Стефанія• Изменено 23 февраля в 15:19

Акамулятрний пилосос, хто має? Є питання

Не робот, а ручка.
Порадьте той, що довго служить і гарно всмоктує.
Мнята• 23 февраля в 15:23
Акумуляторний пилосос SAMSUNG Jet 60 VS15A6032R5/EV Три роки працює щоденно. Задоволена. Купувала в Розетці. Заряда на двокімнатну квартиру цілком вистачає. Якщо площа більша, як альтернатива - докупити додатково акумулятор, або шукати більш потужну модель
Каяспер• 23 февраля в 15:25
У мене остання модель Філіпс, є також функція миття. Вистачає на сухе прибирання площі до 90 метрів, як єдиний пилосос у велику квартиру, я б не брала
Також там же немає мішку для сміття, у мене такий пилосос на дачі, де є вихід в ліс і там чоловік його чистить. Після кожного прибирання потрібно чистити резервуар для сміття
Катря Харківська• 23 февраля в 15:41
Ответ дляМнята
І в мене такий. Дуже задоволена. В мене два коти- збирає все гарно. Окрім котячого корму та дерев´яного наповнювача. От таке , нажаль, не бере. Але підлогу, килими -добре.
Залізний занавіс• 23 февраля в 15:46
В мене Дайсон, все збирає добре і корм котячий і наповнювач , вже йому 3 роки зтхвостиком. Без води, тільки сухе прибирання.
Якщо хтось порадить альтернативу, щоб все збирав, буду рада, бо колись же він згорить ) а ціна його зависока
Котогосподиня• 23 февраля в 15:51
Ответ дляЗалізний занавіс
Кёрхер - и моет, и все собирает, и не сгорел за 15 лет.
ЧупакабраЗеБест• 23 февраля в 15:54
Ответ дляЗалізний занавіс
всмысле сгорит? у меня дайсон 10 лет. чего ему гореть.
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
Женщинас• 23 февраля в 16:04
Керхер, только берите с двумя аккумуляторами, отдельно докупать намного дороже.
Стебель березы• 23 февраля в 16:04
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
))) чому? В мене Ровента х форс, технологія всасування такаж , циклонне всмоктування, а потужність більша, ціна менша, ми коли купували подивилися всі характеристики конкурентів, йшли за дайсоном, вернулися із ровентою, в пилосмокі дайсон немає нічого унікального а красивенький він, так
Женщинас• 23 февраля в 16:05
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
Уникальность дайсона это миф. Фенов тоже касается.
Ліплю вареники• 23 февраля в 16:09
Ответ дляЖенщинас
миф не миф но марку держат
может уже и есть аналоги. но в свое время они были молодцы
Стрекозей• 23 февраля в 16:09
У меня китайский тинеко 3в 1, моющий, плюс ручной для мебели. Отлично работает 5 лет, есть самоочистка, прекрасно моет и пылесосит одговременно.
Стебель березы• 23 февраля в 16:09
Автор, чудес не буває те що гарно всмоктування має мати гарну потужність, гарна потужність то швидкий розхід енергії, швидкий розхід зменшення часу прибирання, щоб збільшити потрібно збільшити акумулятор, ідіть в реальный магазин і беріть в руки те що підходить по характеристикам, у мене ровента х форс флекс 14 із миючою насадкою, звір, але із за потужного акумулятора досить важкий
Стебель березы• 23 февраля в 16:14
Ответ дляЛіплю вареники
миф не миф но марку держат
Звичайно давним давно є аналоги значно дешевші, там же немає ніяких унікальних запатентованих технологій, про фени не знаю, не розбиралася, ми перед купівлею пилосмока поринули в це царство, також думали дайсон купувати, а виявилося що там реально велика передплата за ім´я, і точно такі ж характеристики, ще + різні насадки можна купити значно дешевше, реклама рулить))) хоча дайсон молодець в плані новаторства, це не відняти і маркетинг гарний
Ліплю вареники• 23 февраля в 16:18
Ответ дляСтебель березы
про пылесосы слышала отзывы многих ( акумуляторные), фигня все это, они ничего не тянут, лучше бандуру тягать за собой
про фен - часто за малую мощность клюют дайсон, 1600 если не ошибаюсь, как то выбирала маме фен, нашла мощный 2 или 2200 мощность, ионизация.... короче такая фигня, по ощущению он слабее раза в 3-4, вешаюсь когда приходится им сушить, не дует вообще
Залізний занавіс• 23 февраля в 16:25
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
Супер) успокоили. Ну не знаю, у подруги уже 3 стайлер Дайсон за 4 года сгорел. Вот я и переживаю
Залізний занавіс• 23 февраля в 16:27
Ответ дляЛіплю вареники
Все пылесосы пылесосят Дайсоны. У меня есть и у мамы, обе довольны. До этого у меня был бош обычный , на проводе, намучилась
Мнята• 23 февраля в 16:45
Ответ дляКатря Харківська
Котячий корм прибирає, але він у мене не крупний. Наповнювач, якщо цілий, то не бере, а якщо шматочки маленкі, то норм, Навіть камінчики дрібні, що з двору за ногами тягаються.
Уси Пуси• 23 февраля в 18:43
У меня ровента RH99G1WO. Второй год, довольна. На момент покупки была максимальная мощность всасывания.
автор Стефанія • 23 февраля в 18:46
Ответ дляКотогосподиня
Яка саме модель?
Стебель березы• 23 февраля в 19:22
Ответ дляЛіплю вареники
))) потрібно про потужність питати у тих хто таке пише про пилосмок. У мене що робот пилосмок, що акумуляторний тянуть навіть на режимі еко гарно, у мене довгошерстний котяра і килими , бандура не потрібна, один мінус вага, але чудес не буває, потужність то акумулятор, потужний акумулятор легкий не буде
автор Стефанія • 23 февраля в 19:26
Ответ дляСтебель березы
А якщо ним пилососи авто?
Стебель березы• 23 февраля в 20:04
Ответ дляСтефанія
А якщо ним пилососи авто?
Не зрозуміла питання. Чудово ним пилососити.
Я правда, рідко пилосошу, я часто їзжу на мийку мені там хлопчики миють і пилососять, я дістаю у випадку ЧП, останній раз везла квіти із Епіка і в салоні перевернулися, але зручно, я живу в квартирі, провідний би не підійшов