи заробити на новий дім раз плюнути ?
На порадниці так - тут у всіх 10.000 дол в місяць мінімум за дихання маткою
Чи заробити на новий дім раз плюнути ?
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Де саме він багато і важко працює
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
дороже сейчас комнаты, не менее 3т, знакомая снимает, знаю
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Механізатором в сільському господарстві, влітку більше 40+, взимку меньше. Для села це було дуже ок.
То переїзжайте в інше село. Зараз такі спеціалісти на розхват, бо багатьох мобілізували. І хату дадуть. Почитайте вакансії.
Играю_на_кларнете• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Смотря какой город.
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Але я вже тріль і брехло.
Поради про що ви просите?
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
У мужиков все иначе))
Они напряжение и стресс сексом снимают
Так і в мого завжди було. Але, виявляється, це злочин. Понаписували - і батько він поганий, і ніщеброд, і розлучайтесь...
Замурмишка• 22 февраля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Знаєте, у сімей, де чоловіки на війні, й то виходить іноді мати секс - віртуальний, по відео чи фото, переписці, зустрічі іноді, а ви живучи разом не знаєте, як вийти зі становища? Серйозно?
З язика зняли .
Сонечко• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Немає нічого для побуту, теплих речей, тощо - це все треба наживати ще. Готель недоступна опція по фінансам.
Вам починати працювати.
Я розумію, що дитина проблемна, але ж йому 6 років вже.
Влаштуватися позмінно в Макдональд чи Єву на викладу товару. Будете мати свої гроші. Бабусі з дитиною давати гроші на кіно/кафе/атракціони і казати мамі прямим текстом, що для того щоб зберегти шлюб вам треба неділя лише для вас з чоловіком і кімната суто ваша.
Замурмишка• 22 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Вот чьи мужья на войне те мужья там без этого не страдают))) там это есть в достатке
Удалено администрацией...
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляКнопус
А самим сложно было догадаться?
Я подякувала людині. Людина прийшла, знайшла час і дала пораду.
Проблема в моєму ’дякую’ чи в чому?
Тримаю свічку• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Що саме не так? Те, що в сімейному гуртожитку загальний душ?
Я додам: туалет і кухня теж загальні.
Короче, автор, набирайтесь смелости и говорите маме ’маман, тема щепетильная, нужна твоя помощь! сходи, плиз в воскресенье в 12 с внуком на мультики/комнату розваг, мне очень нужно с мужем вдвоем побыть´
Дальше смотрите аренду бань/саун, квартир на час и рассматриваете насколько это ударит по бюджету
пьЯНА• 22 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
бабушка работает. ото ей прям горит в 60 лет после работы по кинотеатрам зимой лазить.
В субботу и воскресенье сходить погулять в парк или в кафе .
Ответ дляСорока-ворона
Та да. Какой секс в таком адище. Отдельное жилье снимать, с раздельными комнатами. И там уже организовывать себе семейный досуг. И да, вариант только ’больше зарабатывать’
Сонечко• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Ну то рятуйте свій шлюб, якщо нормальний чоловік. Самій дитину вам не витягти. Хоч про це подумайте
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Почему ещё никто не написал : да какой секс, спасибо что крыша над головой есть скажите, с жиру беситесь.
Таке й пишуть 😖
Замурмишка• 22 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Боже, какие у нас мерзкие люди. Читаю советы и противно. Во время войны поняла, что украинские женщины - самые мерзкие и жёсткие.
Та звичайно 😡😡😡😡😡.
У чому полягає «мерзость»?
Ви й справді вважаєте цю тему доречною у сьогоднішніх реаліях?
У чому полягає «мерзость»?
Поросенка
• 22 февраля 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Донеччина, Керамік. і шо це за ’велике місто’ куди вони переїхали
Київ, що це змінює?
пьЯНА• 22 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Все верно. Но как это матери озвучить? Мне было бы стыдно это сказать даже при том, что все все понимают
Обычно. У вас бабушка не гуляет никогда с внуками?
Мама, там такой классный мультик в кино - своди Серёжу - вот билеты