Бочка порохУ• 22 февраля в 15:57

Холодильник, скільки гарантійний термін?

Питання з приводу гарантійного терміну до холодильника. Документи не можемо знайти, але взагалі виникло питання, чи потрібно їх так ретельно шукати, бо вже пропрацював 1рік і 3 місяці.
Намагалася знайти в інтернеті згідно встановлено законодавством. Витратила купу часу і нічого толком не знайшла. Може хтось підкаже?
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 15:59
У холодильника вірпул ноуфрост перестала холодити холодильна камера. Морозилка працює. Прочитала вже, що це їх проблема, в якомусь там клапані
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:00
Спеціальні гарантії від магазину ніколи не беремо
Файна дівка• 22 февраля в 16:00
Стандартно год. От производителя может и 4 (я бош так покупала). Часто в магазине при покупке предлагают оформить доп гарантия на пару лет за отдельные деньги.
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:01
Ответ дляФайна дівка
Ми їх ніколи не беремо, значить вже за свої гроші прийдеться.
Лгин• 22 февраля в 16:01
Ответ дляБочка порохУ
У вирпул год гарантия
Редисочка• 22 февраля в 16:01
У кожної техніки ( бренду) свій строк гарантії. Для гарантійнго ремонту потрібен чек, він у вас в наявності?
В законах строки гарантії ніхто не встановлює, там йдеться про загальні моменти гарантійних забов´язень виробників.
Файна дівка• 22 февраля в 16:02
Ответ дляБочка порохУ
Поищите все таки доки. Вроде на вирпул (на этикетке на технике), пишут два года гарантии
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:05
Ответ дляЛгин
У вирпул год гарантия
Скоріше за все, так. Заморочувався з пошуками документів немає сенсу. Після переїзду чорт ногу зломить, а ще плюс дофіга роботи.....
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:05
Ответ дляФайна дівка
Подивилася на сайті Косів на цю модель (ми там і брали) написано, гарантія 1 рік
Лгин• 22 февраля в 16:06
Ответ дляБочка порохУ
100% так, куми брали зараз його. Я чого і здивувалась. В Веко 3 роки гарантія на всю техніку
Редисочка• 22 февраля в 16:06
Ответ дляБочка порохУ
І не потрібно, це розводняк на гроші.
Головне для техніки - офіціальна гарантія виробника (зазвичай пишеться в сервісній книжці або інструкції по експлуатації).
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:08
Ответ дляРедисочка
І не потрібно, це розводняк на гроші.
До речі, інструкція у батьків, ми саме інструкцію достали з того файлу і їм віддали. Ще там подивлюся, але вже розумію, що шансів нуль.
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:11
Чомусь Комфі виправило на Косів у повідомленні 9
Лапка• 22 февраля в 16:26
Ответ дляБочка порохУ
В любом случае без гарантийного талона и чека никакая гарантия на работает. Ищите.
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:27
Ответ дляЛапка
В цьому випадку немає сенсу шукати, гарантія вже пройшла. Тільки за свій кошт
Разгуляшка• 22 февраля в 16:33
Ответ дляБочка порохУ
У Вірпул є сервіс, гаряча лінія. Випишіть модель , серійний номер з бірки що на самому холодильнику, зателефонуйте . Вони вас проконсультують щодо термінів гарантії від виробника та умов ремонту.
Це буде найдостовірніша інформація, ніж 1 дамочка на форумі сказала....
Разгуляшка• 22 февраля в 16:37
Ответ дляЛапка
Можна замовити в Комфі дублікат фіскального чека. Або показати замовлення на сайті . Я не знаю як ви замовляли. - питайте це на гарячій лінії. Бо Фокстрот, Розетка, Комфі - коли з доставкою техніка - зараз чеки не дає, гарантійні не оформляє.
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 16:39
Ответ дляРазгуляшка
Дякую, зроблю так. І саме для цього ж на форумі питають. А бірка - вона десь ззаду?
Разгуляшка• 22 февраля в 16:41
Ответ дляБочка порохУ
так. десь ззаду на корпусі, чи там де компресор є заводська табличка. там є модель і є серійний номер.
https://www.service-market.com.ua/ua/nameplate
якось так може мати вигляд
Лапка• 22 февраля в 16:43
Ответ дляБочка порохУ
У меня в Самсунге серийный номер внутри камеры на боковой стенке. Не думаю , что она должна быть сзади....
автор Бочка порохУ • 22 февраля в 18:44
Ответ дляРазгуляшка
якось так може мати вигляд
Дякую!