Едимнаморе• 24 февраля в 17:36
Посадіть мене на місце, бо посадять на місце на роботі.
Веду багато проектів. І от моя керівниця тупо зʼїдає одну дівчину в Перу. Тупо її зʼїдає і наговорює. Доходить до звільнення.
Але я знаю що моя керівниця вкрай неправа (
Працюю три роки, але вперше бачу її такою
Вона дуже перебільшує. І тупо зʼїдає дуже хорошого спеціаліста. У нас в головному офісі звісно не будуть розбиратися, просто погодили звільнити людину і все…..
І от я звісно мовчу, але так противно(
Ця дівчинка принесла дуже хорошу користь компанії, моя директор присвоїла цю заслугу собі і через це зʼїла людину ….
Фууууууу…
І от я звісно мовчу, але так противно(
Фууууууу…
Виправлялочка• 24 февраля в 18:23
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Треба йти туди де страшно, це точка Вашого росту. Я би спитала цієй керівниці, чому так? От шо їй не те? І дала б поняти, що можу розповісти вищому керівництву, а все це : записати попередньо на телефон.
И искать новую работу
ВільнаНазавжди• 24 февраля в 19:12
Она боится хороших специалистов, потому что они могут быть лучше ее, соответственно и на ее месте. Поэтому она и увольняет ее
Катастрофа• 24 февраля в 20:03
Ответ дляВільнаНазавжди
Цікава версія, а ще, щоб не виглядати гірше на фоні тих, хто явно кращий/сильнійший - прибирати конкурентів.