Шмоточницаца• 24 февраля в 21:05
Нарощення волосся. Поділіться, будь ласка, досвідом.
Дівчата, хтось робив нарощення на дуже тонке волосся? Як вам? Чого чекати після зняття(?
Единая страна!• 24 февраля в 21:08
Наращивала в далеком 2012, тоже волосы были ослаблены после блонда, за 2,5 месяца выпало процентов 30 волос, восстанавливала больше двух лет. Возможно сейчас какие то новые технологии, но я бы уже точно не пошла на это
Шмоточницаца
• 24 февраля в 21:16
Дякую. Я, мабуть, вже морально готова, після зняття, поголитися під насадку. Хочу розуміти, скільки часу можна буде проходити з нарощеними, відчуваючи себе нормальною людиною.
САМ_ТАКОЙ• 24 февраля в 21:22
це залежить від майстра з одним в мене нічого не поламалося, а з іншим коли переїхала за кордон не могла знайти гарного майстра й повілитало багато прядей, разом з моїм волосям. всю голову вже точно не буду нарощувати, я наращиваю волосся біля обличчя лише в 2-3 ряда тоді волося біля обличчя здається плотним й пишним
Шмоточницаца
• 24 февраля в 21:24
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Це так зване «загущення»?
САМ_ТАКОЙ• 24 февраля в 21:29
Ответ дляШмоточницаца
Це так зване «загущення»?
так не могла згадати це слова, о цим я дуже задоволена, не відчуваю їх тяжесть, гарний вигляд,, спереду купую волосся на декілька см.довше, щоб хватило на два нарощення, спочатку чолка трохи довша задніх волос-але все гармонійно, плавні переходи, а на другому нарощенні довжина вже зрівнюється й я не купую волосся.
Акуна_Матата• 24 февраля в 21:34
Вчера в Фейсбуке был интересный ролик про наращивание каким-то новым способом-намазали пряди какой-то фигней, посушили лампой, как у стоматолога, и все, никаких капсул, обычная прядь.
Ласую колобками• 24 февраля в 22:01
Нарощую вже майже рік,своє волосся дуже тонке,нарощую тільки для густини, за цей час навпаки волосся стало краще і відросло
Дама_с_караваем• 24 февраля в 22:01
Я тоже делала загущения волос - проносила с апреля до ноября, а потом на зиму сделала передышку и сейчас подруги, кто знал про волосы, уточняют - с волосами я или без. То есть сейчас нормальные волосы (хотя когда снимала, казалось что полулысая).
Шмоточницаца
• 24 февраля в 22:04
Ответ дляЛасую колобками
Супер! Мабуть, таки ризикну… Гірше вже точно не буде)
Шмоточницаца
• 24 февраля в 22:05
Ответ дляЛасую колобками
Мікрокапсули?
Шмоточницаца
• 24 февраля в 22:06
Ответ дляДама_с_караваем
А своє волосся у вас яке?
Ласую колобками• 24 февраля в 22:07
Ответ дляШмоточницаца
Ось моє волосся без нарощення ,і з нарощеним, жалію, що не почала робити це скоріше,так,як своє дуже рідке, особливо бокові зони
Дама_с_караваем• 24 февраля в 22:12
Ответ дляШмоточницаца
А своє волосся у вас яке?
Тонке, але по густині відносно норм
заварний look• 25 февраля в 07:23
Нарощувала та нарощую більше 10 років. Робила перерву на кілька років, поки була в двох декретах. Своє волосся дуже тонке. Для себе визначила два правила: 1.волосся має підбиратися максимально схожим по структурі до свого, 2.хороший майстер. Коррекцию роблю раз на пів року. Задоволена цілком процедурою.
Шмоточницаца
• 25 февраля в 09:25
Ответ длязаварний look
Дякую за відповідь. Це вселяє надію)
Шмоточницаца
• 25 февраля в 09:36
Ответ длязаварний look
Корекція раз на пів року, нормально? У вас повільно росте волосся
САМ_ТАКОЙ• 25 февраля в 13:57
Ответ дляШмоточницаца
це треба по вашому волоссю дивитися, я напр. роблю раз в три місяця-майстер каже, що це в мене повільно росте, у інших через 2-2,5 міс. якось я прийшла через 4 міс. колтунів не було, в мене волосся не скомкується від природи, але воно пообламувалася,так я визначили що для мене краще тільки 3 міс. не більше й не раніше. приходити