Дівчата, заспокойте або порадьте. Тільки не страшіть.
Донька, 13 років з 20.02 хворіє на грип В (робили тест). Лікар призначила Агриппа (діюча озельтамівір).
Хворіяє 5-й день. Вчора почалися виділення але не повноцінні місячні. Хоча проладку надягає. Середина циклу. Овуляція має 27.02 бути. Живіт ніби не болить.
Написала гінекологу. Вона, після одужання, сказала прийти на УЗД. А поки приймати дицинон по 1 табл 3 рази на день на 3-4 дні та
Аскорутин по 1 табл 3 рази на день на 7-10 днів.
Я ніби і довіряю цьому лікарю, але це кровоспинні. У неї ж не кровотеча.
Чи не видєлуватися і робити, як лікар призначила?
Дякую за коментар та поради.
Вельшановна• 24 февраля 2025
Якщо довіряєте лікарю, то чого тут запитуєте? Чи ви довірите здоровʼя своєї дитини порадам невідомих тьоток? Я за лікаря.
Позаземний розум• 24 февраля 2025
У нас у доньки таке було (15 років) таке було після хвороби, сказали могло дати ГРВІ, узі робили, все норм , але всеодно переживаю
Ответ дляПозаземний розум
Скажіть, як довго було? скількі днів? І чи приймали ліки чи просто потім на узд пішли?
Ласкове телятко• 24 февраля 2025
У дочки всегда один два цикла в году мазня на овуляцию два три дня, у гинеколога на УЗИ все ок
Викликаю на дебати• 24 февраля 2025
Может овуляция раньше, может гормональное, мес же не так давно пошли?
дамаБезСобачки• 24 февраля 2025
Ваш врач просто решила перестраховаться. Мазня вполне возможна на фоне простуды или приближающейся овуляции.
Добротная• 24 февраля 2025
Я бы не давала ничего сгущающего кровь во время болезни. При гриппе, других сильных вирусах и так кровь густеет обычно.
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую.
Ответ дляДобротная
Я про це теж подумала. У знайомої донька п´є кровоспинні через рясні КД. У нас такого немає.