Зеленський:
▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.
Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?
▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.
Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?
Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
Ответ дляOlgusya
Такс, а ви вважаєте, що ми можемо тримати їхній натиск вічно? Ви вірите, що Україна пересидить путіна? Карту дипстейт регулярно відкриваєте? Йде повзучий наступ.
А ви хочете віддати повністю запорізьку херсонську Донецьку Луганську і плюс одеську області? Разом з територіями підконтрольними Україні? А хуху не хохо Мила?
Ответ дляИрина-bbd0
Perfect look.по Оруэллу дядьки кацапские сработали давно)))
Когда под видом МИРОтворцев влезали во все щели.куда могли.убивая и разрушая)))
А своих животных бросали в тюрьмы за ’НЕТ ВОЙНЕ’ ибо да.для них война это типа мир в их запаребриковом скотомогильнике
Перфект лук - это вам с манькой одни методички раздали чтоли? Чтото вы в унисон это ввернули
Coffee is Love• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
То я у вас питаю ще раз: ви вірите в нашу перемогу на полі бою? Навіть Зеленський каже, що ми не можемо деокупувати території військовим шляхом!
Мова не йде про перемогу, а про банальний захист і стримання.
Antoninaya1• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Що особисто Ви робите задля того, щоб не віддати?
Веточка сакуры67• 24 февраля 2025
Можно говорить что угодно, слушать кого угодно , но гарантий на мир нет. Даже если мы подпишем и сдадим все хотят от нас, кто-то говорил про какие-то гарантии мира?
super-kidd• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Я верю в крах сосии, когда ей будет не до захваченных территорий.
Если б в Порошенко в 2014 не отдал крым, сегодня не было бы того, что имеем.
Все надо вовремя.
Преступник который не понес наказания, пойдет на преступления опять.
И дело не только в территориях, они как раз не так важны.
ДА и для сосии - территории не так важны.
Главная цель любой войны сегодня - заставить пораженную стороны действовать в твоих, а не своих интересах.
Все надо вовремя.
Coffee is Love• 24 февраля 2025
Ответ дляkuskus
Та що ви це слово тулите усюди, почитайте хоча б, що воно означає
Не звертайте уваги, то в пані біполярка)
Ответ дляJul-Ap
Регулярно, каждый день
И не считаю 4 тыс кв км за год индикатором неизбежной трагедии.
Вот переход по сути США на сторону врага - да.
А сколько там людей положили наших тоже трагедией не считаете? Вы хотите Украину состоящую из вдов и пенсионеров?
Ответ дляsuper-kidd
Все надо вовремя.
Припомніть мені коли Порошенко став президентом? Коли Крим захопили узькіє?
Лисий хвост• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Вона хоче Пороха друге пришестя, їй мало першого було. А зараз Трамп вдруге на посту, то чому ж не розказувати тут їй про сивочолого. Той уже б угоду підписав на копалини, він же майстер з підписання хєрні. Два Мінська було, сильно рашисти його дотримувалися
Coffee is Love• 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
А ви хочете повну відсутність України?
Nathalie27• 24 февраля 2025
Ответ дляsuper-kidd
Все надо вовремя.
Поправочка: зелені чоловічки зайшли в Крим ще до того, як Порошенко став президентом
voloshka_s• 24 февраля 2025
Єдине що цікавить Зеленого це влада за будь-яких умов і гарантії особистої безпеки і його прихвостнів, збереження власного капіталу.
Antoninaya1• 24 февраля 2025
Ответ дляavicber
Ви мій Краматорськ не чіпляйте. Треба буде - піду.
Треба. Зараз. Сьогодні. Бо за Костянтинівкою буде Краматорськ. Тож не стримуйте себе, держава Вас не забуде(може бути)
Nikol-9a2f• 24 февраля 2025
Ответ дляmuhayliv
перфект лук))Границы открыты и народа толпы туда-сюда.Вы плохо знаете Украину.Украинцы путешевствуют больше за россиян,у русских загранпаспортов нет у 80 проц населения.Спят украинцы тоже прекрасно ведь страна большая.С психикой проблемы у русских ботов.Украинцы работают,живут,растят деток.И защищают свою родину от рашистов
Це із області « нет хлеба, пусть едят пирожные» Згодна, деякий процент співвітчизників дуже піднялися під час війни, на псевдо волонтерський діяльності та крадіжці, а також ті, у кого і до було все на мазі. Для цих українців кордон не закривався, нікого не мобілізували, в них туда-сюда…мандрівки…