Злюка-закусюка• 23 февраля 2025
Операція в сина. В кого була така?
Всім привіт! Сину 10р і до цього моменту лікарі не могли точно сказати чи є крипторхізм чи немає - не питайте як, але в 5р лікар сказав що яєчка опустились просто одне вище іншого. Я тоді заспокоїлась. І ось тепер точний діагноз- яєчко одне в животі, потрібна операція. Лягаємо на тижні. Дуже хвилююся, бо зазвичай цю операцію проводять раніше. Чи був в когось досвід подібної операції не в ранньому віці, а з дітками постарше? Як все пройшло?
Покорительная• 23 февраля 2025
Операція лапороскопічнп? Якщо так, то на наступний день вас вже відпустять до дому.
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ дляПокорительная
Наче лапороскопія, але лікар сказав, що там по ситуаціі дивитиметься
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Всё хорошо, врача хорошего найдите.
Лікар гарний- знайшли вищої категорії, відгуки чудові
Кучерявочка• 23 февраля 2025
Брату робили в 8 років, зараз йому 32. Думаю, за стільки часу це взагалі не проблема
Конфиденциальность• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не переживайте, всё хорошо пройдет
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
Дякую
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Не переживайте, всё хорошо пройдет
Дякую велике
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляПокорительная
Навіть якщо не лапара, то теж швидко випустять.
Автор, головне, щоб вистачило канатика, щоб опустити, бо пізні випадки бувають.
Я так розумію, воно опущене, але не до кінця чи взагалі не відомо де друге?
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
По узд ’в животі’ візуалізується
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
По узд ’в животі’ візуалізується
В брюшині?
Бо в мого молодшого така ж ситуація була.
Три роки тому оперували.
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В брюшині?
Три роки тому оперували.
Так, в черевній порожнині написано
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так, в черевній порожнині написано
Зрозуміла.
В нашому випадку робили не лапароскопію, бо потрібно було його шукати і витягувати. В результаті канатик короткий, дотягнули лише до мошонки.
На жаль
Бесбардак• 23 февраля 2025
Нам ще при народженні в пологовому посиавили такий діагноз. Спостерігали до 1.5 року, потім в 1.8 зробили операцію. Нам сказали, що це потрібно зробити до 2ох років. Операція пройшла нормально, без ускладнень. Але сам сємєнной канатік виявився коротким і яєчко тільки завели у мошонку, ввести повністю не змогли. Далі була консультація ендокрінолога і призначення гормонотерапії. 10 уколів хоріона гонодотропічного. Після цього УЗІ показало, що у сина яєчко опустилося. Автор, не хвилюйтеся, все буде добре. Робили операцію 13 років назад, лежали в палаті з дітьми, яким видаляли грижу.
Бесбардак• 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зрозуміла.
На жаль
У нас була така сама ситуація. Доліковувалися гормонами. Якщо цікаво, почитайте мій комент. Призначав ендокринолог ОХМАТДИТу.
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зрозуміла.
На жаль
А як тоді далі? Гормони чи видалення? Чи так і лишають?
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
А можете дати Фіо лікаря?
Може знайду його на сайті і візьму онлайн консультацію
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
Нам ставили теж, але в 1,5 року наче на узд сказали що опускається і контроль 5р. В 5 сказали , що майже на місці, просто трохи вище ніж потрібно, типу все ок і ідіть з богом
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Це було за 4 дні до війни.,
20.02 виписали я з лікарні
Живемо в Польщі
Робили узі, то на узі його видно вище мошонки
Але нічого більше ніхто не назначав.
20.02 виписали я з лікарні
Живемо в Польщі
Але нічого більше ніхто не назначав.
Птица секретарь• 23 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
мне казалось гріжа єто после тяжестей или с возрастом....
Злюка-закусюка
• 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це було за 4 дні до війни.,
20.02 виписали я з лікарні
Живемо в Польщі
Але нічого більше ніхто не назначав.
20.02 виписали я з лікарні
Живемо в Польщі
Але нічого більше ніхто не назначав.
Зрозуміло. Дякую, що поділилися досвідом. Бажаю, щоб все стало на свої місця. В прямому і переносному сенсах 🙏
Бесбардак• 23 февраля 2025
Вийшло прочитати тільки ’Иванен...’ . Можу зробити фото, може Ви розберете. Були двічі в неї: при призначенні і після лікування, тому не запам´ятала прізвище. Мені здається, я його і не знала, бо йшли не по рекомендації, а просто через реєстратуру.
Бесбардак• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Різні випадки бувають. У нас навпаки сиділо високо.
Бесбардак• 23 февраля 2025
Ответ дляПтица секретарь
моїй сестрі у 5 років видаляли. Отож, ні. Та перед школою я проходила мед. огляд з дитиною, хірург обов´язково обстежував, щоб не було грижі.