Olgusya• 24 февраля 2025

Читаю сьогоднішні заяви Зеленського.

Зеленський:

▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.

Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?

▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.

Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?

Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
avicber• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Такс, а ви вважаєте, що ми можемо тримати їхній натиск вічно? Ви вірите, що Україна пересидить путіна? Карту дипстейт регулярно відкриваєте? Йде повзучий наступ.
А ви хочете віддати повністю запорізьку херсонську Донецьку Луганську і плюс одеську області? Разом з територіями підконтрольними Україні? А хуху не хохо Мила?
Coffee is Love• 24 февраля 2025
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
..
летта• 24 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Perfect look.по Оруэллу дядьки кацапские сработали давно)))
Когда под видом МИРОтворцев влезали во все щели.куда могли.убивая и разрушая)))
А своих животных бросали в тюрьмы за ’НЕТ ВОЙНЕ’ ибо да.для них война это типа мир в их запаребриковом скотомогильнике
Перфект лук - это вам с манькой одни методички раздали чтоли? Чтото вы в унисон это ввернули
Coffee is Love• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
То я у вас питаю ще раз: ви вірите в нашу перемогу на полі бою? Навіть Зеленський каже, що ми не можемо деокупувати території військовим шляхом!
Мова не йде про перемогу, а про банальний захист і стримання.
Antoninaya1• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Що особисто Ви робите задля того, щоб не віддати?
Aesonne• 24 февраля 2025
Ответ дляmuhayliv
Підтримую.От фото з окупації
Удалено администрацией...
Веточка сакуры67• 24 февраля 2025
Можно говорить что угодно, слушать кого угодно , но гарантий на мир нет. Даже если мы подпишем и сдадим все хотят от нас, кто-то говорил про какие-то гарантии мира?
автор Olgusya • 24 февраля 2025
Ответ дляhelga2014
Удалено администрацией...
Сама в шоці. Думала, що протверезіли на четвертий рік війни
super-kidd• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Я верю в крах сосии, когда ей будет не до захваченных территорий.
Если б в Порошенко в 2014 не отдал крым, сегодня не было бы того, что имеем.
Все надо вовремя.
Преступник который не понес наказания, пойдет на преступления опять.
И дело не только в территориях, они как раз не так важны.
ДА и для сосии - территории не так важны.
Главная цель любой войны сегодня - заставить пораженную стороны действовать в твоих, а не своих интересах.
автор Olgusya • 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Незнаю...но это уже реально треш, они ездят по дворам и выпрыгивают, как только видят мужчину. При том ездит полиция +тцк на гражданских машинах.
Яке місто?
Гимли• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
чаревна• 24 февраля 2025
Такое ощущение, что пришли в тему из банановых республик, переубедить, что мы что то им ещё должны отдать. И главное ники всплывают группками одни и те же в одно время
Coffee is Love• 24 февраля 2025
Ответ дляkuskus
Та що ви це слово тулите усюди, почитайте хоча б, що воно означає
Не звертайте уваги, то в пані біполярка)
avicber• 24 февраля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Все що можу то і роблю.
ПС чоловіка немає, сину 13 років.
Гимли• 24 февраля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
annu-b519• 24 февраля 2025
Ответ дляJul-Ap
Регулярно, каждый день
И не считаю 4 тыс кв км за год индикатором неизбежной трагедии.
Вот переход по сути США на сторону врага - да.
А сколько там людей положили наших тоже трагедией не считаете? Вы хотите Украину состоящую из вдов и пенсионеров?
avicber• 24 февраля 2025
Ответ дляsuper-kidd
Все надо вовремя.
Припомніть мені коли Порошенко став президентом? Коли Крим захопили узькіє?
avicber• 24 февраля 2025
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Ви мій Краматорськ не чіпляйте. Треба буде - піду.
Гимли• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Все що можу то і роблю.
ПС чоловіка немає, сину 13 років.
Удалено администрацией...
Гимли• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Лисий хвост• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Вона хоче Пороха друге пришестя, їй мало першого було. А зараз Трамп вдруге на посту, то чому ж не розказувати тут їй про сивочолого. Той уже б угоду підписав на копалини, він же майстер з підписання хєрні. Два Мінська було, сильно рашисти його дотримувалися
Coffee is Love• 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
А ви хочете повну відсутність України?
avicber• 24 февраля 2025
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Гимли• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Nathalie27• 24 февраля 2025
Ответ дляsuper-kidd
Все надо вовремя.
Поправочка: зелені чоловічки зайшли в Крим ще до того, як Порошенко став президентом
чаревна• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Она сама с собой с двух акков, активность проявляет
voloshka_s• 24 февраля 2025
Єдине що цікавить Зеленого це влада за будь-яких умов і гарантії особистої безпеки і його прихвостнів, збереження власного капіталу.
Гимли• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Треба. Зараз. Сьогодні. Бо за Костянтинівкою буде Краматорськ. Тож не стримуйте себе, держава Вас не забуде(може бути)
Nikol-9a2f• 24 февраля 2025
Ответ дляmuhayliv
перфект лук))Границы открыты и народа толпы туда-сюда.Вы плохо знаете Украину.Украинцы путешевствуют больше за россиян,у русских загранпаспортов нет у 80 проц населения.Спят украинцы тоже прекрасно ведь страна большая.С психикой проблемы у русских ботов.Украинцы работают,живут,растят деток.И защищают свою родину от рашистов
Це із області « нет хлеба, пусть едят пирожные» Згодна, деякий процент співвітчизників дуже піднялися під час війни, на псевдо волонтерський діяльності та крадіжці, а також ті, у кого і до було все на мазі. Для цих українців кордон не закривався, нікого не мобілізували, в них туда-сюда…мандрівки…