Злюка-закусюка• 23 февраля 2025

Операція в сина. В кого була така?

Всім привіт! Сину 10р і до цього моменту лікарі не могли точно сказати чи є крипторхізм чи немає - не питайте як, але в 5р лікар сказав що яєчка опустились просто одне вище іншого. Я тоді заспокоїлась. І ось тепер точний діагноз- яєчко одне в животі, потрібна операція. Лягаємо на тижні. Дуже хвилююся, бо зазвичай цю операцію проводять раніше. Чи був в когось досвід подібної операції не в ранньому віці, а з дітками постарше? Як все пройшло?
Покорительная• 23 февраля 2025
Операція лапороскопічнп? Якщо так, то на наступний день вас вже відпустять до дому.
Конфиденциальность• 23 февраля 2025
Всё хорошо, врача хорошего найдите.
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ дляПокорительная
Наче лапороскопія, але лікар сказав, що там по ситуаціі дивитиметься
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Всё хорошо, врача хорошего найдите.
Лікар гарний- знайшли вищої категорії, відгуки чудові
Кучерявочка• 23 февраля 2025
Брату робили в 8 років, зараз йому 32. Думаю, за стільки часу це взагалі не проблема
Конфиденциальность• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не переживайте, всё хорошо пройдет
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
Дякую
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Не переживайте, всё хорошо пройдет
Дякую велике
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляПокорительная
Навіть якщо не лапара, то теж швидко випустять.
Автор, головне, щоб вистачило канатика, щоб опустити, бо пізні випадки бувають.
Я так розумію, воно опущене, але не до кінця чи взагалі не відомо де друге?
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
По узд ’в животі’ візуалізується
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
По узд ’в животі’ візуалізується
В брюшині?
Бо в мого молодшого така ж ситуація була.
Три роки тому оперували.
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В брюшині?
Три роки тому оперували.
Так, в черевній порожнині написано
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так, в черевній порожнині написано
Зрозуміла.
В нашому випадку робили не лапароскопію, бо потрібно було його шукати і витягувати. В результаті канатик короткий, дотягнули лише до мошонки.
На жаль
Бесбардак• 23 февраля 2025
Нам ще при народженні в пологовому посиавили такий діагноз. Спостерігали до 1.5 року, потім в 1.8 зробили операцію. Нам сказали, що це потрібно зробити до 2ох років. Операція пройшла нормально, без ускладнень. Але сам сємєнной канатік виявився коротким і яєчко тільки завели у мошонку, ввести повністю не змогли. Далі була консультація ендокрінолога і призначення гормонотерапії. 10 уколів хоріона гонодотропічного. Після цього УЗІ показало, що у сина яєчко опустилося. Автор, не хвилюйтеся, все буде добре. Робили операцію 13 років назад, лежали в палаті з дітьми, яким видаляли грижу.
Бесбардак• 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зрозуміла.
На жаль
У нас була така сама ситуація. Доліковувалися гормонами. Якщо цікаво, почитайте мій комент. Призначав ендокринолог ОХМАТДИТу.
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зрозуміла.
На жаль
А як тоді далі? Гормони чи видалення? Чи так і лишають?
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
А можете дати Фіо лікаря?
Може знайду його на сайті і візьму онлайн консультацію
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
Нам ставили теж, але в 1,5 року наче на узд сказали що опускається і контроль 5р. В 5 сказали , що майже на місці, просто трохи вище ніж потрібно, типу все ок і ідіть з богом
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Це було за 4 дні до війни.,
20.02 виписали я з лікарні
Живемо в Польщі
Робили узі, то на узі його видно вище мошонки
Але нічого більше ніхто не назначав.
Птица секретарь• 23 февраля 2025
Ответ дляБесбардак
мне казалось гріжа єто после тяжестей или с возрастом....
автор Злюка-закусюка • 23 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це було за 4 дні до війни.,
20.02 виписали я з лікарні
Живемо в Польщі
Але нічого більше ніхто не назначав.
Зрозуміло. Дякую, що поділилися досвідом. Бажаю, щоб все стало на свої місця. В прямому і переносному сенсах 🙏
Бесбардак• 23 февраля 2025
Вийшло прочитати тільки ’Иванен...’ . Можу зробити фото, може Ви розберете. Були двічі в неї: при призначенні і після лікування, тому не запам´ятала прізвище. Мені здається, я його і не знала, бо йшли не по рекомендації, а просто через реєстратуру.
Бесбардак• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Різні випадки бувають. У нас навпаки сиділо високо.
Бесбардак• 23 февраля 2025
Ответ дляПтица секретарь
моїй сестрі у 5 років видаляли. Отож, ні. Та перед школою я проходила мед. огляд з дитиною, хірург обов´язково обстежував, щоб не було грижі.