Диви яка я пава!• 25 февраля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Як?
В первую очередь режим сна, питание без мусора пищевого и спорт, укрепление нервной системы
Вся така шо куди там• 25 февраля 2025
Ответ дляГола з конопель
А ви не думали, що якраз низький природний імунітет як наслідок постійного щеплення - і став причиною жахливого стану в 14 років?
Нет не думаю.
Друг моего мужа никогда в жизни не прививался от гриппа, переболел в возрасте 27 лет точно также с очень высокой температурой и пневмонией.
Не зацілована• 25 февраля 2025
Ответ дляРожева юбка
Не роблю. Раніше ніколи не xворіла, як тільки зробила - в той же рік заxворіла. Дуже тяжко перенесла. Після того разу ніколи і не xворіла так більше
У меня старший в 19 лет решил сделать. Это был первый и последний раз. Так тяжело всю зиму он не болел никогда. Вернее, после 6 лет он вобще никогда ничем не болел. А тут забооел тяжело, с осложнениями, дошло до больницы.
Не зацілована• 25 февраля 2025
Ответ дляЧервона рута
Иммунитет только от конкретной мутации которой переболели. А их сейчас очень много.
Так и грипп мутирует, а прививка от старых мутаций. ))
Не зацілована• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Саме ефективне й найкраще, що можна зробити для своєї дитини це зміцнювати її імунітет
Правильное питание, природные витамины (овощи-фрукты), закаливание, для ребенка режим.
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дивне в вас дитинство
Навіть в селі мені бабуся завжди казала, щоб я перед тим як щось зʼїсти, мила руки.
Чи ви з Індії?
Там й досі не знають, що таке санітарія. Але ви дійсно вважаєте, що це потрібно дитині для того, щоб вона росла здоровою?
Чи ви з Індії?
Дитина повинна зростати в природному середовищі, а не тепличною рослиною. Більше не маю бажання щось пояснювати. Хто зрозумів про що я, то й зрозумів
Місячне Сяйво• 25 февраля 2025
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Те саме можна сказати і про вас
Місячне Сяйво• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Закалювання, харчування, вітаміни, прогулянки, мінімум препаратів. Давати дитині можливість робити деякі нехороші речі, наприклад їсти пісок, тягти до рота брудні руки😂 водити з нежиттю в садок, а не сидіти тижнями вдома. Село теж супер
Абсолютно згодна з вами
сладкий_ноябрь• 25 февраля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Як?
Ваш імунітет знаходиться в кишечнику.
Гарне харчування, сон, відсутність довгих стресів, спорт, нормальне відношення до холоду, ходити босоніж.
сладкий_ноябрь• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Мити руки, це тепличне середовище?
Це правила гігієни, якщо ви знаєте, що це.
Ms. Сама прямота• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Не було ніяких глистів. Згадайте себе в дитинстві. Хто нам руки дезинфікував постійно? І з землі їли, ходили замурзані. А зараз не встигла дитина до чого доторкнутися, біжать вже перелякані мами й бабусі з серветками. Це смішно
Були і глісти, і воші, і лішаї. Діти після 3 років пісок не їдять зазвичай. А за малими дивились і дизенфікували і пляшечкі, і соски, привчали мити руки. Фанатізм у дізенфекції не потрібен, але їсти пісок дурнішого не чула ще.
aljonyshka• 25 февраля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Купання влітку. Особливо добре, якщо це море.
Власний досвід
Да? 3 год живем у моря-не заметила особой разницы в протекании и частоте вирусных заболеваний)
сладкий_ноябрь• 25 февраля 2025
Ответ дляaljonyshka
Одне з другим не повʼязано
В кліматі без морозів свої приколи.
Там хворіти можна ще більше.
В кліматі без морозів свої приколи.
Там хворіти можна ще більше.
aljonyshka• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
У нас было разное детство)
Ms. Сама прямота• 25 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мити руки, це тепличне середовище?
А я ще дивувалась коли при ковіді вчили мити руки. Виявляється не для всіх це очевидно.
Щаслива Я• 25 февраля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Власний досвід
Моя дитина влітку місяць на морі була, з болячок не вилазе(
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Я мала на увазі, що проблеми з цього не робила, як перелякані мамашки. Ніхто дитину піском не пхав і не давав спеціально. Але якщо зʼів, то ніхто не біг переляканий з серветками і не видирав з рота пісок. Ваші діти ніколи піску до рота не брали?
Не зацілована• 25 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дивне в вас дитинство
Чи ви з Індії?
И вы никогда не ели немытые фрукты с деревьев?
aljonyshka• 25 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Одне з другим не повʼязано
В кліматі без морозів свої приколи.
Там хворіти можна ще більше.
В кліматі без морозів свої приколи.
Там хворіти можна ще більше.
Ну здесь был совет укреплять иммунитет купанием в море)))) Естественно, что корреляции между климатом и морем и тд не существенны)
Не зацілована• 25 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мити руки, це тепличне середовище?
Мыть можно по разному: придя с улицы или бесконечно бегать мыть, на улице после каждого прикосновения салфетки доставать. Стерильные условия убивают иммунитет. Не встречаясь с легкими вирусами и бактериями, иммунитет ’атрофируется’ и человек начинает болеть от каждого чиха.
ПрипоРошенная• 25 февраля 2025
Вакцинуємося від грипу з 2017 року усією сім´єю, після того як у кінці 2016-го сильно перехворіли. У чоловіка пішло ускладнення на серце, у мене була пневмонія. У дітей затяжний бронхіт і слабкість у кінцівках. Хворіли одночасно і це був жах.
Інколи хворіємо на ОРВІ з температурою до 38, але це квіточки по зрівнянню з тим жахом, що був у 2016-му.
Вакцинуємся Ваксігрипом або ДжіСіФлю в залежності від того, що є в наявності на початок сезону (намагаємося вакцинуватися вересень-жовтень).
Гарачий Чокалад• 25 февраля 2025
Осенью 2024 года и себе и ребенку сделали Ваксигрип.
Перенесли хорошо.
На данный момент ни я ни она- не болели
Планирую еще сделать ребеноку от пневмоккков, но позже.
Пару дней назад сделали вторую дозу Церварикс от ВПЧ
Перенесли хорошо.
На данный момент ни я ни она- не болели
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляaljonyshka
У нас было разное детство)
Ну звісно. Воно апріорі не могло бути однаковим
Радикальная• 25 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Перенесли хорошо.
На данный момент ни я ни она- не болели
Перенесли хорошо.
На данный момент ни я ни она- не болели
Прививки не делали, на данный момент не болеем. От впч делать не буду, хочу ещё внуков.
Гарачий Чокалад• 25 февраля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Мы начали вакцинироваться от гриппа еще с 90х годов..
Все болели- мы нет.
Ms. Сама прямота• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Ні мої не їли, але якби їли я б теж умила водою. Дивно не відірвати свою попу від лавки, коли дитина сидить з ротом повним піску.
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
А ви там були й бачили? Чи якби щось сказать
Ms. Сама прямота• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Де саме була і що бачила? Висловлюйте думку ясніше.