Я хотіла спитати, кого брати на операцію ( сина, подругу, чоловіка....). А потім петредумала, бо тут відразу переходять до образ, а між образами можна вибрати потрідні відповіді.
P.S.
на попередній операцї був син.
будь ласка, дуже боляче, можете порадии щось конкретне?
P.S.
на попередній операцї був син.
Стрекоза любви• 22 февраля 2025
Було так, що тема сама не вантажилась чомусь🤷♀️
Якщо чесно, не чула, що родичам дозволяють бути присутніми під час операції? Чи у вас КР?
Natalia505• 22 февраля 2025
Я тут нічого не питаю. Особисто я взяла б чоловіка. Відповіді тут і реакції іноді, як в пацієнтів психіатричної лікарні.
Ответ дляNatalia505
я теж нічого не питала, але що друзі -’таке собі’, і що чоловік -’ таке собі’ ...... в кому я впевнена - то це син. але він нещодавно одружився, і я думаю , що недоречно буде попросити його, свекруха не має права таке просити!!!
Стрекоза любви• 22 февраля 2025
Ответ дляNikiniki
не під час, а після неї!
Не знаю, які у вас стосунки з мамою або сином, чи настільки вам близький чоловік?
Впевнена, що моя мама сама захотіла бути поруч, в нас з нею чудові відносини були. Я, як дитина теж з нею на операціях постійно була, по-іншому себе не уявляла.
Вибачте, не бачила,що ви про маму не писали…
Ответ дляСтрекоза любви
мама померла
Ответ дляСтрекоза любви
мама померла - це був би зе бест!!!
Стрекоза любви• 22 февраля 2025
Ответ дляNikiniki
мама померла - це був би зе бест!!!
Тоді син залишився. Ну і надто ви «ненавʼязлива» мені здається. Вам так часто роблять операції? А для чого тоді родинні, сімейні стосунки?
Скільки ви віддали свого часу і енергії дитині, то чому ви не можете попросити про допомогу у скрутну хвилину?
Ответ дляNikiniki
Это же не прихоть, вам нужна помощь
double-mama• 22 февраля 2025
Ответ дляNikiniki
А те, що він одружився, зробило його сиротою? Якісь дивні відносини
Ответ дляNikiniki
Часто пишу питання, а потім його стираю.... тобто боюсь, чи мене зрозуміють тут... На наситупному тижні на операцію - я не розумію кого з собою брати...
Берите подругу, если она очень близкая и такая боевая
Берите сына (с учетом, что в прошлый раз вы его предпочли взять, а не мужа).
Берите того, с кем вам спокойно
Ответ дляСтрекоза любви
ну як часто.. було: 2 кесарево, 1 апедикс, 4 аборти, 3 лейкоплакії
Ответ дляdouble-mama
ну, відносини так собі пімля одруження... Тобто є дружина у нього, у мене є чоловік, а я прошу сина побути поруч... якби смішно... але я б хотіла що самк син був - рідна людина. (маю можливісиь тата попросити натомість, мама померла)
Ответ дляЕлена1265
Берите того, с кем вам спокойно
теж думаю попросити подругу, тому питаю тут, думаю це треба, щоб з роботи відпросилась вона... я сама не можу тамм бути..
Ответ дляСтрекоза любви
чоловік? - ну , після сина і доньки попросилаб його. мама? - померла. Донька- 9 років. понятно , що не можу. Подруга - попросить треба, щоб з роботи відпросилась.