Г@Л@В@ломка• 25 февраля в 07:52

Купівля нерухомості в забудовника

Поясніть, будь ласка, хто купував квартиру в забудовника, як відбувається процес?
Гроші в валюті, я так розумію, що маю їх обміняти на грн, покласти на рахунок (маю відкрити спеціальний, чи можу використовувати поточний?), потім після підписання договору купівлі - продажу гроші переводяться на рахунок забудовника.
Питання - як організувати одночасний обмін такої великої суми й її вклад на рахунок?
Міняйловна• 25 февраля в 07:54
А что вам отдел продаж рассказывает? Или вас там еще не было? Сразу сюда?
Каркуша Клара• 25 февраля в 07:58
Покупала у застройщика, деньги были в валюте. За день до подписания договора поменяла доллары, подписали договор и поехала в банк внесла в кассу деньги наличными
Патриоточка• 25 февраля в 08:00
Так, оплата лише по безготівковому розрахунку, причому курс на момент оплати
Якщо будинок ще не зданий в експлуатацію, то Ви підписуєте (у нотаріуса) попередній договір, без права власності, а якщо зданий, то відразу з правом власності.
ЯяяКакаджамбо• 25 февраля в 08:00
Деньги были в валюте
Поменяла. Положила на мой счет и всё перевела
Во второй раз застройщик проводил сделку в банке. Там же я все меняла и открывала себе счет
Патриоточка• 25 февраля в 08:01
А ще внести кошти на рахунок теж не просто)
До 400 000 можна без підтвердження, а все, що більше потребує підтвердження походження
Біле пальто• 25 февраля в 08:02
Так, було трохи стрьомно. Міняла частинами в банку і там же одразу в касі клала на рахунок. Дуже переживала, що за мною хтось слідкуватиме до дому (в знайомого так вскрили зйомну квартиру, як раз коли він зібрався купувати свою).
Навіть трохи схудла від переживань))
Патриоточка• 25 февраля в 08:11
Ответ дляБіле пальто
Навіть трохи схудла від переживань))
Явно знайомий комусь розпатякав, похвалився, що такий молодець і скоро купить квартиру, і отримав відповідний результат.
Доволі часто так буває(
Біле пальто• 25 февраля в 08:13
Ответ дляПатриоточка
Доволі часто так буває(
Там підозра взагалі була на ріелторку, яка для нього підшуковувала квартиру. Бо після пограбування у неї, за дивним збігом обставин, з’явилася нова автівка.
Патриоточка• 25 февраля в 08:15
Ответ дляБіле пальто
Дивно, що знайомий тримав контакт ти дома. Зазвичай в таких випадках зберігають готівку в сейфі банку
Україна наше все• 25 февраля в 08:22
Ми купляли дорогу квартиру. Да, головняк ще той.
Спочатку їдете до забудовника підписуєте договір.
По ньому протягом трьох днів треба було зробити оплату , інакше договір вважається розірваним.

Потім знайшли компанію, яка по нормальному курсу обміняла долари на повну сумку гривень.
Потім сама проблема - банк! Там відкрили рахунок. Але треба пояснення звідки у вас така сума. Деякі банки лояльні. Деякі, типу Аваль, краще обходити стороною)))
Забудовники зазвичай радять банк. Але в банку все одно просять підтвердити походження грошей: підходить довідка про зарплату, договір , що ви продали щось дороге (наприклад машину, іншу квартиру), договір позики, дврування
Не зви чайна• 25 февраля в 08:22
Ответ дляПатриоточка
Я машину покупала в салоне.
Написали в анкете финмона ’власні заощадження’
Патриоточка• 25 февраля в 08:31
Ответ дляНе зви чайна
Я машину покупала в салоне.
Я привозила свои налоговые декларации ФОП
Вредняжка• 25 февраля в 08:36
К застройщику в офис нотариус приехал , я отдала валюту
Там схемка через фин компанию была , чтобы без доков происхождения
Квартира готовая и сданная
Я только за!• 25 февраля в 12:08
Ответ дляВредняжка
Квартира готовая и сданная
Оце норм варіант. Невже в інших компаніях не можна так?