Губка Боб• 24 февраля в 15:57

дівчата, хто пробував гіпнотерапію? хочу почути ваш досвід. допомогло?

Тримаю свічку• 24 февраля в 15:59
що ви хочете гіпнотерапією вилікувати?
автор Губка Боб • 24 февраля в 16:01
Ответ дляТримаю свічку
що ви хочете гіпнотерапією вилікувати?
боюсь людей, не можу проявитися, аж трусить від компаній і спілкування. соціофобія. пригнічений стан. низька самооцінка.
гіпнотерапевт сказав, що потрібно 4 сеанси
Просто звязда• 24 февраля в 16:05
Не верю в них. На деле оказывается что они все бла бла бла, но они не учитывают что не все люди внушаемые
автор Губка Боб • 24 февраля в 16:07
Ответ дляПросто звязда
ходжу роками до психотерапевта. 8 років на антидепресантах. продовжую помирати. гнию.
автор Губка Боб • 24 февраля в 16:07
Ответ дляПросто звязда
я думаю, це мені допоможе. у меее безвихідь. але хотіла ще дізнатись про досвід інших.
chitay• 24 февраля в 16:14
Ответ дляГубка Боб
Досвід є. Позитивний. Вважаю, що багато залежить від спеціаліста. Чим жити так, як ви живете,- то краще гіпноз
автор Губка Боб • 24 февраля в 16:15
Ответ дляchitay
у кого проходили сеанс? яка була проблема? скільки було сеансів? якщо не особисте, поділіться, будь ласка
Ухахайкина• 24 февраля в 16:21
Ответ дляГубка Боб
Тогда вам нечего терять - пробуйте
Marmu• 24 февраля в 16:24
Ответ дляГубка Боб
навіть не мрійте про 4 сеанси. я ходила 6 років на психотерапію до кращих психотерапевтів і все таке, включаючи дуже жорсткі процедури. зміни є, але навіть і близько не такі, як я хотіла. були подібні симптоми.
майте реалістичні очікування
автор Губка Боб • 24 февраля в 16:28
Ответ дляMarmu
майте реалістичні очікування
психотерапія це інше. я сама ходжу роками до психотерапевта. це довга робота над собою і своїми внутрішніми проблемами, травмами
гіпнотерапія подразумивает швидку допомогу.
я так читала.
Marmu• 24 февраля в 16:34
Ответ дляГубка Боб
я так читала.
я ходила на кетамінову терапію - це взагалі обіцяли золоті гори та навіть на ксенон (теж супер-пупер процедура). нічого не допомогло.
але сходіть, якщо це не останні ваші гроші.
автор Губка Боб • 24 февраля в 16:36
Ответ дляMarmu
ужас якийсь. я скоро їду і я сприйняла це, як панацею. я вірю , що це єдине, що зможе мені допомогти ЖИТИ. а тут мене так розчаровують
Marmu• 24 февраля в 16:42
Ответ дляГубка Боб
та ви ідіть, звісно. але згадайте терапію - вони теж обіцяють це як панацею. пам´ятаю свою першу психотерапевтку (дуже модну), вона мене обіцяла за 10 сесій вилікувати. Потім ще 10 і пішло-поїхало на 6 років затягнулося, і потім я покинула.
chitay• 24 февраля в 16:42
Ответ дляГубка Боб
звичайно особисте. пишіть в приватні, якщо цікавить відгук в Києві.