Кусюче сонечко• 25 февраля в 18:11
Це може бути СДВГ?
Дівчатка донькі 6 років , ще з 1 року я помітила дивну поведінку не така , як у інших дітей . Це помічають і інші , постійні зауваження . Дуже активна, навіть через чур ( в 3 роки я відвела садочок і коли забирала у мене спросили , як я сама справляюсь , вона лізла на усі шкафи , на верхівку ) , не чує , лінива , робить усе по-своєму , погано їсть ( так як перебирає в їжі сильно ) , погано засинає , ти кажеш так не треба, а вона лізе на полку каси укр пошти і так постійно , наче ніколи не радила зауваження і не поясняла їй 🙄, в черзі раніше зовсім не могла стояти , зараз трохи краще . Дитина іноді на своїй волні. У мене вже від її поведінки сіпається око , так як помічників у нас нема . В цьому році доньці в школу , я дуже переживаю . Так як куди б ми не повели її , постійно зауваження , що не чує , на своїй волні , літає в облаках , довго не може сидіти . До кого звертатись і як бути зі школою ? До цього коли я казала чоловіку , що підозрюю сдвг у дитини він каже , що я видумую і ставлю діагнози . Що вона звичайна дитина і починає мене принижувати , що типу я наговорюю на свою дитину . Після пологів було 2 гематоми на голові у доньки , можливо із-за цього тепер такі проблеми . Я читала , що сдвг не лікується , як бути ? Підскажіть , я все ж таки хочу відвести дитину до невролога , але мене так накрутив чоловік , що коли я про це думаю , вже вважаю , що я погана мама і наговорюю на свою ж донечку .
Вимагаю спілкування• 25 февраля в 18:23
Вам как маме интуиция подсказывает, что что-то не так. Конечно, стоит разбираться.

nabludatel• 25 февраля в 18:25
Обстежуйтеся.
І в будь-якому випадку не віддавати цього року до школи.
Кусюче сонечко
• 25 февраля в 18:26
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Аутический спектр. У девочек реже, но бывает
Почитаю ) не чула 😢

Кусюче сонечко
• 25 февраля в 18:36
Ответ дляnabludatel
Обстежуйтеся.
Вже не можемо , скоро 7 років
сладкий_ноябрь• 25 февраля в 18:36
Вам до психіатра.
І чесно кажучи дивно, що не пішли раніше, просто вам прямим текстом ніхто не сказав про проблеми, які і для вас є очевидними і це погано. Особливо для педагогів садочку.

сладкий_ноябрь• 25 февраля в 18:37
Ответ дляКусюче сонечко
Вже не можемо , скоро 7 років
І що?
Якщо дитина не буде до неї готовою психічно і фізично, то будуть проблеми постійно.
Кусюче сонечко
• 25 февраля в 20:22
Ответ длясладкий_ноябрь
І що?
По знанням готова , вже вміє читати і рахувати , а от з поведінкою біда
сладкий_ноябрь• 25 февраля в 20:27
Ответ дляКусюче сонечко
Ви в курсі, що готовність до школи, це не читати і писати?
сладкий_ноябрь• 25 февраля в 20:29
Ответ дляКусюче сонечко
І у вашої дитини не з поведінкою проблеми, а в неї розлад. І мало того, їй майже 7, а діагнозу в неї не має,
Кусюче сонечко
• 25 февраля в 20:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо буде діагноз , що зміниться ? Вона буде ходити до спеціальної школи ? Мені просто треба розуміти .
Кусюче сонечко
• 25 февраля в 20:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Я читаю , що це не лікується . Так дають гліцин , магній , але все життя не буде сидіти на таблетках 😢
сладкий_ноябрь• 25 февраля в 20:58
Ответ дляКусюче сонечко
Не дають гліцин і магній.
Сдвг прекрасно компенсують ліками

сладкий_ноябрь• 25 февраля в 20:59
Ответ дляКусюче сонечко
Ні, можна буде отримати в школі помічника вчителя.
Кусюче сонечко
• 25 февраля в 21:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Зрозуміла )
Кусюче сонечко
• 25 февраля в 21:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Дякую
Місячне Сяйво• 26 февраля в 22:56
В нас таке ж саме+дуже погано говорить дитина. Їй скоро 3,5.
Були літом у невролога , вона взагалі ніякої проблеми не побачила. Сказала, що розговориться, вона ж не зовсім мовчить. І ніякого аутичного спектру не побачила і СДВГ.
Правда, в садочку на поведінку не жаліються наче, слухається.Але теж погано їсть, може не поснідати,в садочку відмовляється часто від їжі.
Помітила, що коли мене немає поруч, донька себе краще поводить. Не істерить, більш спокійна. А зі мною жах 😢 Сил ніяких немає…
А ваша донька ходить зараз в садочок? Чи вистачає їй активності за день?
Я ще помітила, що коли моя донька в садочку цілий день, додому приїжджає інша дитина.Все таки витратить там нормально енергію+дорога. Та і в обід там поспить, нервова система відпочине і вона не така нервова, як коли вдома сидить. А в дома не хоче в обід спати((
Кусюче сонечко
• 27 февраля в 21:34
Ответ дляМісячне Сяйво
Ходе , але не так часто , як хотілось . Хворіє ще у нас , швидко заражається ((((( Так я теж помітила , що після садочку і сну вона спокійніша . Дома вже не спить в обід , в садочку приходиться .
Місячне Сяйво• 28 февраля в 00:50
Ответ дляКусюче сонечко
В нас теж саме((
3-4 дні ходить, пару тижнів вдома-хворіє.
Весотехник• 02 марта в 14:01
СДВГ ставит не невролог, а психиатр. Рекомендую обратиться как можно быстрее, потому что по описанию действительно похоже на этот синдром. СДВГ корректируется специальными лекарсивами (назначает психиатр), которые помогают немного успокоить гиперактивность и сконцентрироваться ребенку. Также очень хорошо помогает когнетивно-поведенческая терапия.