Грушки-яблочки• 22 февраля в 18:08
Нотаріус, дізнатись власників квартири
Якщо я маю 1/5 і прийду до нотаріуса по витяг, де це написано, мені дадуть інформацію, хто інші власники? На словах, чи на папері? Чи не дадуть відповідь? Може є нотаріуси, хто точно знає. І скільки коштує витяг?
Не против• 22 февраля в 18:10
По суті питання - не знаю. Але якось дивно, що ви не знаєте хто з ваших родичей яку частку має в спільному з вами майні
Молчунья• 22 февраля в 18:10
Ответ дляНе против
Співвласники не завжди родичі, ними можуть бути будь-які люди
Лупаю цю скелю• 22 февраля в 18:12
Вы можете и без нотариуса посмотреть. Заплатит за запрос и получить информацию из реестра.
культУра• 22 февраля в 18:16
В кабінеті електронних сервісів можна самостійно взяти такий витяг. Останній раз було щось 60 грн.
Брехушечка• 22 февраля в 18:24
Ответ дляНе против
Ничего дивного. Родители могли отписать свои доли другим детям. Вот автор и интересуется
Оля_с_киркою• 22 февраля в 18:47
Установіть собі реєстр ( додаток) та зробіть витяг ( платний) по адресі
БоВжеВільна• 22 февраля в 19:08
Ответ дляОля_с_киркою
Якщо квартира не внесена в електронний реєстр, то інформації не буде.
Идууу--уууу блин• 22 февраля в 19:40
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я так смотрела в реестре платном по адресу, так никакой информации по квартире нет.
Это значит она не в реестре,а может не приватизирована