Единорог помог• 23 февраля в 14:34
Куди поїхати на гірку? Київ, правий берег
Порадьте будь-ласка. Бо поруч біля нас немає
Единорог помог
• 23 февраля в 14:48
Ответ дляЦибулька зла
Протасов яр
Там наче на лижах. У мого льодянка))
Единорог помог
• 23 февраля в 14:49
Ответ дляАнчо Ус
Сирецький парк. Метро Сирець, біля бази Динамо, шикарні горки
Дякую. Це куди йти, як виходиш з метро
Анчо Ус• 23 февраля в 14:57
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую. Це куди йти, як виходиш з метро
Проходите під жд мостом, потім вдовж річки і вгору(там повинна бути стежка) прямо і буде сітка футбольного поля бази. Стоячи обличчям до того поля пройти вліво, там горка. Подивіться буду Динамо по карті, може так буде простіше зрозуміти.
Анчо Ус• 23 февраля в 15:00
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую. Це куди йти, як виходиш з метро
Чи 540 маршрутка від м. Нивки, кінцева зупинка Дитяча бібліотека, там також поруч база Динамо.
Единорог помог
• 26 февраля в 14:03
Ответ дляТримаю свічку
Голосіївський парк. Там височенні гірки.
Підкажіть а де саме? Метро Голосіївська?
Я щось по карті не можу зрозуміти де там гірки
Тримаю свічку• 27 февраля в 19:16
Ответ дляЕдинорог помог
Якщо метро, то ще від нього по проспекту у бік Експоцентру пару зупинок проїхати треба.
По карті - напроти сільськогосподарської академії.
Раніше зупинка називалася московський універмаг. Як зараз, не скажу. Там озера. Або вийти на парк імені Рильського, звідти теж можна, це попередня зупинка.