Куплю орехи• 24 февраля в 21:10

Місяць залу і ПП, а толку нуль

Вага стоїть, об´єми також. Мотивації щоразу менше😔
Тушьмушьнюшь• 24 февраля в 21:23
Ответ дляКуплю орехи
Ну тоді я точно не знаю що не так. Я все життя їла небагато і ніколи не переїдала, але грішила солодким і мучним. Тепер взагалі відмовилась ві цукру, мучного і маленькі порції в мене 🤷‍♀️
Начните считать калории точно, (с весами и записью в приложении)а не примерно и Вас ждет открытие
пу_пугренчик• 24 февраля в 21:23
Ответ дляКуплю орехи
Та трохи підїдаю, але не мучне не солодке (сир, горіхи, фрукт)
То ви з жирами перебираєте. Має бути достатньо білка. Та ж проблема(
Gvenna• 24 февраля в 21:23
Ответ дляБавовнятко
С чего бы это? У меня за месяц минус 7 кг. Дефицит калорий плюс физ нагрузка. Так можно годами ждать первого ушедшего килограмма. Что то надо менять автору.
Ого ви мощно розігнались, -7 кг за місяць.
Воно ефектно, звісно.
Соня-сонятко• 24 февраля в 21:24
Ответ дляGvenna
Воно ефектно, звісно.
так може там початкова вага була 130+ :)
Gvenna• 24 февраля в 21:24
Ответ дляКуплю орехи
Так рахую (приблизно звісно), але явно дефіцит ; стараюсь до 1200; коли дуже хочеться, то щось гризу і десь 1500 виходить
Капєц, то ж мало.
Ото й не худнете. Організм бачить 1200 і думає - хазяйка морить голодом, треба не віддавати хоч те що є
Gvenna• 24 февраля в 21:26
Ответ дляКуплю орехи
Оце прибирайте.
Горіхи це дуже калорійний жир.
Фрукти - швидкі вуглеводи.
Сирок якщо нежирний, норм.
автор Куплю орехи • 24 февраля в 21:26
Ответ дляСоня-сонятко
питання не в кількості, а дефіцити. З´їли- витратили. Можна і 3 тис і 5 тис нажерати, але якщо ви кожного дня Еверст підкорюєте то будете худнути. Дефіцит - це важливо
Ну дивіться: сьогодні до прикладу: 100 гр кави з вершками 10%; півавокадо, чверть лаваша з сиром і помідорою, 150 гр.запеченого кур.філе, салат з руколи, жменька мигдалю, 1 мандарин, 1 яблуко. Практично такий в мене раціон постійно. Може я неправильно рахую? Або чатджпт обманює....
Gvenna• 24 февраля в 21:27
Ответ дляЧебураха з перцем
Так это мало времени прошло. Первые результаты примерно через 3 месяца увидите.
Та ну. Можна й за тиждень побачити. За місяць вони будуть 200%. У неї вага 70, там є куди худнути. Це коли з 55 до 50 скидати, то важко йде, місяцями.
короткопамятна• 24 февраля в 21:27
Ответ дляКуплю орехи
У всех, кто зашёл вместе со мной на индивидуальные тренировки с тренером первые пару месяцев были минимальные отвесы. Потом нам всем кажется, что мы едим не много, а на выходе для нашего образа жизни - перебор по ккал
Дальше, если вы недостаточно высыпаетесь, вес будет стоять. Перед КД вес будет стоять или идти в плюс. Пьете мало воды, вес будет стоять
Едите много соленого, будет задерживаться вода

