Olgusya• 24 февраля 2025

Читаю сьогоднішні заяви Зеленського.

Зеленський:

▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.

Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?

▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.

Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?

Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
Моpгана• 24 февраля 2025
Ответ дляЭфигения
Ещё добавлю, тогда были много национальные браки, люди туда сюда переезжали. Отсюда у многих с нас русские дедушки и отцы.
Теперь украинцы будут смешиваться с европейцамт, но ой не факт, что когда-то вернуться домой вместе с детьми. Будут любить Родину на расстоянии.
Уже ж было в истории и не раз такое
А багатонаціональні шлюби - це як?))
jumbo2• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Потрібне припинення вогню. Натомість Зеленський бачить у припиненні вогню капітуляцію. Ось сподобалася позиція Шарпа.
А ви впевнені що раша дозволить нам готуватися до захисту і виробляти ракети?
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Вы издеваетесь? Реально не в состоянии осилить настолько простую информацию?)

Что у вас отличается? Что рождается 6 детей на 1000 населения? Что родилось в определенный период почти 177 т, а умерло почти 500 т, что практически втрое больше чем родилось?

Что у вас отличается???

п.с. теперь я понимаю ваш уровень и почему вы не понимаете, что продолжение войны для Украины=ее исчезновение.
Так для особливо одарьонних пояснюю . 6 народжених до 1000 смертей це в різниця в 167 разів на не в 2,5. Ви з математикою взагалі не товаришуєте, навіть в зародковому стані?
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Это треш🤪
Все четко же написано, как можно не понять?
Дійсно. Як можна не зрозуміти різницю між 6 народжених на 1000 смертей і 177 тис народжених на 495 тис смертей. Ну прям однакові данні і тотожні цифри.
Ви калькулятор візьміть і порахуйте. Як приблизно в голові не бачите різницю. І товарки ваші такі самі. Рівень розвитку - немовля
Чомучка• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну яке немовля? Рівень розвитку - кацап
annu-b519• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Это реально треш))))

Вы читать не пробовали? Где на моем скрине написано, что 6 рождённых относительно 1000 умерших?)

Бог с той вашей математикой, вы даже с буквами ещё не разобрались 🙈
annu-b519• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Зато у вас шикарный уровень развития, что вы даже не понимаете, что рождённые относительно населения, а не умерших 🤪
LudaSHS• 24 февраля 2025
Бувший посол часів Порошенко по резолюціям вважає так
Чомучка• 24 февраля 2025
Ответ дляhelga2014
Вот еще! Это гениально ))

’Мир более опасен, чем война’

Премьер Дании считает, что Украине лучше воевать, чем соглашаться на мирное урегулирование в рамках политики Трампа.

’Я должна быть честной и сказать, что я не верю Путину. Я не думаю, что он хочет мира в Украине. Я понимаю, что многие думают, что мирное решение или прекращение огня звучит как хорошая идея, но мы рискуем, что мир в Украине на самом деле более опасен, чем война, которая происходит сейчас’,
– приводит слова Метте Фредериксен, которая сегодня приехала в Киев, издание DR.
Ну іншого вибору в нас немає. Лише стояти в глухій обороні і стримувати рф, аж поки вона відмовиться від агресії..
Чомучка• 24 февраля 2025
Ответ дляjumbo2
Будувати підземні заводи ... заводи в прикордоних країнах, це вже колись обговорювалося .. наче в нас є інші варіанти.
Маска-0b9f• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вибачте,де ви прочитали,що 6 народжених на тисячу смертей,якщо у скрінах автора коментаря написано 6 народжених на тисячу населення?
vasilisa-l• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Звідки цей скрин? Не знаходжу у нього на каналі
anutka-e220• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Три роки тому ми звільнили 50% з того, що кацапи захопили в перший тиждень вторгнення. А з 2023 року пішли самі поразки на фронті. У нас були сильні позиції для переговорів, але Зеленський їх самонадіяно просрав
Ну він мабуть думав,раз мене так підтримують то треба боротись,всі ж аплодують.
vasilisa-l• 25 февраля 2025
Ответ дляok1904
Він не притих... Оперативна інфа з´являється в Україні змі як все погоджено...
Щойно дивилась, як Макрон Трампа ро..бав за брехню про те, що Європа давала гроші Україні в позику.
Воно як побитий койот, сиділо до кінця того діалогу.
vasilisa-l• 25 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Perfect look.по Оруэллу дядьки кацапские сработали давно)))
Когда под видом МИРОтворцев влезали во все щели.куда могли.убивая и разрушая)))
А своих животных бросали в тюрьмы за ’НЕТ ВОЙНЕ’ ибо да.для них война это типа мир в их запаребриковом скотомогильнике
У вас весь Оурел в один коммент поместился))
musilda• 25 февраля 2025
Ответ дляmuhayliv
перфект лук))Границы открыты и народа толпы туда-сюда.Вы плохо знаете Украину.Украинцы путешевствуют больше за россиян,у русских загранпаспортов нет у 80 проц населения.Спят украинцы тоже прекрасно ведь страна большая.С психикой проблемы у русских ботов.Украинцы работают,живут,растят деток.И защищают свою родину от рашистов
Маня,хоть немного фразы меняйте,ну нельзя ж так )) уже банить устала
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Припинення вогню - припинення поставок зброї - капітуляція. Це план пуйла.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2025
Ответ дляhelga2014
Вот еще! Это гениально ))

’Мир более опасен, чем война’

Прем´єр Данії просто добре знає рф і історію
Валерія-783f• 25 февраля 2025
Ответ дляМанула
Що ж поробиш )) Зате у нас і є найвеличніший (за версією єрмака) і його ’5-6 потужних менеджерів’
Аха-ха (сарказм)
Порошенко же краще)
Валерія-783f• 25 февраля 2025
Ответ дляМанула
Аха-ха (сарказм)
Який не зміг в 2014 році завершити війну, а зараз кричите, чому в 2025 завершити не можемо))) Може треба було на початку робити все можливе, а не заморожувати?))
Манула• 25 февраля 2025
Ответ дляВалерія-783f
Порошенко же краще)
Звісно краще, без усіляких сумнівів
Манула• 25 февраля 2025
Ответ дляВалерія-783f
Хто як не Порошенко? Все погане то він, все хороше - виключно найвеличніший лідер сучасності! ))
автор Olgusya • 25 февраля 2025
Ответ дляЧомучка
Ні, лише авторку в бан відправили та ще пару кацапок)
Я не в бані) Мрійте
автор Olgusya • 25 февраля 2025
Ответ дляvasilisa-l
Від 13 січня
https://t.me/Oll_Sharp/21203
Чомучка• 25 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Я не в бані) Мрійте
Що, вже випустили?
автор Olgusya • 27 февраля 2025
Ответ дляЧомучка
Що, вже випустили?
Не запускали