Домашня Зюзя• 23 февраля в 23:31
Мені стало просто байдуже на нього….
Чоловік періодично заходить в запої, сам сердечник, тобто ризик раптової смерті зростає в рази. Раніше в такі періоди я плакала, пробувала розмовляти з ним. А зараз мені байдуже, він третій день пʼє, спить і по колу.
Мабуть, нарешті, це точка неповернення( чи яке слово вірно підібрати)
Я не хочу нічого, окрім спокою
Обращеница• 23 февраля в 23:35
Вам давно треба було покинути це смердюче п´яне одоробло і нікого не вмовляти і не рятувати. Звідки уе рятувпння в жінтк? Уе впша місія? Згадати, нарешті, що ви жінка , а не бог знає хто, щоб нюхати ригаки і перегари і слухати п´яне варнякання. Заради кого і чого? Така пропаща? Чоловіка у вас нема. І давно. Це не людина. Це сміття. Отож кидайте і може вам ще посміхнеться доля, ніж заживо себе ховати, спостерігаючи п´яне шобло.Він губить своє життя і разом з собою тягне вас на дно.
Сегодня я не я• 23 февраля в 23:38
Вам треба до психотерапевта. Не зрозуміло, що керує жінками, що живуть з алкашами та наріками та ще й дітей від них народжують
Обращеница• 23 февраля в 23:40
Ответ дляСегодня я не я
Думають що врятують. Життя йде. А та жінка крім ругані. Смердоти нічого не бачила. Автор, коли ви останній раз були в театрі? В ресторані? Кому треба ваші сльози?
Домашня Зюзя
• 23 февраля в 23:41
Ответ дляОбращеница
Театр не люблю, а в ресторанах, горах і т д буваю часто. Поки що ця згубна звичка не відобразилася на його доходах , але справа зовсім не в цьому.
Домашня Зюзя
• 23 февраля в 23:42
Ответ дляГлубоководная селедка
Простите за прозу, а жилье иво?
Живемо в мене, в нього теж є квартира
Сегодня я не я• 23 февраля в 23:42
Ответ дляОбращеница
Ні там багато всього - співзалежність у батьків, спроби бути потрібною, а ще лаври рятівниці і мучениці... але життя проходе, а люди колупаються в гамні, вибачте.
Обращеница• 23 февраля в 23:43
Ответ дляДомашня Зюзя
Живемо в мене, в нього теж є квартира
Вигнати сцяним віником. Нехай п´є в себе один. Може здохне, а ви будете щасливою вдовою.
Глубоководная селедка• 23 февраля в 23:43
Ответ дляДомашня Зюзя
Живемо в мене, в нього теж є квартира
То есть, если даст байды, то у вас образуется дополнительный источник дохода?
Сегодня я не я• 23 февраля в 23:43
Ответ дляОбращеница
Ну і гроші є - багатою вдовою
Без образів• 23 февраля в 23:53
Это ваш выбор связать свою жизнь с алкашом, спасать его, тянуть и быть жертвой. Вы сами сделали такой выбор.
Перша на селі• 24 февраля в 02:22
Ответ дляОбращеница
Очень отрезвляюще написали. И еще ему не жаль автора, которого тянет с собой на дно. Тогда почему автор должна его жалеть и сочувствовать?