Проследите за этими пунктами и продолжайте идти к своей цели
Пасти Ла• 24 февраля в 21:28
Ответ дляКуплю орехи
Сир горіхи????? Это же жиры! Нужно считать не только калории но и бжу! Вы скорее всего превышаете норму жиров, отсюда вес
Gvenna• 24 февраля в 21:28
Ответ дляКуплю орехи
Капєц. А де їжа?))))
Це все перекуси якісь. Солодкі. Одні вуглеводи кругом курки хороводи ведуть)
автор Куплю орехи • 24 февраля в 21:30
Ответ дляGvenna
Капєц. А де їжа?))))
🥺🤣👌
Соня-сонятко• 24 февраля в 21:30
Ответ дляGvenna
Капєц, то ж мало.
Ви реально думаєте організм забезпечує підтримку температури, процеси життєдіяльності, роботу серця, мозку, рухи за рахунок сонячного світла? а ніякі запаси не чіпає?
автор Куплю орехи • 24 февраля в 21:31
Ответ дляСоня-сонятко
Я не знаю, але мені здається, що в залі (3 р/тижд) я відпрацьовую ті калорії, що наїдаю....ну шось точно не так
Соня-сонятко• 24 февраля в 21:34
Ответ дляПасти Ла
та можна і суцільним вершковим маслом харчуватися. 50г з´їв (чи скільки ліниво перевіряти) і добова норма калорій готова. Ну організму буде погано звісно, але худнути будете. Баланс важливий для форми тіла, для саме схуджнення важливий насамперед калораж.
Соня-сонятко• 24 февраля в 21:35
Ответ дляКуплю орехи
що саме ви робите в спорт залі
автор Куплю орехи • 24 февраля в 21:36
Ответ дляСоня-сонятко
що саме ви робите в спорт залі
Тренування з тренером (руки, ноги, спина)/десь год+кардіо40 хв.
Не заздріть тьоті• 24 февраля в 21:37
Ответ дляКуплю орехи
Гм, а де тут нормальні вуглеводи? Каша яка ь щ цільного зерна? Клітковини недобір... Зате жири.
Чебураха з перцем• 24 февраля в 21:38
Ответ дляGvenna
Вообще мышце для формирования надо месяца 3 , не меньше.
У меня тоже вес около 70, рост 176. Я толстой вообще не выгляжу.
Не заздріть тьоті• 24 февраля в 21:40
Ответ дляGvenna
Ваще не йде, АЛЕ мені немає що урізати в їжі, треба підняти активність, а зараз зі здоров´ям трабл, можна тільки ходити, а працюю з дому ще й трекер на компі, тобто навіть годинку на доріжці не виходить, програма помічає відсутність... Кароч, треба таки вставати раніше до робочого дня
Але я визнаю, що мало рухаю дупою, тому вона 56 кг
100%• 24 февраля в 21:40
Ответ дляКуплю орехи
Ну я не голодую звісно, але тримаюсь в рамках точно
Тоді чекайте. Я один раз півтора міс не вилазила з залу, жила полу голодна а результату нуль було, потім вага пішла.
Соня-сонятко• 24 февраля в 21:41
Ответ дляКуплю орехи
Силові вправи тренажерка я так роузмію. Спробуйте збільшити вагу. не кажу про тягання 50 кг, але малі ваги дають відчуття втоми, але не дають потрібної витрати калорій. Ну і рахувати калорії детально із зважуванням продуктів не на око. Кардіо тільки на малих ЧСС 60 від максимума, бігати сенсу немає.
Чебураха з перцем• 24 февраля в 21:43
Ответ дляБавовнятко
Ну, так похудение не равно мышцам и красивой фигуре. За месяц мышцы не прокачаешь
Швендяю містами• 24 февраля в 21:44
Ответ дляSo_so
Значит, нет дефицита
Або не в нормі добова норма БЖВ
З горіха зерня• 24 февраля в 21:49
Ответ дляКуплю орехи
Сир і горіхи це калорійна бомба. Робіть білкові перекуси, а ще краще без них, просто триразове харчування
мегамоСГ• 24 февраля в 21:52
Ответ дляКуплю орехи
Оооо
Ключевое здесь приблизительно)))
Вот это приблизительно и набегает плюс 1000 ккал
Только точный подсчет и баланс бжу даст результат
На 1200 ( если бы они точно были 1200) вы бы за минус 5 кг скинули бы
На личном опыте проверено
З горіха зерня• 24 февраля в 21:53
Ответ дляТушьмушьнюшь
100%. Я коли почала все важити і вносити в застосунок, прозріла який калораж наїдала за день.
мегамоСГ• 24 февраля в 21:54
Ответ дляКуплю орехи
Вот и весть ответ
Вы едите не 1200
А 2500
В орехах в 100 гр - 600 ккал
Сыр калорийный
Фрукты тоже
Ну ппц))) конечно вес стоит
Яжбоматуся• 24 февраля в 21:58
Ответ дляКуплю орехи
ТАк это ж все каллорийное!
НЕвроз надо убрать (тревогу, озабоченность, спешку) тело стало упругим? Ура! Это уже результат. А нервы и спешка уничтожат все. Отставить! Расслабленность обязана быть и спокойствие..
Чебураха з перцем• 24 февраля в 22:01
Ответ длякороткопамятна

Перетренировались-вес не то , что стоит, но ещё и добавится из-за отека.