Викликаю на дебати• 24 февраля в 22:29
Завжди холодні ноги
Що це означає завжди холодні ноги постійно.Вийду на вулицю ніс червоний холодний і руки і ноги тільки .
Вот сьогодні наприклад і в хаті замерзла по парила ноги в кипʼятку стало погано.
Алгонавт• 24 февраля в 22:32
в мене ’мерзлякуватість’ виявилася одним з симптомів тиреоїдиту Хашімото.
Викликаю на дебати
• 24 февраля в 22:33
Ответ дляМадамОхмури
Сделать узи сосудов верхних и нижних конечностей,зачем гадать ?
Ще ніколи такого не робила
МадамОхмури• 24 февраля в 22:36
Ответ дляВикликаю на дебати
Ще ніколи такого не робила
Значить пора робити. Обстеження покаже,який у вас кровообіг у ногах та руках.Вітаміни треба пити
МадамОхмури• 24 февраля в 22:37
Ответ дляАлина-1240
Ничего не значит,сосуды близко к коже на лице
Причём здесь лицо?
ничевока• 24 февраля в 23:01
Ответ дляВикликаю на дебати
Чи лікується таке,чи то вже назавжди в мене мені 31
В мене було таке, але з віком пройшло. Ще я почала займатися спортом. Вважаю, що спочатку треба обстежитися, а потім якщо все добре, то займатися лікувальними вправами.
Дама с заначкой• 25 февраля в 00:04
Ответ дляМадамОхмури
Я делала узи сосудов верхних конечностей ,все нормально ,патологии не нашли ,но руки ледяные ,на улице зимой отмерзают просто
Если бы так просто было поставить диагноз