Ответ дляСиджу тихенько
Ні. Зараз є озельтамівір, якщо захворієте дійсно на грип. Та й природнього перехресного імунітету після перенесеного грипу вистачає приблизно на 5років. А вакцину від грипу потрібно робити кожен рік і часто після неї хворіють ще тяжче. Я особисто на грип хворіла останній раз ще в студентські роки.
А який механізм , що хворіють ще тяжче?
Ответ длябуреЛОМКА
Не було ніяких глистів. Згадайте себе в дитинстві. Хто нам руки дезинфікував постійно? І з землі їли, ходили замурзані. А зараз не встигла дитина до чого доторкнутися, біжать вже перелякані мами й бабусі з серветками. Це смішно
А хтось шукав у дітей ті глисти тоді? Ясно що повно було глистів
Непонятно• 25 февраля 2025
Ответ дляTeonaa
Чому
Так осенью в сентябре-октябре накануне эпидемии всегда вакцинируются, весной уже нет никакого смысла.
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Замурзанные и без присмотра у нас во дворе бегали только дети из 2х семей алкоголиков. Все остальные нормально выглядели и себя вели)
Ну ви вже не перегинайте. Послухайте Комаровського на цю тему
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляTeonaa
В мене були, батьки в курсі були. Лікували
Всех анонимов аноним• 25 февраля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Знакомая недавно написала что ее дочь 5 лет уже несколько лет подряд болеет гриппом раз в год
Тип а
Я сильно удивилась
А как же иммунитет?
Тип а
Я сильно удивилась
А как же иммунитет?
Трохи злякана• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Я не перегибаю. Меня мама никогда замурзанной и даже в не наглаженном платье из дома не выпускала. А грязные и замурзанные бегали дети пьющих родителей. За всем остальными родители, как минимум, из окна присматривали, целый день. А как максимум, мамы рядом на скамейках сидели и не разрешали трогать лишайных котов, копаться в глистозном песке и тащить в рот грязные руки. Дело было 40 лет назад и так воспитывали своих детей обычные люди, из нашего двора.
Трохи злякана• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А почему на эту тему? А на тему прививок от гриппа вы сами его послушать не хотите?)))
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ні, бо я проти. Я завжди фільтрую інформацію
Трохи злякана• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Так я тоже. Просто смешно, что вы рекомендуете послушать человека, с которым не согласны в основном.
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Я проводила всі канікули в селі, батьки були в місті. Бабусина задача була нагодувати й наглянути. Ми ганяли на веліках, їздили купатися на річку, лазили по деревам і заброшкам, билися палками, крали плоди з чужих садів🙂 Класне дитинство. Може зранку воно й було нагладжене, я не памʼятаю. Зараз я чистюля й дитина теж охайна
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Я погоджуюся з тим, що підходить мені й моїй дитині. Я не повинна погоджуватися з усім. Лікарі теж багато чого кажуть, але це не означає, що я буду все так робить. Просто хтось не боїться брати на себе відповідальність, а хтось хоче перекласти на лікаря, бабусю чи ще на когось
Трохи злякана• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
И зачем же вы мне рекомендуете послушать то, с чем я не согласна априори, признавая, что этот доктор и для вас во многом не прав?)))
То есть вам - только то, что вам подходит. И мне - послушать то, что подходит вам?)
неДоЖиру• 25 февраля 2025
Мы сделали в этом году, не болели еще, ттт ни разу. Но не знаю, может совпадение...
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ну то не слухайте. Головне інтуїтивно відчувати, що треба вашій дитині для здорового розвитку. Якщо у вас це є, то прекрасно!
Mashulenka• 25 февраля 2025
Ответ дляTeonaa
Ніхто не каже назву) 140 відповедей) а назви нема
Ваксигрип или Джи си флю
Разницы особой нет
Был год когда Джи си флю не завозили, кололи Ваксигрип, а было и наоборот
У нас в стране много вариантов нет, два только
Разницы особой нет
Сито для думок• 25 февраля 2025
Ні, не робила, ні дітям ні собі, я не проти вакцинації. але власне від грипа вважаю тільки зайвим навантаженням на організм. Природній імунітет від грипу тримається роками, а це кожен рік треба бігати колоти. Чесно кажучи вже й не згадаю, коли на той грип хтось у нас хворів, хіба ми просто не знаємо, що то був грип, тобто пройшло без яскраво виражених симптомів грипу. Усілякі там ОРВІ нас більше дістають.
З бісиками• 25 февраля 2025
Нам когда-то на работе делали (я уже была не ребёнок, но все же) - я потом 4 года не болела, а на 5-ый заболела и с осложнениями.
Детям не делала и смысла не вижу
Томатико• 25 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
То вы, наверное, в инфекционке не лежали с маленьким ребёнком. После т-ры 41, рвоты по 10 раз в день, капельниц, 9 дней взаперти вы бы тоже бежали с антибактериальными салфетками и дезинфектором
буреЛОМКА• 25 февраля 2025
Ответ дляТоматико
В нас з садочку ацетони були дуже часті. Знаю, що таке рвота і висока температура. Мене цим не злякаєш
Акукарача• 25 февраля 2025
Робимо 6 років поспіль Ваксигрип, після грипу в дитини, температура 40 трималась 8 днів і не збивалась, навіть була 40,6🤯 На дві години зменшувалась і по новій, більше я такого трешу не хочу.
Акукарача• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Якщо вакцінуватись, то треба у вересні, не зараз.
Але зараз теж можна щепитись, краще пізно ніж ніколи, грип буде до кінця березня точно
Акукарача• 25 февраля 2025
Ответ дляTeonaa
Мені назуу нада вакцини
І таку що є в україні
Бо до садка я було зайнялася цим, сказали «нема і поки не буде» і от поки все
І таку що є в україні
Обидві вакцини хороші
Ваксигрип тетра або Джисіфлю
Трохи злякана• 25 февраля 2025
Ответ дляАкукарача
Моя мама хотела сейчас привиться- обзвонила кучу клиник, вакцин нет