Julia_nna• 22 февраля в 10:43

Яка розмірна сітка у взуття Ralph Lauren (туфлі)

Дівчатка, вітаю!
Підкажіть будь- ласка, можливо хтось замовляв собі лофери Ralph Lauren? Фото додам яка саме модель . Ніколи не купувала взуття цього бренду, думаю як воно по сітці- чи не маломірить ?
Стриптизерка• 22 февраля в 10:48
Я кроссовки заказывала, на размер маломерят. Эту модель не подскажу.
ЖенаАйтишнеГа• 22 февраля в 10:57
Ответ дляСтриптизерка
Хм, странно
Морковку дай• 22 февраля в 11:11
Женские лоферы (но не эти, давно уже заказывала), мужские кроссовки - были размер в размер.
Ліньки гуглить• 22 февраля в 12:12
38 р устілка 24,5 см-24,8 см.На ногу 24 см були великі.
автор Julia_nna • 22 февраля в 13:30
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну тобто зовсім не маломіри, а навпаки 😀